• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět / vzpoura

Zdravím,

jo, nějaký server se vzpourou bych si taky dal, a spíš něco pomalejšího, např. stavění, jednotky i obchod 2. Už na něco takového čekáme s kamarádama delší dobu :)
 
Zdravím, taky by mě to zajímalo. Osobně jsem psal na hlavní FB, český FB a tedy ohledně kdy bude server ze vzpourou a zásadně mi nikdo nechce odpovídat :(
 
Taky mě to zajímá.... rád bych si zahrál svět se vzpourou....)věřím že je nás mnohem víc) tak by možná bylo dobrý kdyby nám řekli jestli hodlají nějaký pustit.... a kdy v dohlednu....
 

mikosansobi

Grepolis tým
Chceme příští svět spustit se vzpourou, ale netušíme, jaké nastavení konce hry bude. Preferujete Divy nebo Olymp či Dominanci?
 
Chceme příští svět spustit se vzpourou, ale netušíme, jaké nastavení konce hry bude. Preferujete Divy nebo Olymp či Dominanci?


Tak za Legion of Death po pravde nám vyhovuje rychlost 3... taková idelaní..
Zakončení nám je spíše jedno, nebudeme hrát na vítězství. To neznamená že se svět nebude rozbíjet jak budeme chtít. Pokud by jsme měli preferovat zakončení dominance. ( každý musíme uznat, že trvá nejkratší dobu)
 
Chceme příští svět spustit se vzpourou, ale netušíme, jaké nastavení konce hry bude. Preferujete Divy nebo Olymp či Dominanci?

Zdravicko... Mohl bych se tedy znovu zeptat. Máte už nějaký předběžný termín? Dost z nás už svědí konečky prstů...

Tak asi se začínáme shodovat na rychlosti 3. Co tak udělat na FB jednoduchou anketu. Jaké nastavení má být dalšího světa (zakončení)... Přece jen asi nemá cenu se bavit o dobývání. S debaty je asi jasné, že se žádá svět s nastavením vzpoura
 

DeletedUser12811

Guest
rychlost 4-spíš vetší a divy za mne :) ---za pár dní bude končit bylis kde je dominance a prave tato 4 se vzpourou ,takže dobra nahrada ...

rychlosti 3 jsou ted na posledních 2 svetech,tudíž osoby co hrají radi v klidu a míru jsou vetšinou tam :p ...

čím rychlejší svět tím více živo bude a tím více penez pro Vás ,takže tak :D

decentne naznačuji :D
 

DeletedUser12712

Guest
ja myslim že viaceri by sme boli velmi radi za novy svet so vzburou a hlavne ešte pred vianocami, urob maximum pls :) pekny večer miko a vdaka za vsetko
 
Nahoru