• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět / vzpoura

Miko, pokud opravdu rychlost 1-2, tak prosím Dominanci, Divy touto rychlostí z hlediska globálního, psychologického ani hysterického nedám :eek:
 
Gamby urcite tam budu, cekam na vzpouru jako asi ostatni :), docela me zacalo bavit sledovat tohle vlakno,... Je fajn videt ze forum neni mrtvy.
 

DeletedUser12629

Guest
Miko, pokud opravdu rychlost 1-2, tak prosím Dominanci, Divy touto rychlostí z hlediska globálního, psychologického ani hysterického nedám :eek:
Pokud se nepletu, tak miko psala, ze dominance bude moct byt az za dalsi mesic a pul :( takze bud jeste cekat nebo po novem roce divy...

Hele nevim kde, ale nekde jsme se urcite potkali. Nehrala jsi Kalydon?
 

DeletedUser12629

Guest
Gamby urcite tam budu, cekam na vzpouru jako asi ostatni :), docela me zacalo bavit sledovat tohle vlakno,... Je fajn videt ze forum neni mrtvy.
Jo, ale je to tak jediny zivy vlakno :D

No vypada to ze by to mohl byt poradnej svet projednou :) treba tam vydrzim dyl nez mesic :D
 
zakončení si myslím bude asi většině jedno.... :) hlavně ať je to vzpoura :) a aspoň rychlost 2 :) když nejde ta trojka :))
 
Dejte mi prostě vzpouru. Stejně nakonec zase skončím jako celosvětový psychiatr. Už jsem začal ze zoufalství hrát Divoké kmeny. Jestli rychle nepustíte vzpouru, tak na vás odtamtud zaútočím.
 
Jo, ale je to tak jediny zivy vlakno :D

No vypada to ze by to mohl byt poradnej svet projednou :) treba tam vydrzim dyl nez mesic :D

Opět tam vydržím až do hořkého konce, dokud moje poslední ponorka neklesne ke dnu, poslední torpédový člun nevypálí své torpédo, poslední stíhač nebude sestřelen a bitevní loď nevypálí svoji závěrečnou salvu společně s jadernými katapulty. Až opět moře zrudne krví a supi budou kroužit na planinách před pobořenými hradbami opuštěných měst. Dokud poslední zachmuřený bojovník v pomačkané zbroji bude stát opřen o svůj ztupený meč.....................taaaaak. A jestli je tady někdo, kdo se se mnou ještě nesetkal, tak aso přemýšlí, jakou hru to vlastně hraju. Nic si z toho nedělejte. Lexaurinu mám dost pro všechny
 

DeletedUser12629

Guest
Opět tam vydržím až do hořkého konce, dokud moje poslední ponorka neklesne ke dnu, poslední torpédový člun nevypálí své torpédo, poslední stíhač nebude sestřelen a bitevní loď nevypálí svoji závěrečnou salvu společně s jadernými katapulty. Až opět moře zrudne krví a supi budou kroužit na planinách před pobořenými hradbami opuštěných měst. Dokud poslední zachmuřený bojovník v pomačkané zbroji bude stát opřen o svůj ztupený meč.....................taaaaak. A jestli je tady někdo, kdo se se mnou ještě nesetkal, tak aso přemýšlí, jakou hru to vlastně hraju. Nic si z toho nedělejte. Lexaurinu mám dost pro všechny
Další človíček co oživí server :D začínám se čím dál tím víc těšit :D
 
no tak to prohraju na plný čáře ... koupim standardně Kapitana, Spravce, Velitele a pockam kdo mě zkolonizuje. budovy tlačim málo kdy.
pomalý svět bude podle mě spíš o komunikaci na foru a pevných nervech při dlouhém stavění budov :)

vidí to někdo jinak??
 

DeletedUser12629

Guest
no tak to prohraju na plný čáře ... koupim standardně Kapitana, Spravce, Velitele a pockam kdo mě zkolonizuje. budovy tlačim málo kdy.
pomalý svět bude podle mě spíš o komunikaci na foru a pevných nervech při dlouhém stavění budov :)

vidí to někdo jinak??
No o komunikaci a nervech je to vzdy :D ja jeste nevim kolik dobiju, ale asi to trochu urychlim. Na pomalych vzpourach moc zlatkaru nebude, tak to neni treba hrotit :)
 
no tak to prohraju na plný čáře ... koupim standardně Kapitana, Spravce, Velitele a pockam kdo mě zkolonizuje. budovy tlačim málo kdy.
pomalý svět bude podle mě spíš o komunikaci na foru a pevných nervech při dlouhém stavění budov :)

vidí to někdo jinak??

Iksíku Klídek. Pár ponorek se vždycky někde najde. Sice rezavých s ožralou posádkou, ale přece jen občas něco ještě trefí
 
všem vám přeju krásné Vánoce,
díky moc za vedení fora, včasné informace, přímé odpovědi a pod. = díky za odvedenou práci (administrátorům a všem co hrou žijou)

v příštím roce rozsekáme všechny :)
 
Nahoru