• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nová událost Dionýsie

Thasoss

Grepolis tým
Jednou za čas je zapotřebí přinést do hry něco nového, aby to nebylo to samé neustále dokola. Nicméně jaký event tě v minulosti nadchnul nejvíc? Jaký problém jsi v minulých eventech vnímal, že píšeš o potřebě je vybalancovat? Já vím, jsem otravný, ale je to zapotřebí.
 
Jednou za čas je zapotřebí přinést do hry něco nového, aby to nebylo to samé neustále dokola. Nicméně jaký event tě v minulosti nadchnul nejvíc? Jaký problém jsi v minulých eventech vnímal, že píšeš o potřebě je vybalancovat? Já vím, jsem otravný, ale je to zapotřebí.
Nejdřív jsem si myslel, že nejhorší na tom bude ta čekací doba 5 hodin mezi nasbíráním šišek. Jak já se pletl.
Pokud se v celkovém žebříčku nedostanete do top 10, tak ztrácí smysl jet ten progress
Zobrazit přílohu uživatele 2722

Odměny u sbírání šíšek -> Dobré jsou odměny 10/20/30 a posléze 35+. Avšak -> Kdo bude schopný se na těch 35+ dostat? Požadavky na vojáky (či jak mám ty bytosti nazývat) začínají být s vyššími úrovněmi šílené. Za den jich dostanu asi tolik, abych splnil od každého druhu jednu misi. Ti vojáci se neobnovují každý den jako ve Sparta vs Hádes, takže přísun máte každý den +- stejný, ale požádavky se výrazně zvyšují. Jsem nějak u 15 úrovně a mám strach jak to bude vypadat 20+. Hodně nedomyšlené -> znepřístupní to event nezlatičům.

Overall celkem nuda a trapas.
 
Jednou za čas je zapotřebí přinést do hry něco nového, aby to nebylo to samé neustále dokola. Nicméně jaký event tě v minulosti nadchnul nejvíc? Jaký problém jsi v minulých eventech vnímal, že píšeš o potřebě je vybalancovat? Já vím, jsem otravný, ale je to zapotřebí.
Přijde mi, že ten poslední cíl je strašně vysoko a je nedosáhnutelný pro hráče, co v tom nechtějí nechat 40k zlata (nepočítal jsem, pouze odhad). Časově se to nedá stíhat, takže se musí zkracovat za zlato čas misí, přeskakovat 5hodinovou mezeru mezi misemi a v pozdějších fázích i ve velkém skupovat jednotky. Navíc je to extrémně časově náročné. Asi je to jen můj názor, ale přijde mi, že by bylo lepší před Vánoci dát nějaký méně časově náročný event.

Nejvíce nadchnutý jsem za celou dobu byl z eventu Sparta vs. Hádes. Z části je to o aktivitě a díky denním odměnám i o zlacení. Díky výrazně se navyšujícímu počtu vojáků na jednotlivých stanovištích po jejich poražení, nebylo ani tak jednoduché se dostat k letce nebo prozírce.

Za absolutně nevybalancované považuji velikonoční event se slepicí a halloweenský event zaklínání. V podstatě si tam stačí nakoupit recepty doslova za pár zlatek a občas koupit nějakou nejžádanější surovinu na letky/prozírku. Nevím jak na vzpouře, ale na klasickém dobývacím systému jsme měli vždy po dobu těchto eventů stopnuté obsazování aktivních soupeřů. Letky měl každý, kdo se zvládal připojit alespoň 1x denně na hru a kam se někdo rozletěl, tak tam se muselo stahovat prakticky celé dobývání. Ale to bude možná tím, že jsem oba tyto eventy letos chytil v podstatě po nějakých 2-3 týdnech existence světa.
 
Naposledy upraveno:
tento event me zrovna moc nenadchl, ale presto bych se chtel zeptat, jak presne funguje bodovani v celkovem zebricku eventu? uz mam nekolik misi odehrano a stale vidim v zebricku 0
 
Tenhle event je pořádná fraška :D ačkoliv na jednom světě jsem první, tak těch 40 odměn, pokud do toho někdo nedá 50k zlatek, tak nikdy neudělá :D a můžete si říkat co chcete :D v pozdější fázi to po vás chce 200+ dobrovolníků, někde si myslím že určitě i 300+ , přičemž denně jich dostanete jen 1700 .. to máte ani ne na 9 misí za den :D takže za den kolikrát nenasbíráte ani jeden stromeček. Takže hezky udělaný event pro zlatkaře a chudáci hráči, kteří vám neplatí výplaty :)
 
Jednou za čas je zapotřebí přinést do hry něco nového, aby to nebylo to samé neustále dokola. Nicméně jaký event tě v minulosti nadchnul nejvíc? Jaký problém jsi v minulých eventech vnímal, že píšeš o potřebě je vybalancovat? Já vím, jsem otravný, ale je to zapotřebí.
Jo takže jednou za čas je potřeba do hry přidat úplně zbytečnej Event kterej prakticky má zásadní vliv na vývoj světa a po měsíci co ten svět běží tak je dost jasný kdo vyhraje, protože i kdyby byla nějaká šance to ještě otočit tak lidi co do eventu nenasypali žádný zlato nemají šanci v tom eventu získat všechny odměny,je super že díky tomu máte výplatu ale tímhle eventem jste totálně zařízli hráče kteří jsou dobrý ale nechcou do hry cpát zbytečně moc peněz a pro rejpaly nemám problém dát do hry peníze ale jako dát event kterej má zásadní vliv na výsledek světa a zaříznout tím hráče co třeba do hry peníze dát nechtějí je dost smutný. Takže tleskám tohle se vám povedlo...
 
To by ma zaujímalo, aké sú tam odmeny, keď to podla teba zásadne ovplyvnilo výsledok sveta. Aktuálne nehrám, preto sa pýtam.
 
Hmm..to mi zase, ako také velké znevýhodnenie nepríde. Aj tak v dnešnej dobe frčia bodovačky od vlastnej aliancie, takže riešiť nejaké bb naviac je asi zbytočnosť z môjho pohladu.
A inak čo sa týka aj "starých" eventov, ako je napr. kotlík, tak pri nich zlatkár dokáže získať o dosť väčšiu výhodu, ako free to play hráč.
 
Tak toto je prvni event, ktery jsem po par dnech prestal;al hrat, ceny proti tomu co by me staly casu a zllatek se opravdu nevyplati.
Ale doufam, ze jeste vyvojari stihnou pustit nejaky normalni vanocni event, ktery si zlatkari i hraci, kteri moc nezlati uziji.
A samozrejme chapu, ze prinest do hry neco noveho po tak dlouhe dobe co grepolis funguje je dost tezke, ale pri ziskani pruvodu 27 a 29, kdy me to bude stat nekolik zlatek,ktere utratim za dobrovolniky, nebo zkraceni casu a ziskat 16 birek , nebo 16 trirem, to radeji venuju cas vybiranim zemedellek a budu je mit taky a bez utraty zlatek. a s mensi ztratou casu.
Vazne si myslite, ze tato novinka je vydarena?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru