• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Oběžník 800 Bodů???

DeletedUser12971

Guest
čau podle mě je nesmyslné aby se oběžník omezoval od 800 bodů jsem zakladatel a nemuzu poslat hracum obeznik?? co je to za nesmysl ! ted mě dobily a potřebuji ho poslat a nejde to a to jsem zakladatel

to mam zprávu posílat každému zvlast nebo co jako ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Sice s měsíčním zpožděním, ale přeci: Toto opatření bylo nutné zavést z důvodu neustálého spamu z různých automatických účtů, které obvykle skrze hromadné zprávy propagovaly např. nelegální BOT systémy nebo jiné „hacky“. Naklikat 800 bodů je otázka pár minut, ale pro automatickou registraci už je to nepřekonatelný problém, takže takový kompromis.
 
Nahoru