• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Offtopic

DeletedUser5002

Guest
Tady vidíš Miko své forum a proč to tu nefunguje a nikdy fungovat nebude. A proto s ním každý normální skončil :) Prostě co dodat ... :) Dal bych si ban :) ne za to co sem napsal, ale za to že sem vůbec napsal... :)
 

DeletedUser12305

Guest
Špatná adminka a bezvýznamný hráč? :)

Tady vidíš Miko své forum a proč to tu nefunguje a nikdy fungovat nebude. A proto s ním každý normální skončil :) Prostě co dodat ... :) Dal bych si ban :) ne za to co sem napsal, ale za to že sem vůbec napsal... :)
Že ti to není ani trochu blbý :) Adminka je tu jen jedna a to právě Miko. Ty ani nevíš ve své sebestřednosti a ublíženosti, koho všechno kolem sebe jsi pourážel. To je děsně smutný... Sám nevíš kudy kam a tak prvně jednu popliveš a pak k ní letíš pro pomoc? A kdybys chtěl náhodou namítnout něco o tom, že ji jsi nejmenoval - doporučuju nastudovat kdo má jakou fuknci, třeba TADY.
 

DeletedUser5002

Guest
Ty vogy, ty jsi extra třída, koukám demagogie ti vůbec není cizí. Líbí se mi jak mi podsouváš slovíčka a manipuluješ s nimi jak se ti hodí :) Vůbec nic nechci namítat. Ale jsi pro mě asi tak bezvýznamná, jako ta karta v té hře. kdežto až budeš na smrtelné postely, tak já tě budu strašit ... :) A už toho nechme, nebo to že nemám rozum já bych pochopil, to že ho tu nemá nikdo ... to je tragedie ... stejně to tu zase jen umře, jako vždy ve vaší režii.
 

DeletedUser5002

Guest
Tomu se říká závist a hloupost. Někdo řekne First je blbec a tenhle harant přiběhne a řekne ... ale, já jsem větší! :) A takhle tu jede 5 let tady na tom foru ... tragedie a ubohost. Já jsem alespoň vtipný a zábavný a nepotřebuji tu nikomu šplhat po zádech, aby si mě někdo všimnul ... :) A ne nenecham toho, když za tolik let mé nepřítomnosti jste se nedokázali postarat o to, aby podobná prasata bezdůvodně uráželi ostatní hráče co by si o ně neopřeli ani kolo a když se chce vyjádřit samotný aktér, je to potlačováno a začne se vysmívat a zaostalá adminka, co se zaskla ještě v pravěku. A takhle to pak dopadá ...
 

DeletedUser12856

Guest
Musím smutně konstatovat, že už jsem si o tomto člověku udělal názor jen díky tomu jak se zde vyjadřuje... Každý jsme nějaký, ale každý máme nějaký vývoj. A podle reakcí koukám, že firstazazel žádný hráčský ani duševní vývoj neprodělal.
Každopádně už mám screeny celé této konverzace, a přidám to do již napsaného a připraveného blogového textu.

V životě jsem neviděl a snad nikdy nečetl řádky od tak ublíženého, sebestředného člověka jako jsi ty firstazazel.
K tobě nepatří slovo kontroverzní, ale zcela jiné. Už se k tobě vyjadřovat nebudu. Jsi velkým zklamáním.
 

DeletedUser5002

Guest
Super, jsem rád že jsi si udělal názor a dále už mě a nás tedy nezmiňuj. Pominu tvé urážení nyní vůči mě a přejdu to, ale napodruhé už ne. Mohl bych být tvůj otec a rozhodně nemám zájem tě vychovávat a snad ani nemá cenu říkat, že to zklamaní je určitě oboustrané s tím rozdílem, že mě to je úplně jedno. Já hraji hru, nejsem tu proto, abych četl zhrzelé řeči na foru od lidí, co se na nás chtějí přiživovat a nějak se ukázat, že existují ...
 

DeletedUser5002

Guest
Pokud dál budeš psát našim hráčů urážky vůči mě, jen ukazuješ, jak velkou mám pravdu.

Ed-Man dnes v 14:03 hod.
Víš co nechápu ? Jak s tím hlupákem co vede Vaši alianci můžeš hrát.
bezradny.gif
 

DeletedUser9783

Guest
Zdravím,

Zaujalo mě, že Thasoss píše že je mu už přes dvacet, to mě udivilo, že funkci kterou zastával takový s prominutím pískle.
Je neoddiskutovatelný fakt, že stav fóra je jeho práce a oproti jiným mutacím je tento stav velmi tristní, který i nadále trvá. Kdysi na fóru tu žilo, ale to pravda pár let zpátky. Ať je First jakýkoliv se svými chybkami a klady tak pořád se může podívat rovně do očí ostatním hráčům.

Což díky tomu co Thasoss předváděl s banny na jednom světě asi nemůže. Na druhou stranu omlouvá ho jeho věk. Jeho mementem je že odešlo spoustu kvalitních hráčů,kteří nezlatili a kteří díky jeho rozhodnutím šli na jiné mutace nebo na jiné hry. Vzpomínám si jak se rozčiloval, že není žádny mladík a že rozhoduje správně a všem spravedlivě.
Jsem tu, že Thasoss už nemá žádnou funkci, pokud by ji měl nevrátil bych se sem nikdy.

Cato
 

DeletedUser12856

Guest
Neurazim Tě, pouze zde píšu to jak na mě pusobis. Pusobis ublíženě, sebestredne.
To není urážka. A hlupák jsi. Nevím, zda se tak jen chovas, nebo hloupý jsi.
Hlupák není urážka. Hlupák je pojmenování pro člověka co se hloupě chová a nebo hloupý je. To se odvíjí od IQ daného člověka.
Jsem rad ze mym otcem nejsi.
Protože za tvé hloupé chování zde na fóru bych se musel stydět.
Tot k tobě asi vse :)
 

DeletedUser5002

Guest
Je to tak, děkuji za příspěvek, ano urážel nás když mu bylo 15 a uráží nás doposud.A přitom já ho nabral když začínal, my mu pomáhali na nohy, pořád se chlubil jak byl u nás a všechno ví, tím začal později hrát u nepřátel, protože všechno co u nás zjistil či se naučil, prodal nepřátelům. O banech co si pak vymýšleli a chování co měl je ztráta času mluvit. Ale on nemá žádné právio si nás vůbec brát do pusy, ne jen já ... všichni z našeho klanu co tu hráli dříve moc dobře ví, že to je šmejd.

A ty edmane už jdi do hajzlu a říkám to naposledy. Ty jsi ostuda, protože sám si blbej jako tágo. Jen ubožák, co druhým nadává a uráží je a píše blog, aby si ho někdo všimnul. Mě nezajímá ani tvá fotka a ani to koště na ní. (Myslím tebe, tvá slečna za tvou hloupost nemůže)
My jsme spolu na pivo nechodili a jsi pro mě cizí šmejd, tak to respektuj a mlč. Další příspěvek se ti už líbit nebude vůbec, jestli se k tobě ještě budu muset vyjadřovat.
 

DeletedUser5002

Guest
Pochopte jednu věc, dříve jsme tuhle hru měl rád, i lidi co jí hrály, pak když sem četl při každém zničení někoho jak mi má vymřít rodina a tak, tak se postupně dostavil odpor vůči všem šmejdům, co umí jen pindat, urážet a nadávat druhým. Já to umím skvěle, fakt skvěle, urazím vás tak, že na to do konce života nezapomenete. Prostě Firstazazel, je zlo, to největší co si dovedete představit a jediný vůči komu se chovám slušně jsou ti, co si to zaslouží a sami se chovají slušně. A samozřejmě k našim hráčům. Toto někdo napsat u nás na foru, jakoukoliv urážku, už jstee vyloučený, u nás si tohole nikdo nedovolí vůči nikomu, ne jen proto že pak bych šel za ním, ale proto, protože mys e k sobě chováme slušně, s respektem, jsme přátelé, či se o to snažíme a pro nás nic není více v téhle hře, než náš klan. vy mláďata co si ničeho nevážíte a klany měníte pětkrát do roka tohle nikdy nepochopíte. S Catem, hrají více let, než většina z vás hraje grepolis a můžu jmenovat další a hrajeme spolu pořád a celou dobu, žádné změny klanů ... žádná zrada, žádné sobvbecké činny a další podobné věci a pak mu edmen napíše jak můžeš s tím hlupákem hrát ... chápete to? To je tak ubohé ... a takový člověk má psát blog o herním světě ... a pomlouvat druhé.
 

Thasoss

Grepolis tým
cato - bohuzel v tomto se mylis - forum znacne skomiralo uz v obdobi meho nastupu na post obycejneho moderatora... uz tenkrat jsme meli kazdy tyden i dvouhodinove porady na tema zatraktivneni fora nicmene ukazalo se to jako boj ktery nelze vyhrat; herni fora v prumeru navstevuje 5 % hracu a z toho treba pouze procento se aktivne zapojuje... a to se bavim o forech ktera jsou primo propojena s hrou bez nutnosti dalsiho prihlasovani atp... ted si vem grepo kde je vsechno zvlast a navic komunikativnejsi hraci davno odval cas a nove prichozi leckdy ani intenzivne nekomunikuji se spoluhraci tudiz bych to jako neoddiskutovatelny fakt nebral navic se s dovolenim podivej na aktivitu jinych for... bud tam prispiva do peti veteranu kteri tam jsou od vzniku hry nebo nikdo

ma nesmyslna tolerance obcas zpusobila ze forum vypadalo jako turnajove kolbiste (kulantne receno) o tomto pochybeni uz nejakou dobu vim a konzultoval jsem ho i s dalsimi lidmi z branze (tim myslim i mimo spolecnost innogames) a pozadal o rozbor... dostal jsem jednohlasny feedback ze jsem mel postupovat daleko tvrdeji a ne takrka po kazdem varovani davat dalsi sanci ktera predchazela druhemu varovani... pricemz prave ty hadky (presneji byl tenkrat hraci zminovan first a parta kolem nej) byly pro nektere hrace odrazujici - presto slo o mensinu; zbytek v pruzkumu uvadel ze ho vlastne nic nezajima anebo ze nema na forum cas... a s tim se pak velmi spatne pracuje

takze kdybych mel moznost vratit cas zpatky rozhodne nedovolim aby tu first a jemu podobni tak dlouho sili nejen do me ale do vsech kteri si dovolili byt jen naznacit ze se myli... stejne jako bych nedovolil aby si first myslel ze moderatori jsou pro nej (ne na nej ale pro nej) pripraveny cenzorsky nastroj ktery kdykoliv po placi v soukromkach uplatni na sve oponenty... priletlo by mu jedno varovani za flame jedno varovani za zneuzivani reportingu nasledne mesicni ban pote po sebemensim prohresku rocni pote treba permice a cau

byl jsem zbytecne pasivni prave z duvodu logiky ze kazdy ma narok na vyjadreni sveho nazoru byt je jakkoliv nekonstruktivni a negativni ale zpetne bych takove dobytky netrpel a rozhodne bych necekal na napravu... a to ted resim ciste prispevky ve vlaknech a ne i ten hnuj co mi chodil do PM... vesmes prave od tech "velmi kvalitnich hracu" kteri dle tebe emigrovali na jine jazykove mutace; jinak hru si mnou zkazili oni sami - nesnesli ze clen grepo tymu si dovoluje byt v alianci ktera je top a neustale to resili - ja se o jejich pozornost stejne jako o jejich toxicitu neprosil... mohli normalne hrat a ne se chovat jak se chovali no bohuzel to neslo

ze se first muze podivat vsem do oci je sice pekne ale taky samozrejme - uz jen z principu ze vetsine komunity je k smichu a vzdy byl... za to si muze on sam

kazdopadne diky za vyjadreni nesouhlasu klidnou cestou
 

DeletedUser5002

Guest
četl sem jen začátek a konec, stejně to sou jen kecy, ale ty rozhodně za většinu komunity nemluvíš a jediný problém co mám, je tady s tebou. Radši budu říkat co si myslím, než jen všem lhát jako ty. S nikým tu problém nemám, ty to hejtuješ, ty si to začal to urážení vůči mě, i když tu všichni víme, jak moc tebou pohrdám, minimálně správci fora to ví moc dobře, byl klid dokud si tu zase bezdůvodně do mě nenavezl, protože si nemohl číst že o mě i nás někdo mluví, jen aby si ulehčil svému uraženému egu a mohl si si beztrestně zanadávat ně někoho, kdo tě už dávno poslal do háje. Kdyby si mě cokoliv společného s hrou, taky se nevrátím, podvody nepodporuji a o návratu sem začal přemýšlet až po té, co jsi složil funkci ty i Albinius. To bylo to nejlepší, co hru za posledních 5 let potkalo.
 

Thasoss

Grepolis tým
vubec mi nevadi ze mnou pohrdas nebo ze se mnou mas problem... opravdu to pro me neni z zadneho uhlu pohledu relevantni
a promin ze jsem te nazval podprumernym hracem i velitelem aliance ale za tim si stojim... stejne jako si stojim za tim ze na tom neni nic urazliveho
a stejne jako si stojim za tim ze nemuzu za to ze na sobe vsechno nesnasis a promitas si to na druhe lidi
 

DeletedUser9783

Guest
Zdravím ještě jednou,


Myslím si, že fora k světu jsou právě o tom, aby to bylo virtuální kolbiště, ale to je otázka názoru. V můj prospěch hraje aktuální stav.
Tvoje „tvrdost“ zapříčinila to, že fórum je absolutně nezajímavé a nikdo nemá důvod tam chodit, protože tam nic není a nic se neděje. Myslím si, že se všichni shodneme, že výsledek tvé takzvané tvrdosti. Je hodně tristní, ale buďme objektivní, ty jsi to jen začal. Asi to dokončily jiní protože pak jsem tady pár let nebyl a nesledoval jsem to tu.
Chtěl bych vidět s kým si konzultoval situaci s lidmi s branže, protože to musela být diskuze teens a ne mezi odborníky. Myslím to vážně protože tenkrát tvoje jednání mělo daleko k profesionálu s nadhledem. Je pravda, že to asi nebyla tvoje chyba, ale člověka , který ti dal tenkrát tuto funkci. Protože dát to člověku s tvým věkem a zkušenostmi vedla přesně tam kam vedla.

Jinak jak ti říkaly, abys přitvrdil ? Víš proč, se to zvrtlo?
Svým chováním a rozhodnutími, jsi tenkrát zapříčinil to, že nikdo nevěřil v čistotu hry. Byli tam situace, které jsme poukazovaly, že nejsou reálně možné, až moc časté náhody. Nebyli nikdy řádně zodpovězeny a diskuze byli mazány a nebo celé sekce byli uzavřeny. Dostávaly jsme bany za to, že se nám něco nelíbilo. Když někdo dostal ban, nečekaně na něho šli útoky z vaší ally.
Bylo tam tolik „náhod“, že to bylo zvláštní. Tvé rozhodnutí byli několikrát revokovány a rušeny. Došlo to tak daleko, že šla na tebe stížnost do Německa.
A skončilo tak, že hráči daly restart nebo smazaly. A nebyla to jedna ally byly to aliance, které šli vzájemně si po krku, ale všichni tvým vedením a řízením byli tak zhnuseni, že jsme se všichni spojily a odešli. Tudíž pak jste vyhrály server, protože tam opozice nezůstala J
Nedokázal jsi být nestranný a nad věcí, což byla tvá největší chyba a do toho ješitnost a dokázal jsi zničit jeden server úplně sám nepotřeboval jsi na to žádnou ally. Nezvládl jsi si oddělit admina od hráče a tvé rozhodnutí tím byli ovlivněny a tudíž buď jsi neměl hrát nebo neměl jsi dělat admina.

Vedení obecně není jednoduché a ty jsi jednak k tomu neměl vlohy a ani zkušenosti a chyběl ti nadhled. Situaci jsi zvládal jen represí a mazaní diskuzí, které se ti nehodily.

Cato
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
myslis ten restart na svete tau ke kteremu doslo pote co uz davno bylo jasne ze vyhrajeme protoze jsme navic drzeli i mesta v jedine oblasti kde souper hodlal stavet divy a tim tento plan zhatili takze FA museli hledat jine misto a podle toho to dopadlo tak ze to nedopadlo? a jak nas tam spojenci zradili protoze bagr? opravdu bych v tom nevidel jenom me... spis masove vyvolana frustrace ze se objevila nezastavitelna aliance v kombinaci s tim ze je v ni clen tymu... a totalni nezajem ze z toho nic nema

ja si opravdu nepral byt pod tlakem ale zaroven jsem si opravdu nepral kvuli hrstce toxickych lidi kteri navadeli ostatni mazat ucet nebo odstupovat z funkce... bylo by to zbytecne uz jenom z duvodu ze i kdyz mi nekdy zkusenosti chybely (presto s klidnym svedomim muzu rict ze zadny slusny hrac to neodnesl) tak presto jsem na svou praci prijimal veskrze pozitivni zpetnou vazbu... a je rovnez zajimave ze na jinych hrach nebo jazykovych mutacich kde jsem bud rovnez aktivne pusobil nebo tam minimalne asistoval zadny problem nebyl - nebyli tam totiz ani tito toxicti hraci kteri by se do me a ostatnich pro zabavu a obhajeni vlastni neschopnosti opakovane navazeli + do toho jeste zatahli jeste dalsi se zdravejsim uvazovanim

o tom ze jsme nektere situace uspokojive nevysvetlili vim ale bohuzel to uz jenom z internich duvodu neni mozne (a toho mnozi zneuzivali takze se z napadani supportu a me stal pomalu sport) - jde o veci do kterych beznemu hraci nic neni... a tak to funguje vsude plus kdyz si treba vezmes diskuzi o moderaci (aka proc ti nekdo neco smazal a proc si dostal ban a proc cokoliv) tak jinde to funguje tak ze udelas to poprve - varuji te; udelas to podruhe - mas ban a nikdo se te nepta... na odvolani muzes zapomenout - pravidla si porusil tak neni o cem
jednou jsou nejaka pravidla a ja v zadnem pripade nevidim duvod k tomu aby je nekdo neustale a s velkou chuti pokousel... a uz vubec ne ve jmenu dovolani se spravedlnosti ktera bude k necimu obrazu :) proto bych urcite nektere veci neprehanel... nebo mi ukaz hru kde je support ochoten se pred hracem obhajovat natoz tak cinit nekolik mesicu nez se skutecne zacne neco dit a zacnou padat hlavy nejtoxictejsich kousku... tohle si mohl najit jenom tady

jestli jsem byl nebo nebyl nestranny je samozrejme vec nazoru ale vzhledem k tomu ze k mazani zamykani natoz banovani dochazelo az v nejzazsich pripadech i kdyz jsem to mohl potirat od pocatku tak to asi s tou zaujatosti moc vazne nebude... ver ze jsme se o tom s vami bavili daleko vice nez bychom museli

mel jsem jednat razne hned a ne naivne cekat ze se nekdo zklidni a zacne se vyjadrovat slusne a konstruktivne zejmena kdyz toho vlastne od pocatku registrace do hry nebyl nikdy schopen (treba first ktery mel seznam banu a varovani dlouhej jak toaletak jeste predtim nez jsem vubec na moda nastoupil a nebyl sam)... v tom jedinem jsem udelal chybu tot moje posledni stanovisko k teto jiz nekolik let stare kauze vic to nema smysl resit

chapu vas ze jste radeji od svych sefu prijali hypotezu jak strasne porusuju pravidla hry tim ze hraju & jsem v tymu a ze tim moje ali ma vyhody a proto vyhrava (to bylo to na co jste celou dobu poukazovali a co byla pricina vsech dalsich komunikacnich problemu jestli si vzpominas) protoze je to snadnejsi... nez se zamyslet ze je zadrhel i treba nekde jinde
ten svet jsme si mohli vsichni normalne uzit kdybyste porad nelovili neexistujici carodejnice... nechali jste si hru zkazit kecama a popuzenim od hracu kteri od praveku hry patrili chovanim ke spodine a byl s nimi neustale nejaky problem nicmene frustrace a vysileni z neustaleho prohravani vas porazilo

zajimalo by me jak moc by se ti libily veci ktere padaly na moji hlavu a jestli bys v moji pozici zahodil fajn kolektiv a hru ktera te bavi jenom kvuli par dlouhodobe problematickym hracum kteri postvavaji jeste ostatni
 

DeletedUser9783

Guest
Víš on je to ten problém, žádný slušný hráč to neodnesl. Ono to není kdo je slušný nebo ne, ale jen ten kdo porušuje pravidla, která jsou jasně daná.
Zásadní problém tenkrát byl, že všichni moderátoři na tom světě hrály za jednu ally a děli se zvláštní věci a kdokoliv začal rýpat do nesrovnalostech tak na sebe upozornil a tu dostal žlutou tu červenou kartu, tu se smazal příspěvek atd.
Ale jsou to historická data a myslím, že asi nemá smysl se k tomu vracet, to už se to nevrátí.
Tenkrát jste jste hru pokazily spousty hráčům. Byli jste tam jako úředníci, kteří nechápou, že jsou tam pro lidi a ne naopak.





Ted jsem si našel historickou diskuzi spolu. Pro ostatní hráče je to pár let stará diskuze, ze světa tau. Kde moderátoři a suport hráli v jedné ally na jednom světě. A byla to diskuze adminu/suportů proti všem,kteří měli jiný nazor. bylo tam dost špíny alternativní nicky atd. Nic hezkého






Ja si myslim ze modratori by nemeli moc hrat na serverech, nepusobi to duveryhodne, mela by to byt palcena funkce nikoliv v naturailich.

Ja kdyz se na to podivam jako sef firmy tak ten model je cely spatne, me jako majitely to pusobi akorat problemy.
Hra pro HRACE kteri plati a musis mu dat pocit ze ma sanci vyhrat a nikoliv pro Personal kdyz to napisi skarede. Zakaznik nas pan a ne naopak.
Zni to zme pusy skarede ale Vy tu mate byt pro Hrace a pro server a nikoliv my pro Vas a delat Vam krovi ve hrani, pro vas je to zamestnatni a udelat vse k nasi spokejnosti. Je to proste jenom obchod.

Aktualne na TAU mas jakou situaci? Vsichni moderatori jsou v jedne a dominatni ally. A mas uplne jedno jestli jsou skvely nebo looseri ale proste budete podvodnici at je to pravda nebo ne, at udelate cokoliv tak to je. Ono rozumejis by bylo kdyb jste kazdy mel vlastni ally. Ale tenhle server se uz nezachrani, hodne hracu promaze jen co se objevi novy server. To otraveni je docela dost velke. Zkuste se zamyslet na jimen serveru a nedeljete stejne chyby jako tu.
 

Thasoss

Grepolis tým
ja s tebou v tom ze by moderatori meli byt placeni tim padem ne z rad hracu souhlasim i nesouhlasim
urcite je tam v oficialnim pracovnim pomeru mene prostoru pro takovou kontroverzi ale ty priklady jednani jake jsem ti uvadel pochazi z vetsiny z for kde je moderatorsky tym placeny... tim padem k te komunite nebo hre absolutne nema vztah a jede podle presne danych pravidel... nestaci ti jedno upozorneni? tak holt rovnou ban takhle to bezne funguje navic to do sebe neco ma - normalnimu cloveku staci rict jednou ze tudy cesta nevede - nicmene placeny moderator je spise placenym cenzorem nez asistentem

my jsme dali jasne najevo jak se veci maji + jsme byli prosetreni z vyssich mist - nic se nezjistilo protoze ani nebylo co... a v ten okamzik mela diskuze na toto tema prestat ne si neustale vynucovat i pres xyz upozorneni nejake dalsi vyjadreni kdyz jsme se dal vyjadrit nemohli - ne bez pouziti internich dat a ne bez toho ze bychom kompromitovali a ocernili ucastniky protistrany i kdyz tem kopat do bezbranneho supportu taky zrovna nevadilo... neveril bys kolikrat jsem s tim treba ja (nebudu ted mermomoci psat za ostatni) bojoval i kdyz udelat to tak se k nekterym jedincum jejich aliance velmi pravdepodobne otoci zady... zkratka kdo je cisty necht prvni hodi kamenem

vsechno ma rub a lic - mohl jsem se pro klid vsech nechat pred vstupem na svet prejmenovat a najednou by to nikomu nevadilo... najednou by nikdo neutocil ze v dominujici alianci je nejakej clovek z tymu ale ze support neni schopen zabanovat bandu cheateru... nic by se nezmenilo ta aliance by slapala jak na dratkach i bez toho i kdyz oproti minulemu svetu prosla oslabenim kolektivu kde fakt byla radost hrat proti ni a pak i s ni... tuhle sanci dostala spousta nasich nepratel i tech zarytych a nikdy zadny neprisel na svetlo sveta s tim ze by se u nas delo to co tady na foru zaznivalo ze se deje - i kdyby to nebyla pravda a dotycny by lhal tak by nas presto polozil protoze by mu vsichni uz jenom z principu mileradi verili

ja se ale rozhodl co se tyce nicku pro jakousi transparentnost a zaroven tvrdohlavost ze si to hrani vzit nenecham ne aspon kvuli takove situaci a nemyslim si ze by nekdo z me pozice jednal jinak - delal jsem na foru delal jsem na wiki a pozdeji jsem delal i na supportu kde jsem kazdemu poskytl vstricne zachazeni a maximalni pozornost i kdyz si jen prisel vybit vztek ze neco nefunguje (rozumej spatne to pochopil/neumel hrat) a to ani nemluve o mnozstvi dotazu vyresenych ve hre nebo po skypu... za to vsechno jsem chtel jenom svaty klid a myslim ze se mi nelze divit... uz na tomto zaklade pokud si kdokoliv mysli ze jsem se v rozdavani trestu a mazani vyzival tak se zkratka myli

pro inno jsem z pozice dobrovolnika udelal za tech 5 let na ceskem grepu i dalsich projektech maximum a trebaze rozumim tomu ze se od vsech aspon pouheho "diky" za vyse psane nedockam tak chci pozadat (tim nerikam konkretne pouze tebe) aby se moje osoba a me postoje zbytecne nedemonizovaly a nechaly se takove jake opravdu byly :) jako kdokoliv dalsi i ja si ruznymi blbostmi udelal u nekolika hracu slusnou vizitku ale presto si nemyslim ze je nutne me oznacovat za zlo ktere zruinovalo jeden svet ne-li rovnou celou ceskou komunitu... o neco se totiz zaslouzili proste a jednoduse jini - i dneska presvedcis lidi ze zeme je placata nebo ze clovek nevyuziva 100 % sveho mozku takze presvedcit je ze imaginarni problem je nejenze skutecny problem ale take velmi zavazny je stejne mozne... pritom celou dobu o nic neslo ani na dalsich svetech problem nebyl - jenom na tom jednom se sesel ten toxicky spolek ktery svym chovanim pusobil trable snad uz od alfy a tentokrat semlel bohuzel i sve spoluhrace... ti si mysleli ze se bojuje za spravedlnost pritom se stali obetmi leceni komplexu bandy debilu ktera se nestitila niceho od pomluv pres urazky po zavazne vyhruzky fyzickym nasilim
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9783

Guest
Zdravim,

Jako support nikdy nemůžeš očekávat díky od hráčů. Od toho máš nadřízeného, aby ti dal pochvalu. Hráči vás berou jako zaměstnance hry, kteří nejsou a nemají být vidět. Jestli to byla placená nebo dobrovolnická funkce, byla již jenom vaše forma rozhodnutí. Ale jako zaměstnanec Inno jste měli nějakou funkci/práci, za kterou jste byli odměňovány. Víš ona démonizace nedémonizace, je to dávná historie pár lety zpátky, ale nasekaly jste tam spousty chyb a rozhodování nebylo padni komu padni, ale bylo ovlivněno tím, že jste jako supporti hráli za jednu ally. Neřeš jestli to bylo v tvých očích 100% transparentní, ale pro hráče to transparentní nebylo. Neměli pocit, že za své peníze dostaly produkt, ale že dělali stafáž zaměstnancům serverům.
T


Prošel jsem si staré diskuze a vzpomínky a to byl důsledek spousty malých věcí.

- First dostal ban od supportu do hry. Vymysleli jste si mu jeden pernamentní

- Charon obratem, do pár hodin, zrušil (Admin serveru)

- do několika hodin mu Albinius vymyslel nový perma ban.

- věděl že si ho vymyslel, věděl že nemá pravdu, přesto dal bezdůvodně hráči ban do hry. Po všech těch nadávkách, urážkách zde jste mu ještě vymysleli ban do hry

- Na zabanovaného hráče šli útoky z jenom z vaší ally, hned po tom co byl udělen.

Ale jak jsem psal už dříve bylo toho hodně spousta maličkostí, spousta náhod, které se ve prospěch stávali jen dominantní ally. Prvně se psalo, jak je možné, proč se to děje. Nebylo to od vás vysvětleno a podle vás bylo všechno ok. Díky této špatně odvedené práci a to se nezlob opravdu jste jako support nefungovaly dobře a vaše práce byla mizerná. Tak to sklouzlo k osobním injektivům a do osobních střetů. Kromě banů, které z fóra se přenesly do hry, což bylo hodně zvláštní. Tak jste zablokovali fórum na nové příspěvky, mazaly se příspěvky. Prostě kroky, které ve vašich očích měli situaci uklidnit, ale většina hráčů byla z toho otrávena

Ať to byla pravda nebo ne tak hra pro hráče se nezdála být čistou. Neměli pocit, že za své peníze dostaly produkt, ale že dělali stafáž supportu

Víš jako support jste se měli chovat jako Cháron, což jste tenkrát nezvládly nikdo neodčiní co se udělalo a zainteresování na to nezapomenou.

Ale to bylo, nevím možná jsi získal zkušenosti a teď by jsi to řešil jinak, ale historie je historie, i když záleží na výkladu.

Tenkrát se to nepovedlo a věřme, že už to nenastane.

Cato
 

Thasoss

Grepolis tým
- Charon obratem, do pár hodin, zrušil (Admin serveru)

- do několika hodin mu Albinius vymyslel nový perma ban.
jen k tomuto - pripomenu to v celem rozsahu - first tenkrat vypisoval na svuj profil prasarnicky a pote co to udelal po nekolikate a primo skrz nej napadl support tak dostal global (perma ban na vsechny svety - soucasne i budouci) - to charon prehodnotil ze je moc prisne (vec nazoru u cloveka s takovou herne trestni minulosti ale ok) a byl pouze pro trest na danem svete... a vzhledem k firstove trestni minulosti nebylo o cem - za stejnou kategorii prohresku vzdy dostavas pouze neustale vyssi a vyssi sazby az nakonec skoncis mimo hru... s tim ze pokud ti pravidla celkove delaji problem tak ma support plne pravo te vyloucit nadobro

co se charona tyce tak se nedivim ze se tenkrat rozhodl jak se rozhodl protoze se adminovani venoval tak moc az doslo ke zmene admina ;)

takze i kdyz plne chapu jak to vnimas a jak si to vnimal tak prosim vzdy nechavej dvere otevrene i pro jinou variantu... zejmena v situacich kdy vis ze nedisponujes vsemi informacemi a ty ktere mas mohou byt znacne zkreslene - on samozrejme nenascreenoval jak se treba choval pri jednani se supportem jak odmital uposlechnout cetna varovani ze se chova proti pravidlum hry a ze v pripade stiznosti si ma stezovat vyse ze timhle nic nevyresi... jenze ono je snazsi rict nez ze "choval jsem se jak dobytek urazel jsem soukrome support a neuposlechnul milion vyzev" tak to obratit na "support si vymyslel ban"... tohle je denni praxe a nic neobvykleho

tohle je obecna poucka pro vsechny hrace na vsech hrach - neco se vam nelibi zkousejte to u vyssich mist - neustalym napadanim supportu na ruznych komunikacnich kanalech nikdy situaci nevyresite naopak zpusobite ze se s vami pak nikdo nebude bavit a hlavne prijdete o ucet protoze supportu nedate zadnou moznost (tolerovat toxicke prostredi neni mozne) a taky si uvedomte ze nikdy zadny ban neni jen tak kvuli antipatiim... uz jenom kvuli robustnosti hierarchie byt nemuze
 
Nahoru