• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět Nové svety

Zdravim, už tu dlho nebol žiadny svet bez morálky na Slovenských svetoch občas nejaký nový svet bez morálky je. Nemáte v pláne nové svety bez morálky ideálne dobývanie vzbura je nuda :( .
 
Rok člověk nehraje a vy ten grepolis úplně [vulgarismus]. Tenhle trend ukončíme a sbavíme vás zlatkářu, aby hra byla v normě a hratelná i pro slabší hráče /aliance, když tu už více méně nikdo ani pořádně nehraje a na serverech je stále méně a méně lidí.

Pokuď se někdo chcete přidat napište mi SZ a domluvíme se dále.

Trošku tím budeme i apelovat na innogames /český support, aby se začalo řešit nastavení světu a hra byla hratelná pro široké spektrum hráčů a ne jen pro ty co si budou zlatit aby si mohli honit ego na slabších hráčích... Tohle mě vadí už extrémně dlouho a teď po roční pauze ,kdy se vracím do hry je to nejhorší zážitek z grepolis jaký si pamatuji, banda slovenských zlatiču, skupujicí surky z tržišť aby měli návrh, proti slabé alianci více méně hráčů co hrají for fun a věřím že tahle skupinka už odradila od hraní xxxx hráčů ...
Takže buď innogames začne spoustět servery s nějakým rozumným nastavením, které bude dáno dopředu , například určené pro zlatiče a nezlatiče a nebo ať vymyslí něco jiného aby si běžný a průměrný hráč mohl jít rozumně zahrát , do té doby budeme chodit na servery, ničit vaše zlátkaře a uděláme jim ze hry noční můru , normální hráč se obávat nemusí

Opakuji můžete se k nám přidat budeme fungovat na více serverech, především těch budoucích, čím větší základnu uděláme tím větší bude mít tato akce potenciál.. Nevyžaduje to aktivní hraní, přidat se můžete i vy co aktuálně nehrajete, nebo vy kterým byla hra znechucená atd...Uvítám lidi ze starších světu, pojďte na to, já třeba tady udělat pořádek, sdílejte mě a pošlete to dal...


Tato akce začíná na světě Sinop!

Andílek zdraví
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru