• Vážení hráči, ve středu 19. ledna proběhne aktualizace hry na verzi 2.255. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Nový svět Nový svět/ Divy světa

DeletedUser10358

Guest
No,hlavně aby vůbec teď začal,už jsem rozdal města na Billisu,mám všude na zádech razítka a vlci čekají na úterý,jinak budu nahý v trní:)))

DeletedUser13054

Guest
chtěl bych se optat zda není bugla ta afrodita nová přijde mi že neráguje na první 2 začátečnické kouzla/efekt ochrana a spokojený lid včera jsem požil charitativní festival a s těmi 2 začátečnickýma jsem mel 7 bufu i s tim festivalem a schodilo to 10% tak jsem trosku pojal podezření ale nebral jsem to něják tragicky a tet je kovi bez ochrany tak si říkám zda nejde od afrodity kouzlit negativum na město nepřítele a nesundalo mu to ochranu jen bych chtěl vědět zda je to v pořádku když tak prověřit děkuji

DeletedUser13054

Guest
jo a ještě ten buf na snížení pochodu nefunguje mám 279 bb chce to 270 bb a píše že nemám dost bb

DeletedUser13054

Guest
tet jsem našetřil 300bb použil a odečetlo 270 takže jen potřebuje člověk stejně 300 aby mohl dat pochod