• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Obrázek chozeeee

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jelikož Héra , Athéna , Hádes , Poseidon , Zeus ... a spousta dalších byla tak v uvozovkách řečeno rodina tak jsem nakreslil /Héru , Athénu , Hádese , Poseidona , Zeuse / ... Jak bohové oslavují velikonoce :D


PICT3411.jpg

/Dílo diskvalifikováno, více info zde. Thasoss
 

Přílohy

  • PICT3404.jpg
    PICT3404.jpg
    44,4 KB · Zobrazení: 31
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Pěkný. :) (ale favoritů už mám dost, pro které budu hlasovat, to bude těžké rozhodování)

A mimochodem (nechci být hnidopych, ale) Zeus se dále skloňuje jinak (bez Dia atd.). "Zeuse" zní hrozně, navíc se u každého řeckého jména při skoloňování odpáře koncovka -us apod. a Zeus je zrovna výjimka, která se skloňuje úplně jinak.
 

DeletedUser

Guest
:D no tak snažil jsem se je nakreslit ale nedopadlo to moc růžově tak jsem to raději nechal bez obličeje... ženské obličeje mi nikdy nešly .. ale pokud je tam někdo chcete tak na ten obrázek něco vyžumlám tou pastelkou :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Když ho uděláš jako u Dia a spol. tzn. jen dvě tečky jako oči, o něco jemnější nos a usmívající se pusu, tak to postačí, ne? Takhle to vypadá, jako by to baby přehnaly s odličováním a nechaly při hygieně obličej na umyvadle. :)
 

DeletedUser

Guest
nekomentujte prosím ty obličeje u athény a héry :D je to hrůza lepší to bylo bez nich :D
PICT3448.jpg
 

DeletedUser9905

Guest
Maj ty nosy trochu nakřivo, no... tak asi jako správný hrdina zahlasuju pro sebe :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru