• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

NOvý svet

DeletedUser12264

Guest
Mám otázku na adminov... chcem sa najskôr spýtať a potom navrhnúť.
Viem že nedávno bol spustený nový svet trója, no niektoré nastavenia sa mi nepozdávajú aj s toho hladiska že mám radšej vzpuru, no odhliadnuc od toho sa chcem spýtať kedy plánujete spustiť ďaľší svet?
Nedávno skončil svet Efez v ktorom som hral prvý rok aj ja bohužiaľ som to musel prerušiť kôli pracovným povinnostiam.
Myslím že veľa hráčov s toho sveta aj ostatných by si rado zahralo od začiatku svet s takou rýchlosťou a vzpurov, bol to fakt vydarený krok z vašej strany, boje a ríše tam boli na vysokej úrovni oproti iným svetom, hrať v takom rýchlom svete baví každého, lebo može dosiahnuť rýchlo veľkú moc ale v zápeti aj rýchlo stratiť ...
Ak by sa takýto svet vytvoril bol by som moc rád a myslim že nehovorím len za mňa.
Za odpovede vopred diki. B.SvK
 

Thasoss

Grepolis tým
Nikdo ti dopředu neřekne, kdy nový svět začne. Data stanovuje Lead Community Management na základě výsledků KPI z ostatních světů a konfiguraci řeší pro změnu Community Management poté, co je stanoveno datum. A to na základě aktuálních potřeb (tedy mělo by to tak být).
 
Nahoru