• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

ostrovní mise

DeletedUser

Guest
není to dlouho co byly zavedeny do hry ostrovní mise, mne by zajímalo, děláte každou misi, nebo nějaké preferujete více a jaké ?
vylepšená obrana - používáte k obraně ?
vylepšený útok - využíváte ?
rychlejší rekrutování - používáte k rekrutování vojska a lodí ?
odměny k zvýšení těžby surovin a přízně kouzel - patří ty hle odměny k vašim oblíbeným ?
, nebo odměna rychlejší stavba - co tahle odměna, usnadní vám výstavbu města, máte ji rádi ?
co odměny co vám dají vojsko, ?
Je nějaká odměna co vám v ostrovní misi chybí ?
Já ráda používám ty co mně přidají suroviny a přízeň .
 

Thasoss

Grepolis tým
Já jsem s prominutím jak fanaticky ujetej na odměnách +30% útok a pak ty odměny vytvářející vojska :)
 

DeletedUser

Guest
tak odměny vytvářející vojska mne zlobí, někdy si neuvědomím, že mám málo lidí ve statku a jsem v mínusu a nemůžu nic, stavět, na statek nejsou suroviny :)
 

DeletedUser12488

Guest
Odměny vytvářející vojsky mi nefungují. Odměny zkracující čas výstavby nic nezkrátí. Dívám se na čas stavby a použiju odměnu, která má zkrátit stavby o 30%, ale nic se nestane. Nevím, jak ty odměny použít, aby fungovali. Teď jsem měl dostat za 5 hodin 10 Mantikor a nedostal jsem nic, tak fakt nevím. Poradíte?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

abyste jednotky obdržel, musíte mít v momentě přičtení (což je každá celá hodina trvání efektu - jednotky se přičítají každých 60 minut) dostatek volných obyvatel, což jste Vy ale neměl. Efekt „Rychlejší výstavba“ musíte nejprve aktivovat a až poté zadávat příkazy ke stavbě. Nemá zpětnou účinnost.

Za herní podporu
Theron

P.S. V případě chyb, které se vážou pravděpodobně pouze k Vašemu účtu, je lepší se ozvat přímo v tiket systému. V něm Vás máme pak přímo jako na podnose a není nutné lustrovat v systému hry.
 

DeletedUser12488

Guest
škoda, že to aspoň neupozorní, 3 dny jsem používal odměny naprosto nesmyslně a zcela zbytečně. Jedu to poprvé
a hraju intuitivně. Tohle mi jako intuitivní nepřijde. Když mi něco napíše, že mi to zkrátí dobu výstavby budov o 30 %, mám logicky za to, že všech,co ještě nejsou postavené, tedy i těch, co jsou ve frontě. S jednotkama je to ještě horší, protože pokud nemám místo ve statku a dostanu odměnu z deníku misí, padnu lidma do mínusu, ale přičtou se mi. Stejné chování jsem předpokládal u odměn z misí po ostrově. No aspoň to mohlo oznámit, že jsem nic nedostal a u zvýhodnění % mohlo být napsáno, že platí pro nově zadané úkoly. Člověk by na to mohl přijít hned a ne až po 3 dnech.
 

DeletedUser7082

Guest
Podle mě by tady nebylo naškodu jestli si to přečte Thass nebo support, jestli by nešlo hodit jako návrh, zda-li právě tyhle bonusy v podobě jednotek oznamovali, pokud by nebyl dostatek obyvatelstva pro to a pak by záleželo, zda-li to chceš aktivovat nebo ne (kvůli mantám např. Protože díky Demokrytovi může být více mant, než pojme celý statek, ale dá se to zúročit)
 

DeletedUser12488

Guest
Asi tuším, přijde mi to, že v něčem jsou ti němci prostě "LAMY"
 

DeletedUser8827

Guest
Nezdá se Vám, že pro plnění misí posílat 1600 vojska, nebo 15 000 surovin je už trošičku ujeté, to se pak ani nevyplatí něco plnit.....chtělo by to devalvaci....minimálně o jednu nulu....co na to "support"????????????????
 

Thasoss

Grepolis tým
Se podívej i na odměny. Pak mluv, jestli se to nevyplatí. :) Opravdu aktivně bojovný hráče některý mise mohou zdržovat, ale těch je málo... hodně moc málo. :) A vypustit se ta mise dá vždycky.
 

DeletedUser8827

Guest
To ano, vypustit se dá, ale dle mého názoru to nemá logiku a pro hráče to nemá v některých situacích přínos----Příklad: mám např. 2 města na ostrově, jedno ohňové, druhé birkové a potřebuji nutně vylepšený pohyb army, abych stíhal např. časově útok před kolonku, nebo podporu spoluhráči na kterého jedou útoky a je tam na splnění mise poslat 1600 pozemky, tak jsem v pytli s celou strategiíí a musím čekat, až bude tato odměna k dispozici na ostrově, kde tu pozemku mám.....co inovace hry, to jen ku škodě....a nehraji to týden....
 
No v tom případě bys měl vědět, že v té konkrétní misi, na kterou narážíš, šlo o posílání jednotek vždy :) Jen to byl o trochu menší počet, což je ale u lodního města úplně jedno... Naopak - umění je přemýšlet dopředu a nějakou tu botku mít vždy v záloze ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
@GAVRA Mno, v případě, že máš všechna města na ostrově lodní, byl jsi v pytli už předtím. Ba naopak, tyto typy zadání se častokrát pojily s druhou volbou, kdes pro změnu musel porazit v útoku nějaké množství jednotek. Z toho vyplývá, že mise byla nesplnitelná. A nyní? Nyní ji můžeš vždy splnit. Akorát holt budeš muset vzít méně preferovanou odměnu. Nicméně, hlavním gró ostrovních úkolů jsou beztak mince. Zbytek není až tak důležitý nebo se dá získat i jinak (např. jednotky lze nazbrojit atp.).

Zkrátka a jednoduše, to, co popisuješ, se po updatu k horšímu nezměnilo. Úkol Zkrachovalý kapitán, na který velmi pravděpodobně narážíš, nebyl nijak upraven.
 
Nahoru