• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Niké

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8885
  • Vytvořeno

DeletedUser6327

Guest
Hezky jsi jim to tetičko natřela!
Jen by se hodilo, kdyby uměla Niké nakoizlit kamení. To zatím žádný bůh neumí... Ale hodilo by se to.
A kouzlo na zrychlování lodí... Jednoho dne jsem moc litoval, že neexisuje. :D
 

DeletedUser9519

Guest
U kouzel máš jen, co způsobí, chybí ti tedy taková ta povídačka u toho a obrázky mají být Tvé vlastní dílo ;) První kouzlo se mi líbí, druhé kouzlo bych lépe popsal- zkrátí to tak, že naklikám baráčky do stavební fronty, kliknu na kouzlo a ouhle- -50% z doby stavby? Nebo nejdříve dám kouzlo, pak naklikám automaticky s poloviční dobou stavby? Třetí kouzlo by udělalo velký bordel na světech se starým dobývacím systémem, ale nejsi sama, tak budiž, avšak stojí velmi málo přízně, na to co způsobí. Čtvrté kouzlo se mi obzvlášť líbí.
Myslím, že to je stejně jako u růst porodnosti a volání moře. Klikneš nejprve kouzlo a po dobu 6 hodin můžeš stavět budovy, samo ti zkrátí o polovinu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru