• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový bůh - Deinos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12362

Guest
Buh

Lidičky podívejte se do kalendáře jaký máme datum....poděkujte za zlatky a zpátky ke hře ŽÁDEN NOVÝ BŮH NENÍ...

no taky si myslim zeje to zert kdyz je dneska toho aprila.ale jinak jednotky nadhera lepsi nez od hadese :-O
no a to 4 kouzlo bych dal ponevadz nic takoveho tam jeste neni.a to rychlejsi nebo okamzita vystavba jakekoliv bodovy a dal bych to treba za 250 nebo 350 prizne :D
 

DeletedUser9261

Guest
Jestli to bude apríl....tak ještě každému 500 zlatek navíc. 100 bylo za to že se sem podíváme. 500 by mělo být za to že si dělaj ze svých zákazníků srandu. 1000 zlatých každému když to budou okecávat tím že je apríla.Na apríla nehraju.Je to hovadina na entou.
 

DeletedUser11677

Guest
tet už mužu děkovat za zlatky
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser6722

Guest
krásné - dinosauři jako bohové - na Apríla dobrý chyták, díky za to, že zlatky jsou právé a veliká pochvala za tento nápad, donucovací metóda jak dostat lidi na forko, to by mohlo fungovat častěji, všem pěknou hru a skvělou zábavu u Grepu.
 

DeletedUser12325

Guest
taky jsem naletěl a hned sem to tady pročítal :eek:) ale žádné zlatky jsem nedostal
 

DeletedUser9261

Guest
krásné - dinosauři jako bohové - na Apríla dobrý chyták, díky za to, že zlatky jsou právé a veliká pochvala za tento nápad, donucovací metóda jak dostat lidi na forko, to by mohlo fungovat častěji, všem pěknou hru a skvělou zábavu u Grepu.
Mě nešlo o těch 100 zlatek.Za které zaplatím jednoho správce.Zlatky nakupuju pravidelně
Zajímal mě ten bůh. A docela mě štvě že otravujou s nějakým aprílem. Hovadina na entou. Nesnášim ho od té doby co si povedený kamarádíčkové udělali legraci a zavolali mě do práce že mam rodiče po těžké dopravní nehodě v nemocnici. Opravdu inteligentní apríl.
 

DeletedUser6722

Guest
blbá sranda, zdravý humor je fajn, ale i ten má meze slušnosti a někteří je hold neznaj.
worf restaruj hru, třeba je pak dostaneš
 

DeletedUser12325

Guest
Nic se nestalo zlataky nikde :( ale napad to byl dobrej skoda ze se ten buh ve hre aspon na velikonoce neobjevil :)
 

DeletedUser

Guest
Apríl dosti vydařenej! :D
Bohužel jsem další z těch, komu zlaťáky nedorazily :grr Ano, zkoušel jsem refreshnout hru, odhlásit a znovu přihlásit.. zlaťáky nikde.
 

DeletedUser5553

Guest
krásný Deinos a prima bůh jen škoda že je APRÍL ... děkuji :)
 

DeletedUser5553

Guest
tak by mne zajímalo kolikrát mi to ještě naskočí a kolikrát budu odpovídat :) už to je po 3 a opět píšu že to je APRÍL a děkuji :-d jo a zlaťáky pořád nikde...
 

DeletedUser12084

Guest
tak tak ale novyho boha bych bral ;-) skoda ze je to april:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru