• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Odpovídací téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nedával jsi pozor :p
[SPOIL]Malá nápověda: Tato bytost nemá protentokrát nic společného Řeckem[/SPOIL]
Dávám ti ještě jeden pokus :)
 

DeletedUser

Guest
já myslím že je to drak ;-)

Rizael: nedá se to udělat třeba tak že bys příspěvky viděl jen ty..?
vzniká problém že všeci najednou opakují :/

Ano, uvažovali jsme o tom, ale vzhledem k tomu, že před začátkem kvízu vznikly komplikace. Je to bohužel tak, jak to je. Nicméně Ti garantuji, že příští kvíz (pokud bude mít tento úspěch - zatím to vypadá, že ano) bude takto proveden
cool-smiley-9022.gif

Riz


kdo zaručí že i když bude téma neveřejné bnebudou hráči o odpovědích špekulovat jinde.. ale nepopírám že by to nakonec asi bylo lepší.. Sultan
diskutovat o tom můžeme zde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Inu, když to není drak, pak to musí být jedině ptačí král Fénix :)
 

DeletedUser7382

Guest
Už jsem psal několikrát zprávu Rizaelovi, ať mi řekne, jestli je to opravdu fénix, protože mě to taky napadlo. Prostě jsem googloval. :D Navíc je přidaná nová nápověda: plápolající pták. Tak co jiného to asi může být než fénix. :)
 

DeletedUser

Guest
Je to fénix .

Protože Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí. A je to bajný pták.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k nápovědě. Fenix. Myslela jsem si to..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7287

Guest
Hm tak jsem chtěl napsat odpověď, až tak za 5 minut půlnoc ale když to bylo takhle napovězeno napíšu to hned:

Zřejmě to bude Fenix
 

DeletedUser

Guest
Přečetl jsem si to asi 50x a napadla mě jenom aliance. Aliance vlastně hlídá div a čeká na útoky. Nenechá nikoho odejít se špatným úmyslem znamený, že nikoho nenechá dobýt měst, aby se nepřerušil div. Takže moje odpověď zní: Aliance která hlídá div světa.
 

DeletedUser

Guest
myslím si že je to ALIANCE :)


_ _
/_\ || || /_\ |\ | | |_
/ \ ||__ || / \ | \| |_ |_
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru