• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Obchodní kancelář

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

prakticky nevyužívaná budova obchodní kancelář projde zásadní úpravou.
Napište nám zpětnou vazbu na tuto úpravu!
 

DeletedUser

Guest
O něco více zajímavější její využitelnost bych viděl v pozdější fáziy hry při stavbě divů.
 

DeletedUser5002

Guest
tohle je darda automaticky převádět suroviny. Přesněji bych řekl, u divů k nezaplacení.
 
To by měla být naprostá bomba, ty její nové vlastnosti...
Kancelář měla cenu jen v závěru hry pro posílání surek na div. Stavěl jsem jí proto až na poslední chvíli - do té doby to většinou byla věž.
 

DeletedUser5002

Guest
No hrozně moc to usnadní, pravda je, že tohle je odvětví, kde je mi jedno co postavit. Věž stavím jen když tam bráním, jinak 60 populace dobrých.
 

DeletedUser

Guest
Měla by se odebrat funkce zrychlení přesunu surovin kapitánovi a dát to do obchodní kanceláře.
 

DeletedUser

Guest
To by měla být naprostá bomba, ty její nové vlastnosti...
Kancelář měla cenu jen v závěru hry pro posílání surek na div. Stavěl jsem jí proto až na poslední chvíli - do té doby to většinou byla věž.
Amen,velebnosti,přesně tak:)))
 
Nahoru