• Vážení hráči, Dne 24.7.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.317. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze noční bonus vss sbírání surek ve vesnicích

jsem tu jen chvíli, ale taková drobnost, co by možná trochu zpříjemnila hru - návrh:
Koncept:
- noční bonus je 8h, a začíná většinou 22.000, popř. 23.00
- využívání vesnic je limitováno denně, limit je počítán na kalendářní den, začíná od 00.00 hod.
Návrh :
a) hráč by si mohl nastavit (změna možná např. 1x týdně), kdy mu 24h limit začíná (podle toho kdy chodí spát, nebo podle šichty v práci, nebo co já vím....)
b) pokud to nepůjde, tak aby limit začínal současně s nočním bonusem (předpokládám, že noční bonus je proto, aby se hráč kapku vyspal ;-)

Důvod: jde pouze o lepší komfort pro hráče
Detaily:
varianta a
) by umožňovala nastavit si to hráči jak mu to vyhovuje, ať už z jakéhokoli důvodu (například: kdy chodívá většinou spát, nebo má jiný pravidelný problém s přístupem ke hře, nebo naopak, kdy pravidelně v určitou hodinu hraje a tak se mu hodí spustit 8h nebo 3h rytmus výběrů z vesnic, popř. z důvodu nějaké pravidelné strategie ve hře)
k variantě b) je to volnější varianta jak sladit noční bonus s rytmem výběrů vesnic (např. pokud je hráč hodně aktivní a celý den sbíral surky, tak často po spuštění nočního bonusu nemůže dát 8h výběr surek aby nepřešvihnul denní limit, nebo naopak pokud využije 8h výběr někdy po půlnoci, a vstane/hraje dřív než v 8 ráno, což dělá většina z nás, nemůže použít vesnice, atd...)
je mi jasné, že je to jen drobnost využitelná hlavně na startu každého serveru, kdy je aktivita hráčů velká a sklady jsou malé...., ale život se skládá z maličkostí, mnohé potěší ;-)

Grafika: nic
Rovnováha: podle mne nebude mít vliv
Podvádění:
a) možná ano (lidi jsou schopni vymyslet různé věci ;-), kdyby změna nebyla omezena nějakým časovým intervalem (např. 1x týdně)
b) podvádění podle mne neumožňuje,
Závěr:
nechám na zkušenějších
 
To sladeni s nocnim bonusem by asi šlo. Chápu, že vas nebaví čekat na půlnoc. Celkově by bylo lepsi se vratit k systemu vyberu surovin z vesnic utokem a ne pouze kliknutím.
 
tím celý den aktivní myslíš, že jako za něj bót vybíral zemědělky ??? jako ze začátku věřím, že je pár lidí co to jsou schopný klikat, ale už vidím někoho, jak den co den tohle praktikuje ..... a jestli jo, měl by se asi zamyslet nad svým životem a bleskurychle přehodnotit své priority .....
 
Nahoru