• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Niké

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8885
  • Vytvořeno

DeletedUser8885

Guest
NIKÉ – bohyně vítězství Její matkou je Styx (nenávist) a otcem Pallás (boj), sourozenci Biá (násilí), Zélos (moc, úsilí, snaha) a Kratos (síla). Spolu pomohli Diovi v boji proti Titánům.

Kouzla – božská síla

Božská obrana
– Niké použije svoji božskou moci a touhu po vítězstzství a ochranu města, zvolené město dostane 1 birému přízeň: 320
Kouzelná hůlka – Niké má kouzelnou hůlku, jedním mávnutím urychlí/zkrátí stavbu o ½ - stavby budov se zkrátí na polovinu, zadám kouzlo a poté se mi všechny stavby zkrátí o polovinu - po dobu 6ti hodin přízeň: 150
Božská lyra – bohyně Niké hraje na svoji kouzelnou lyru, námořní útok /neplatí pro Krakena/ je o 15% rychlejší přízeň: 150
Božská šerpa – Niké ozdobí své vojáky božskou šerpou, pozemní jednotky unesou o 20% více kořisti přízeň: 150

Mýtické jednotky:

Chiméry – mají podobu lva, v prostředku divoké kozy a zezadu draka. Její tři tlamy dštily oheň. Jsou účinné v boji proti všem vojákům díky ohni, který jim jde z tlamy a mohutným pohybem dračího ocasu pobijí všechno vojsko včetně mýtických jednotek s vyjímkou lukostřelců a Erýnií.

Náklady:
Dřevo: 4500 Chrám: 15
Kámen: 3500
Stříbro: 6500
Přízeň: 450
Populace: 55

Velikost a typ útoku: střelecký 1200
Rychlost: 25
Kořist: 400
Obrana: proti sečným 480 proti bodným 500 proti střelným 250

Kraken - bájná obří chobotnice schopná potápět celé lodě. Mořská příšeřa s mnoha chapadly. Největší nebezpečí pro mořeplavce není ani tak ve stvoření samotném, jako spíše ve vodním víru, který způsobuje svým rychlým ponořením do hlubin oceánu.
Svou palčivou ničivou sílou, kterou je Kraken schopen vyvinout, potopí všechny lodě. „Říká se, že může popadnout i tu největší válečnou loď a ji stáhnout na dno oceánu.“Proti Krakenovi jednoduše není žádná loď dost silná. Krakena může potopit zase jenom Kraken.

Účinná v útoku proti: Všem lodím, Hydře a Krakenovi
Slabá v útoku proti: Nikomu
Účinná v obraně proti: Všem lodím
Slabá v obraně proti: Kraken

Náklady:
Dřevo: 6500 Chrám: 18
Kámen: 6500
Stříbro: 6500
Přízeň: 450
Populace: 65

Velikost útoku: 2000 obrana: 300
Rychlost: 20
Transportní kapacita: 0
 

Přílohy

  • Kraken.jpg
    Kraken.jpg
    13,3 KB · Zobrazení: 60
  • Chiméra.jpg
    Chiméra.jpg
    62,3 KB · Zobrazení: 50
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6721

Guest
pěkně to máš navrženo. Sic fandím Adidasu, tak tuhle Niké bych bral :)
 

DeletedUser9031

Guest
Hodně dobrá kouzla i když levná ale tím lépe pro hráče a ohledně Mýtických jednotek taky super jsou sice malinko drahší takže nepůjde jich dělat hordu a rychle jak Kentaury ale spíš jako Mantikory ale zase ta síla to vrací zpět takže Super podle mě...
 

DeletedUser9072

Guest
Je to krásně vymyšlené, Niké ani její mýtická jednotka Kraken nemají chybu :)
 

Thasoss

Grepolis tým
U kouzel máš jen, co způsobí, chybí ti tedy taková ta povídačka u toho a obrázky mají být Tvé vlastní dílo ;) První kouzlo se mi líbí, druhé kouzlo bych lépe popsal- zkrátí to tak, že naklikám baráčky do stavební fronty, kliknu na kouzlo a ouhle- -50% z doby stavby? Nebo nejdříve dám kouzlo, pak naklikám automaticky s poloviční dobou stavby? Třetí kouzlo by udělalo velký bordel na světech se starým dobývacím systémem, ale nejsi sama, tak budiž, avšak stojí velmi málo přízně, na to co způsobí. Čtvrté kouzlo se mi obzvlášť líbí.
 

DeletedUser8885

Guest
Děkuji za zpětnou vazbu, už takhle jsem tomu věnovala dost času - pokud se mi bude chtít, můžu to změnit, jak jsem se dozvěděla. Díla vlastní? Kde je to psáno? Není problém něco načmárat....ale při vší úctě - pokud se návrhy mohou v průběhu soutěže měnit, ztrácí to pro mne význam.
 

DeletedUser

Guest
Nepovinná část, Váš návrh může obsahovat (při vyhodnocování budete mít velkou výhodu):
•obrázek boha a mýtických jednotek, nicméně se musí jednat o Vaše díla!
To by ti mohlo stačit. :)
 

DeletedUser

Guest
No opravdu hezky zpracované, kouzlo na skracování výstavby jednoznačně beru
 

DeletedUser8885

Guest
Díky, to jsem přehlédla. Obrázky jsem vymazala, hraju fér.
 

Thasoss

Grepolis tým
Zrychlení loďstva nemusím, mám rád pořádek a ne, že když nebudu mít přízeň, tak aby mi někdo posunul koldu před čistící útoky :) Ale každému vyhovuje něco jiného, že ano. ;)
 

DeletedUser8885

Guest
Tak jsem to nemyslela, naopak kouzlo na zrychlení lodí si dáš jen a jen ty, nikdo jiný ... tudíž přece si nebudeš dávat kouzlo na zrychlení kolonizačního útoku, to dá přece rozum ... na druhou stranu by se tím zmátl nepřítel, nepoznal by co jede, protože útok by byl urychlený :)
 

DeletedUser9031

Guest
To teda když si hned po vyslání hordy útoků dáš na útok před kolku kouzlo a soupeř si myslí,že je to ten poslední :D
 

DeletedUser9555

Guest
určitě přínosem do této hry a hlavně zase něco nového..... :)
 

DeletedUser8946

Guest
kraken no nevím ale to aby všichni dělali v každém městě krakeny jelikož když si představím že útočím na div z 50ti měst full ohněma což je nějakých cca 12 500 ohnivek a protihráči bude stačit mít jediného krakena a utopí mi všechno beze ztrát tak si myslím že hra ztratí smysl přestanou se stavět útočné i obranné lodě a budou se stavět pouze krakeni a za 450 přízně než uděláš full útok krakenů tak jsem zvědav jak budeme zbírat kultury na města to abychom pomalu začli stavět divadla a tančit domkařský hry nic víc nezbyde nebo pak jen zbírat body na ostrově:)))

Hele přemýšlejte trochu:Co vám jednotka dá ale co vám sebere myslím že pokud se tento návrh zrealizuje tak 90% normálních hráču začne raději hrát travian nebo něco jiného....
 

DeletedUser8946

Guest
třeba na kapě mám 75 měst a z nich v 70ti dělám ohně (jen ohně) a abych měl vůbec šanci projít byt jen proti jednomu krakenovi musel bych ve všech těch městech mít niké vlastně ve všech městech které by byly určeny lodní útok tak by musel být bůh niké což by znemožnilo u ostatních bohů stavět mýtické jednotky chyběla by na to přízen....

Těžce doufám že INNOGAMES tohle do světa nepustí
 

DeletedUser8946

Guest
koukněte na tohle video tolika útoky často vyjíždím do jednoho města nebo dvou a co když v něm bude jen jediný kraken??jak by se vám líbilo ztratit 70 ol útoku a nemít ani bod zatímco obránce by měl 120 000 obranných??schválně se kouknětehttp://www.youtube.com/watch?v=GlWk9gbSOD0
 

DeletedUser8885

Guest
to tedy nevím, jak si přišel na to, že jeden kraken /slabý v obraně/ ti zničí všechny ohnivky ... :-O
 
Nahoru