• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Odpovídací téma - Soutěžní kvíz II

DeletedUser

Guest
Zdravím,
zde se odpovídá na otázky, položené v tomto tématu. Pokud neuvidíte ani své odpovědi, nemějte strach, nejde o chybu, pouze je to tak nastavené ;-). Přeji hodně štěstí
 

DeletedUser

Guest
Hydra - Jestli to bude má Nemesis, tak si seženu panenku voodoo :D
 

DeletedUser

Guest
II.

Omlouvám se ale fakt nevím, zda jsem odpovídala nebo ne... :eek:) Nějak se mi daří teď nějako řešit X věcí najednou...

Snad hydra. Nic jiného už mne nenapadá.

Nešlo by ti tu trochu oživit?
Tohle je ten problém s těmi skrytými odpověďmi, vypadá to, že ani nikdo nehraje... :O(

Ehm, pěkný večer.
 

DeletedUser7287

Guest
Zřejmě se bude jednat o biremu, což ve skutečnosti opravdu se řeckem nemá nic společného, protože to byla starořímská dvouřadá veslice.
 

DeletedUser

Guest
Vlastně je to jedno .. kolonizační loď.. :OP Chjo.

Neber to tolik tragicky. Promiň Tvé "padli" mi přijde .. bohužel vtipné, ach ten symbolismus.
Když odcházejí mladí lidé je to vždy zlé a děje se to každý den. Možná tak mluvím, protože jsem tyhle lidi neznala.. Ale měj se , směj se jo.. :eek:D
 

DeletedUser

Guest
tak znovu

tak tdy znovu odpoved na č.2: opět řikám Triréma
P.S. nevím proč napovidáš že to není mýtická bytost takové pěkné hádanky a pak je takto znehodnotiš :D už se nemužu dočkat co vymysliš jako další.
 

DeletedUser

Guest
hm... opravil by som predchádzajúcu odpoveď, správna odpoveď je ...
triréma
 
Nahoru