• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

O jaké typy článků máte největší zájem?

O jaké typy článků máte největší zájem?


  • Celkový počet hlasujících
    79

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

zajímalo by nás, o jaké typy článků máte největší zájem. Hlasujte prosím v anketě. Můžete zvolit vícero možností.

Děkujeme.
 

DeletedUser

Guest
Zvolila jsem první dvě varianty, které by pochopitelně neměly v časopise chybět.
 

DeletedUser

Guest
Zvolilk jsme první tři, pro ty nové "nooby" by jse tam měly dát přece jen nějaké rady, nebaví mě když na někoho útočím a je tam max. 50 šermířů.

Mohlo by to být asi takhle:
1) 10 šermířů opravdu není nedobytná obrana
2) nejsi Chuck Norris
3) čím míň stříbra v tvé jeskyni=tím víc nepřátelských špehů=tím víc je z tebe farma
4) když je něco stupidní nápad a funguje to, v tom případě to není stupidní
5) čím víc bodů máš, tím víc na tebe půjde kolonizaček
6) se silnějším hráčem si radši nezačínej, je to zaručená cesta na okraj mapy

Co ty na to Joniku?(jestli chceš, můžu vám něco takovýho do Orákula vymýšlet:))
 

DeletedUser

Guest
taky bych se klidně přidala, hehe....
Rada num 1
- jestli chceš přežít, neposlouchej rady od Mara12345 :D
 

DeletedUser

Guest
kamaráde, tohle není srandokaps :-D.... Ale pár vtipů by tam být mohlo... Pokud to tak bylo bráno :-D
 

DeletedUser

Guest
num 3:
ty tvé "rady" mi připadají jako "rady-nerady" a rozhodně vynechej slova jako "stupidní" a to o nezačínání si se silnějším hráčem.. hehe :)

Protože tohle beru opravdu jen jako takový ulítlý vtip na pobavení čtenářů ;)
 

DeletedUser

Guest
Ono to tak snad bylo i myšleno, ne? :-D... Tady asi někdo dostal ACC (Account - účet) a neví, co je to začínat odznova (-:... Mimochodem, nevidím důvod, proč by tu měl být stejný text 2x (Už je to v nápovědě - Uživatelská příručka) :)
 

DeletedUser

Guest
No a něco podobného už valí tady na fóru tak se můžete vesele vyjádřit tam:)
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud chcete vtipy vyhledejte Krausika.Každej den jich poznám dalších 100 :D.Ale taky ne každej je vhodnej :D
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že by trocha pikantnosti neškodilo :-D... Dala by se na to vytvořit přeci nějaká specialní stránka, ne? (-:
 

DeletedUser

Guest
Já osobně jsem nejvíce zvědavej na rozhovory a nějaké zajímavosti ze světa Grepolisu. A určitě si myslím, že hráči v budoucnu hodně ocení také nějakou tu reportáž ze srazu (pokud tedy nějaký oficiální sraz vůbec bude).
 

DeletedUser

Guest
Ono to tak snad bylo i myšleno, ne? :-D... Tady asi někdo dostal ACC (Account - účet) a neví, co je to začínat odznova (-:... Mimochodem, nevidím důvod, proč by tu měl být stejný text 2x (Už je to v nápovědě - Uživatelská příručka) :)

No jasně že to bylo myšleno jako vtip:D, a mimochodem, se začínaním od znova už zkušennosti mám(hrál jsem i na jiných světech).
Ale jinak mám celkem osvědčené rady pro začátečníky:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser622

Guest
Co by časopis mohl obsahovat?
-aliance měsíce
-hráč měsíce
-smolař měsíce
-nejlepší logo (erb) aliance... + samozřejmě rozhovory
Zajímavé statistiky:
-kolik hráčů (aliancí) hraje celkem (kolik na každém světě), vím že si to většina najde ale...
-kolik hráčů si koupilo PÚ (něco o jejich výhodách) trocha reklamy neuškodí
-do statistik se dá šoupnout cokoliv, a pokud je to psáno někde v jednom článku vypadá mnohem zajímavěji

-soutěžní koutek (soutěže, ceny, výherci, třeba i křížovka apod.)

-úsměvné historky ze hry, vtipy (hlášky apod.)

-černá listina (zakázaní hráči, prostě ti co zlobí...) a cokoliv prohnilého ve hře, na co a koho si dát bacha

-novinky ze hry, updaty, co chystá Inno, atd.

-porovnání CZ Grepolisu s ostatními státy (rozhovor s hráčem který hraje v mezinárodních vodách, a je schopen dané téma rozumě rozvést)

-co doporučuje profík (finty, tipy, taktika, atd.) mohl by to být třeba hráč měsíce

-kritiky (co změnit, zrušit, přidat, předělat, vylepšit), každé číslo by se věnovalo jedné konkrétní záležitosti ve hře

-přání hráčů (anketa) jak nastavit nový svět "ZETA" + další světy

-hodnocení Grepolis Teamu a jejich práce, v každém čísle rozhovor s jedním z nich (co dělá, proč to dělá, co z toho má apod.)

-samozřejmě seznam redaktorů, přispivatelů+celý Grepolis Team, jejich funkce a zásluhy, hierarchie atd.
 

DeletedUser40

Guest
Jak už jsem jednou napsal, děkuji ti klokane za návrh. Některé z nich jsme se rozhodli začlenit už do prvního čísla. Taková malá ochutnávka, v prvním čísle se můžete na pravidelnou rubriku : ''Hráč, aliance a smolař měsíce''.
 

DeletedUser622

Guest
Vím že jsem to již psal v jiném topicu, ale ještě jsem tam přidal 4 návrhy, tudíž se omlouvám za spam :)
 
Nahoru