• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Offtopic

DeletedUser5002

Guest
Blog mě tolika nezajímal, i když lepší něco než nic, ale že se tu zase rozbečí tenhle chudáček ... zahoďte tu trosku už někam, ta jeho ubohost byla trapná už před mnoha lety, ještě když sem to malé dítě nabral do klanu. Od té doby, je jen blbější a blbější. Lezl do pozadí všem co kdy mohl, zviditelňoval se jak jen mohl a kvůli němu hra výrazně upadla, protože nejen že Thassos nikdy hrát neuměl, jen se učil od hráčů jako jsme my a lezl do pozadí komu jen mohl, ale lidsky stojí na dně hnoje. Celé tohle fórum skončilo kvůli jeho podjatosti a smyšleným banům. Prostě nikdo sem psát nemohl, protože tahle troska napsala to co nyní ... a kdo se ozval, ban ..umí jen urážet druhé, nic víc a záměrně celou dobu tvořil hate aby se tu nějak zviditelnil a jelikož měl být ten kdo to naopak koruguje, tak zničil celé forum svou hlouposti ze své zakomplexované hlavy a komu se to nelíbilo, dostal ban. Takže za mě, je mi jedno zda tu je nějaký blog nebo není, ale podobné letité zoufalce, jako je Thassos vyhodit a hnát svinským krokem, táhnou tuhle hru ke dnu. Velká huba a v ní lejno. Zlatý Sultán, ten prokouknul toho šmejda hned a za něj, si tu tenhle trouba vůbec neškrtnul ani na foru a podobné bezdůvodné urážky ap rovokace ostatním hráčům, od tohodle zakomplexovaného dítěte, co už je dávno v hrobě a jen kope okolo sebe, nikdo nemusel číst.
 

Thasoss

Grepolis tým
je mi uz pres dvacet ne 13 kdyz jsem zacinal a na rozdil od tebe jsem ocividne vyrostl :D s dospelym myslenim prichazi i trocha nadhledu kdezto ty jsi podobne hystericky a utocny jako ja v tech 14 - 15 letech
jinak ze jsem si za sultana neskrtl... mno v prve rade jsem za ery sultana jako moda ani nevedel ze nejake forum je natoz ze bych na nej chodil ;)

ano byli hraci od kterych jsem se naucil (ty bys mel taky) ale od tebe zrovna neni co a ver ze bych jeste porad mohl ucit ja tebe :D jak rikam - tvym lidem uspech preju protoze na rozdil od tebe vzdy neco delali a vzdy se snazili i kdyz vedeli ze je to marne a i kdyz jsi ty na ne postvaval svoji drzkou vic a vic protihracu :D nebo mi jmenuj svet kde tvoje ali nedostavala odshora dolu co se do ni veslo kde si neutikal na dovolene (behem kterych si siril toxicitu alespon zde na foru) kde si neurazel vsechny co si jen mohl nebo kde se nedelo ze by si na tebe vlastni spoluhraci neustale stezovali souperum :( nevim mozna kdybychom tenkrat preposilali veci co si psal protivnikum tak by se za tebe nejeden spoluhrac stydel...

co se lezeni do zadku tyce tak mam problem se komukoliv poddavat... a to je obecne znama vec pro vsechny kteri se mnou hrali nebo pracovali toliko o tom vic to netreba rozpitvavat koneckoncu ja si myslim ze kdo chtel ten si uz tvych hysterickych vylevu uzil dost roky predtim notabene slovo troska bys mel vyradit ze sveho slovniku at pri jeho pouzivani na sebe tolik nemyslis
 

DeletedUser5002

Guest
"Je mi už přes 20" ... to je vůl ... chápete, je to prostě troska, z malého dítěte, co lhalo, kradlo, vymýšlelo si, podvádělo, uráželo a hojilo si ve hře komplexi z reálného života, vyrostl malí, oškliví, hloupí, věčně zahořklí spratek, který už je dospělí ... No to je radosti. Doufám, že se z toho samou radostí, žádný slušný hráč grepolisu neoběsí.

Já se nemusím nijak hájit proti tvým nesmyslům, jsem zviklí na to že kdejaký patolízal na mě kvaká. Ty už tady brečííš 7 let tak moc, že to už to tu nikdo ani nečte. Jedinou potřebu co ty máš, je být za důležitého a to jen ukazuje, jak bezvýznamný jsi člověk.
 

DeletedUser5002

Guest
To se tedy velmi pleteš, protože mě tu zmiňují, uráží a pomlouvají, ale jelikož ty ji taky podjatá a k ničemu, tak mou reakci cenzuruješ, že mluvím pravdu o tvém kamarádíčkovi mažeš, a bezdůvodný flame, aby se o mě to skažené vejce otíral pořád dokola necháváš, jsi moderátor k ničemu, další důvod proč sem nikdo nepíše. Jen blbá kartička z HS ... a dělá tu moda.

A to v tom všem popíráme fakt, že já narozdíl od toho trotla bývalého podvodného moderátora Ťulpase, na tomto světě hraji. Nejdu jen okolo jako on, abych si zanadával na někoho, koho jsem obdivoval, lezl mu do pozadí a pak přeběhl, změnil kabát, využil vše co mohl za svých třicet stříbrných a pak když mu ani to nevyšlo, tak si začal vymýšlet ze msty bany. A ještě se tu mám něchávat urážet od toho fracka za přihlížení moderátora ... to ani náhodou.

Se mnou začínal ještě tenkrít Joník vy lamy, Kerberos a podobní, i Cháron byl oka, je takový jako vy jste to tady celé zničili. Kdyby tihle měli čas, hra je na tom dvakrát lépe a zde na foru, je živo. Všechno jste akorát zničili. A nyní si tu budete jako mistři světa rozdávat rozumy jak všechno víte ... to jo tedy, jste jen báby na trhu. Slepice u zrní. Možná nebýt hl adminky a pár dalších rozumných, hra už v čr dávno skončilo, no být to na vás dvou Ysero a Ťulpas, tak už Inno krachne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kamo ty musis byt velkej trotl:D:D bavis me cim dal vic. Vis ty vubec co pises?:D asi ani ne. Vsichni jsou na tebe zli, ale ty pises opravdu jak trotl:D:D

Osobne tu urazis a napadas jen ty:D ani ten Thas o tobe nenapsal ani n:D
 

DeletedUser12305

Guest
A že tu těch moderátorů je... :rolleyes:
Pokud máš se mnou problém, řeš si ho na podpoře. Tam trefíš, to víme všichni dost dobře, ale nezapleveluj tu diskuzi k něčemu svejma osobníma problémama. Dík.

Ty jsi zas jen omylem odbanovanej, kterej neumí nic, jen plivat jedy kolem sebe. No, chybička se občas vloudí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Proč bych si stěžoval, na vás? Vůbec, lidská hloupost je nekonečná, neztrácím čas s blbci a výhodu co mám ... já vás k ničemu nepotřebuji, ale beze mě tu maximálně zase jen chcípne pes a nebudete se mít ani o čem bavit, tedy kromě toho mě pomlouvat a to, že jsi k ničemu a to co sem říkal, na tom stejně nic nezměníte. Klidně si tu schnijte, co já s tím, hraju hru, ne si tu řešit vaše kvákání jak jste byli špatní a ubozí a nyní budete říkat, jak jste skvělí a ostatní špatní. Jen ubozí pokrytci co žijou špiněním druhých a drbáním o ostaních všech možnýc pomluv.
 

DeletedUser5002

Guest
Kamo ty musis byt velkej trotl:D:D bavis me cim dal vic. Vis ty vubec co pises?:D asi ani ne. Vsichni jsou na tebe zli, ale ty pises opravdu jak trotl:D:D

Osobne tu urazis a napadas jen ty:D ani ten Thas o tobe nenapsal ani n:D
Co to meleš, ty jsi sjetej viď kámo ... tak hele na pivo spolu nechodíme, tak mě neotravuj. Co má jeho příspěvk společného z blogem co vrchní slepice?

Já reaguji alespoň na soustavné pomlouvání toho exota a zcela podjatého hl moda. Naví jsme v blogu zmiňovám a vy jste tak trapný, nebo hlavně on, že to nemohl unést .. to je bída normálně tohle.
 
Co to meleš, ty jsi sjetej viď kámo ... tak hele na pivo spolu nechodíme, tak mě neotravuj. Co má jeho příspěvk společného z blogem co vrchní slepice?

Já reaguji alespoň na soustavné pomlouvání toho exota a zcela podjatého hl moda. Naví jsme v blogu zmiňovám a vy jste tak trapný, nebo hlavně on, že to nemohl unést .. to je bída normálně tohle.


Si mimo) . Neotravuj?:D Chlape chovej se jako normalni clovek a ne jako pablb. Ty réagujes? Prd. Pises nesmysl celou dobu .. Dal to neres, protoze se chovas jako debil.:) a vubec to neni o tobe), jen se predvadis.To je vse co k tomu muzu rict) dalsi klidne na nejakem srazu osobne) at je vetsi sranda) , takhle si psat nema vyznam.

PS. trochu pridej na tom svete, kdyz se teda honosis ze hrajes.
 

DeletedUser5002

Guest
S tebou osobně ... to už bych tě musel prostě zbít, když tě rodiče nenaučili slušně chovat a moderátoři zde jsou k ničemu. Dej tu svojí drogu a neotravuj.
 

DeletedUser12305

Guest
Aha. Ono je v blogu zmiňováno trochu víc lidí, než jen ty, ale pokud se tímto cítíš být středobodem vesmíru, no... koneckonců proč ne. Hlavní slepice, blbá kartička, o tom co píšeš na adresu ostatních, to ani nemluvím, ale tak jó, každej tě miluje, a mě všichni nenávidí a bojí se mě, proto sem nikdo nepíše... tak to jo :D
Bych teda řekla, že je problém jinde. A to hlavně v tom, že ti kdy bylo umožněno vůbec (po tvých předchozích excesech) se navrátit do komunity.Bohužel.
 

DeletedUser5002

Guest
Ty si fakt exot ... úplně z tebe ta zahořklost leze jako ranní stolice po dvou kafích a cigáru. Mě je úplně jedno co si o mě kdo myslí, rozdíl je v tom, že tohle je forum, ne lékárna pro zakoplexované jedince, kde si budete pomlouvat a urážet dle libosti a ty to ješt budeš světit. Podívejte se jak tohle forum dopadlo, to je tvá vaše vizitka vy moderátoři. Komplet jste to tu zničili, tak se plácejte do hrudi a vysvětlujte tu něco o tom, co, nebo kdo je je špatně.
 

DeletedUser5002

Guest
Jelikož příspěvek smazali, tak se rád vyjádřím znovu. Urážky a pomluvy od podobných zahořklích exotů, který si jen vymýšlí aby byl důležitý a zajímaví že znají někoho známého, přitom to byl maximálně podprůměrný hráč, co se zviditelnil urážením druhých a spustavným špiněním všeho ostatního co mu nešlo na ruku, já se od něj distancoal, poslal ho do háje a od té doby brečí, přeberte si to sami. Tohle forum je pořád jen velká žumpa a nic víc to zza posledních 5 let ani nebylo.
 

DeletedUser5002

Guest
Ty vole ... takže pomlouvat a urážet mě v diskuzy můžete, zvláště ten chudáček, ale já se vyjádřit k tomu nemůžu ... to je humus. Edmene, už se o mě nevyjadřuj a ani o našem klanu, věřím že blog bude krásný i bez nás. Já se o nic neprosil, nic si nepřál a ani ti v ničem nebránil, ale špínu tady po sobě či nás od vás tahat nenechám, nato si nadávat a ta blbka to ani nepotrestá ... i když si to psal slušně a rozumě vůči všem, tak já ych tohle forum spálil a vůbec ničemu by to neuškodilo. Nopak by bylo fajn aby vám nemohli jen tak někde bezdůvodně nadávat a pomlouvat nás kdejací blbci.
 

DeletedUser12305

Guest
Ha, konečně jsi našel novou diskuzi. Zde si pište kdo co chcete, ona ta tvá hlavní adminka si to přečte, zhodnotí... O to ti celou dobu jde, ne? Ona podjatá není, takže můžeš bejt bez obav.
Jo a jde dohledat i původní verze příspěvku při jeho vložení, edit to neschová :)
 

Thasoss

Grepolis tým
stando uz se fakt prestan chovat jako opice
jeste snesu ze me nazyvas lejnem troskou osklivym zahorklym lharem zlodejem (wtf) podvodnikem a zakomplexovancem nebo si o mne vymyslis proto ze jsem o tobe fakticky rekl ze jsi jako hrac i velitel aliance stal za nic ale nemyslim si ze kvuli tomu musis hned ostatni oznacovat za slepice nebo fetky ;) a ani nam tu nemusis psat ze si rano davas dve kafe s cigarem a jak to z tebe potom jede

a na margo clenu tymu natoz tech ex by ses uz vubec vyjadrovat nemel jelikoz o personalnich a jinak internich vecech nemas absolutne tuseni takze prestan placat blbosti aspon v tom smeru v jakem muzes :) notabene ver ze s takovym chovanim klidne muzes byt predvolan na policii tak si na to zacni davat pozor ;) ono se za to uz totiz bezne tresta a resi se to mnohem vic nez kdysi tak at se nedostanes do zbytecnych problemu ze ses nekomu snazil pospinit jmeno... sirit o nekom ze krade a dalsi veci neni jenom tak
 

DeletedUser5002

Guest
Celou dobu mi jde jen o to, že mě tady urážíte s tebou v čele a hnusíš se mi. Nemáš se vůbec do mě co srát, nemáš se o mě co otírat, když se neumíš chovat nestraně. A ty to toleruješ a mě mažeš, když přitom o mě jde. Jsi asi hodně nemocná, to jinak nejde říci. A mě vůbec nezajímá co si myslíš a že sem nějaký příspěvek upravil už vůbec ne je moje věc, že mě tu uráží ti nevadí a že já se snažím chovat ještě slušně, z toho se můžeš posrat a už jdi brečet za adminkou ty huso. Stejně tu jen čekáš až tě pošlu do řiti aby jsi měla důvod jít brečet. za všechno zlé tady můžeš ty, ty jsi to nechala a ty o dál hejtuješ, protiože nejsi schopná si uvědomit, že jednostrané urážení, i když je to tvůj kamarádíček a pomlouvání někoho se rozhodně neshoduje s prácí admina, tobě jde jen o jediný ban, ten můj. prostě si úplně blbá.

A druhý hovno se mi zase sere do cesty ... co so berete vůbec do těch vašich dršek. Jo vy vlastně nikoho nezajímáte ... sem zapoměl ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
tebe ocividne zajimame az presprilis :D neuveritelne kolik tve pozornosti zapsklosti vzteku a hysterie jsem si zaslouzil jenom proto ze jsem te oznacil za podprumerneho hrace i velitele a neprimo se vyjadril ze BN stalo (a urcite i porad stoji) na jinych lidech

koukal jsem na stats a porad jsi podprumerny... i na tomhle svete... zas a zase :) tak nevim proc se tak urazis proste ti to nejde a nikdy neslo tak snad mas talent na neco jinyho kdyz ne na strategie
 
Nahoru