• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

O jaké typy článků máte největší zájem?

O jaké typy článků máte největší zájem?


  • Celkový počet hlasujících
    79

DeletedUser40

Guest
Tak to se omlouvám, já to jen letmo přelétl, aniž bych si to nějak pročítal. Každopádně děkujeme a nad těmi novými návrhy pouvažujeme.
 

DeletedUser5504

Guest
Hlasoval jsem pro všechno kromě soutěží. Nejsem na ně moc.
 

DeletedUser

Guest
jasně že ze info světů :D a Redakce orákulum ví proč jsem pro tohle :D
 

DeletedUser4783

Guest
Já hlasoval pro Rozhovory, přeci je to jen zajímavé, jak tam hráče lépe poznáváme.
 

DeletedUser

Guest
NE! nesekej s tím...je tol takový oživení od stále opakujících se dění v grepolisu takže se mi to lýbí možná máš tak málo hlasů jenom proto že každý má pouze 1 hlas takže dává přerdnost něčemu jinému ale tvoje práce je rozhodně pěkná :)

Já osobně jsem rád že se dovím něco jiného než co mně učily učitelé na ZŠ a jiných školách :)
 

DeletedUser

Guest
No tak já jsem hlasoval pro tipy,rady,rozhovory s hráči a info pro světy ..
 

DeletedUser

Guest
mě by se spíše hodily ty návody.:grepolis a taky sem pro ty rady tipy triky hlasoval.
 

DeletedUser

Guest
Tak mě to takhle vyhovuje, víc se mi líbí zpravodajský časopis, než nějaká příručka.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s těmi rozhovory, ale konečně by mě mohli také vybrat nebo né?
 

DeletedUser

Guest
citace ze zprav

myslim ze by nebylo spatne do casopisu dat obcasne zoufale vykriky po utocich nebo obsazeni mesta. obcas je to zajimeve
 

DeletedUser

Guest
myslsi rubriku vtipne spravy do tej rubriky mam toho velmi vela aj ked je to z SK sveta ale myslim ze vtipne je to stale :)
priklad ;
skipi dnes o 19:54
no ja som o tom dal hlasovat ja som bol za ale manzelka bola proti a deti su male a nemozu hlasovat ale vies zas znepriatelit si zenu a spat na gauci to nieje dobre takze nemozem aj ked mi to trha srdce ale nemozem
Svaty Cepo dňa 18.1.2011 o 20:16
no vimenis
skipi dňa 17.1.2011 o 19:55
pobavil si ma
Svaty Cepo dňa 16.1.2011 o 14:32
caw nevimenis ucti
 

DeletedUser4311

Guest
Kdyby tu bylo tlačítko jak na FB tak dávám *To se mi líbí* a *Sdílet*
02.png
 

DeletedUser

Guest
ja mam tohto naozaj dost ato je vazne dobri napad dat do casopisu rubriku kde budu spravy lebo stale pridu spravy ktore ma dokazu uplne uzemnit ked som tuto vcera dostal nepohol som sa asi minutu a potom som sa zacal smiat (cize rubrika spravy ano ANO

ERMIE dňa 24.1.2011 o 21:02
ahoj prosím znič hráča shark131 ja viem nepoznáme sa prosím buď aspoň ty milosrdný k úbožiakovi.
 
Nahoru