• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nová jednotka -BŮCH HÁDES

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Bojovník samotný Hádes

◘Můj nápad je zavedením (počítám ze zavedením boha Hádese) nové jednotky samotného Hádese.Hádes by se kupoval v Chrámu ,který by musel být na max. úrovni (25)

◘Hádes by stál 1000 přízně (za normálních okolností je 500 vím)
max. kapacita by se rozšířila kouzli (s názvem Hádesova protekce) které by měl Hádes.Muselo by se poslat 10 těchto kouzel(cena kouzel 500přízně,jedno samotné kouzlo by neudělalo nic) na jedno město (v jeden den(24hod od prvního seslání 1. kouzla)).Tomu městu by se zvětšila kapacita přízně na 1000.A vlastník města by si mohl postavit bojovníka Hádese.

*kouzlo Hádesova protekce by se zpřístupnilo po 20 úrovni chrámu.

Hádes by stál:
-9000dřeva
-9000kamene
-11000stříbra
-100obyvatel
-1000přízně

Parametry:
-5000 obrany proti sečným
-5000 obrany proti bodným
-3500 obrany proti střelným
útok:bodný 2000

(každý hráč by mohl vlastnit pouze jednoho Hádese)


Přínos ke hře:
Hráči by se měli za čím honit.
Zajímavé zpestření hry.
Strategicky promyšlené útoky na město s Hádesem.

Tak co na to říkáte??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Tak bys měl vědět, že Grepolis 2.0 již obsahuje boha Háda. A chci tě upozornit na pravopisnou chybu. Není tu Bůch ale Bůh;)
 

DeletedUser

Guest
aha tak to jsem nevěděl že bůh Hádes tam je ,..mohl bys mi poslat odkaz kde je to napsané?
 

DeletedUser40

Guest
Nová mýtická jednotka se v nejbližší době do hry jistě přidávat nebude. Stačilo si přečíst seznam nevhodných nápadů. Diskutovat tedy můžete, ale nečekejte zázraky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Však to jen nápad.


:) samozřejmě že bůh je h ,to stím ch je mýlka tak si toho nevšímejte
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru