• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

O co jde?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
cadilar-bayrami.jpg


Zdravím všechny kolemjdoucí,
i když máme již po dušičkách, listopadová atmosféra je v plném proudu. Popadané listí pokrylo aleje, tma nás obkličuje čím dál dřív, studený vichr se nám dere k tělu... Ideální čas se bát, nemyslíte? K takovému období jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které můžete využít jak svůj literární, tak grafický talent.
Zkrátka a jednoduše, nebudu chodit kolem a dáme se přímo na já(t)dro pudla. V soutěži, probíhající od 9.11 do 9.12. máte za úkol vytvořit příběh, báseň či komiks s hororovou tématikou. Můžete svůj příběh přenést do míst Grepolisu, tedy Řecka (Samozřejmě historického, psát hororový příběh o současném Řecku ani není třeba :p) či si vytvořit příběh ve svém vymyšleném prostředí.
Přesuneme se tedy k pravidlům :

[SPOIL]1) Každý uživatel fora si v této sekci založí vlastní téma, které pojmenuje podle své přezdívky.
2) Můžete napsat, vytvořit pouze jeden komiks, báseň či příběh.
3) Limit literárního díla je minimálně cca 3000 znaků a maximálně cca 13 000 znaků, pokud budete vytvářet komiks, nahrajte to skrze některých "uložisek"
(npř: tento) . Pokud máte problémy s vkládáním obrázků, doporučuji si přečíst tento návod . Komiks můžete vytvářet jak na papír (poté jej dostat do počítače ofocením či scenerem) či v libovolném grafickém programu.
4) Pokuste se vyhnout vulgaritám, samozřejmě jak je to již zvykem... V mezích jsou povoleny.
5) Je přísně zakázáno skrze dílo ponižovat či nějak poškozovat skutečnou osobu.
6) Dílo musí být Vaším výtvorem, pokud jej někdo ukradnete a příjde se na to, očekávejte vyloučení ze soutěže jako samozřejmou věc[/SPOIL].

A motivace? Rozhodně tu nebudete psát zadarmo a nadarmo nebo tu smolit řádky proto, aby jste si vydělali ubohých 20 zlatých na zkrácení stavby.

1. MÍSTO 360 zlatých
2. MÍSTO 260 zlatých
3. MÍSTO 160 zlatých

Přejeme mnoho štěsí a inspirace, času máte dost, takže si dejte záležet ;-). Nepospíchejte nebo to naopak nenechávejte na poslední chvíli.
Při jakémkoli dotazu jsem Vám plně k dispozici
Riz
 

DeletedUser6327

Guest
Kam

Ahoj, moc jsem nepochopil, jak sem ty příběhy máme dávat.
PLS radu a předem díky za ní.
Professorr...
Ani mevim, jak se zakládá téma-jsem tu porvé.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
je to jednoduché, rozklikneš si sekci: Dušičkové umění a najedeš si na založit nové téma. Pojmenuj si ho podle své přezdívky ve hře a piš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru