• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nový systém začátečnických úkolů

DeletedUser9762

Guest
Ahoj všichni.
Již po několikáté začínám na novém světě a vždy mě zarazí jedna věc. Začátečnické úkoly. Mám s nimi jeden problém a mám návrh, jak ho vyřešit.
Popis problému
Začátečnické úkoly nás prostě tlačí do obrany. Vyzkoumej lučišníky, vyzkoumej birémy, postav 10 birém atd atd. Ale ne každý chce zkoumat v prvním městě obranné jednotky. Třeba já vždy začínám útočným městem, takže mě pak dost otravuje, když mě začátečnický úkol donutí vyzkoumat třeba birémy. Chybí mi pak výzkumné body na jiné, pro mě důležitější výzkumy a 1 KB za vrácení výzkumu se mi za to dávat nechce. Navíc mi pak birémy zabírají místo ve statku.
Návrh
Navrhuji řešení. Ještě před prvním úkolem by si hráč vybral, jestli chce ve svém městě jéct obrannou, nebo útočnou linii úkolů. Útočníky by úkoly netlačili do obrany a obránci by se nemuseli cpát do útoku. Každý hrajeme trošku jinak a začátečnické úkoly nám prostě udávají všem stejnou cestu, i když nám to nevyhovuje. Rozdělení úkolů na útočné/obranné by hráčům umožnilo si vybrat mezi 2 základními způsoby hraní (obránce/útočník).
Díky za přečtení návrhu :)
 

DeletedUser

Guest
80 % hráčů sou obránci a nováčkové jim bordel v akče zůstane stějně těch pár útočníků sežene 1 kulturu(třebas v obraně z ostrovního ukolu zadamo za milice kde použije ti šermíře atd .. aby si tu biremu dalo pryč ps nevim o tom že by tutorial chtěl něco z obrany mimo birém .)

a že si do druhého města při dobytí nahazím 100 obraných jednotek jen bonus jak mít dřív zemědělky :)
 

DeletedUser9897

Guest
Úkoly tě nutí jet oba dva styly, a to je dobře. A těch pár míst ve statku tě nezabije, na začátku je to celkem jedno. Tutoriálové úkoly ti dají pár jednotek od obou typů, a to, co budeš rekrutovat nadále je jen na tobě.
 

DeletedUser75

Guest
Při prvním městě musíš jet na oba směry, off i def, při více polis to je pak už snadnější.
A neřekl bych, že první úkoly jsou silně defenzivní.
 
Nahoru