• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový bůh - Deinos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8979

Guest
Hotový Jurský park
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9578

Guest
Dobrý

4. Kouzlo

Iluze bránících jednotek

Při seslání kouzla na město útočníci a špehové uvidí např. 2.000 jednotek nebo lodí víc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9261

Guest
Pokud to neni apríl.
Tak to vypadá zajímavě a oživí to hru.Asi nejvíce zajímavé je to kouzlo meteoritu na zničení mýtických jednotek.To bude hodně silná božská síla.A měla by dle mého názoru mít delší dobu nabití a stát celou přízeň 500.
 

DeletedUser8946

Guest
kdysi byl trojskej kůn na to naskákalo hodně lidí tohle až moc okaté:))
 

DeletedUser9354

Guest
Zdravím, mám nápad na 4. kouzlo: Pravěký prales - jeho prodíráním se útočící jednotky zpomalí o 10 - 15%, což poskytne hráči, který na příchozí útok seslal, více času pro přípravu obrany.
 

DeletedUser12356

Guest
podla mna dynosauri v dobe Antiky nemaju co robit je to take zaujimave ale utocna a obranna jednotka suprer ale to sa bude strasne dlho stavat a vela priazne cize samoc vyuzivat nebudu radsej by sm to dal drachsie na surovinove naklady ako priazen ani mantikora nema tolko vela
 

DeletedUser8946

Guest
podla mna dynosauri v dobe Antiky nemaju co robit je to take zaujimave ale utocna a obranna jednotka suprer ale to sa bude strasne dlho stavat a vela priazne cize samoc vyuzivat nebudu radsej by sm to dal drachsie na surovinove naklady ako priazen ani mantikora nema tolko vela

Lidičky podívejte se do kalendáře jaký máme datum....poděkujte za zlatky a zpátky ke hře ŽÁDEN NOVÝ BŮH NENÍ...
 

DeletedUser8979

Guest
Já se divím že tomu lidi věří,samozřejmě že dinasauři nebudou v antickém Řecku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
,nicméně apríl očividně dobrej
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12364

Guest
Sice je Apríl, ale nové kouzlo by se hodilo. Třeba Dinosauří dráp : Na určitou dobu pozdrží všechny podpory ve městě, na které toto kouzlo použiješ.
 

DeletedUser8946

Guest
Já se divím že tomu lidi věří,samozřejmě že dinasauři nebudou v antickém Řecku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
,nicméně apríl očividně dobrej
smiley_emoticons_winken4.gif
jak už jsem napsal ten trojský kůn kdysi nevím dva tři roky nazpět to bylo uvěřitelnější teda alespon byla dodržena tématika antiky:))
 

DeletedUser12352

Guest
t rex je zbytecne za hodne prizne ale ta obrana stoji za to
 

DeletedUser12367

Guest
Tak nějak si myslím, že je to apríl.... :) protože ani já jsem nic nedostala :)
 

DeletedUser8979

Guest
A teď by všichni čuměli kdyby se ten bůh v chrámu opravdu objevil
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
.

Slyšel jsem že těm co se nepřičetli zlaťáky stačí Grepolis refreshnout (případně odhlásit/přihlásit) .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru