• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání 2012 - Askari

DeletedUser

Guest
merrychristmasbyaska.jpg
 

DeletedUser5002

Guest
Jeje :) tady jsou jen Vánoce :) No ještě že ty už jsou za námi :)
 

DeletedUser5002

Guest
jj jen první co mi bylo do očí jsou vánoce :) Myslím, že takových pohledů jsme už dostaly každý desítky.
Je to pěkné, milé, ale přijde mi to tuctové a hlavně tu cítím vánoce, i když jsem text četl... Možná kdyby byl ve zbytku té záplavy červené v pozadí Héry ohňostroj, líbilo by se mi to více. Jinak tady vidím prioritně jen vánoce.
 

DeletedUser

Guest
Ale alespoň tu ty Vánoce někdo má, když ostatní tam mají jenom Vánoční a novoroční text, jinak normal obrazky z Grepolisu (ještě je tam jeden okopírovaný Vánoční grepolis banner z roku 2011)
 

DeletedUser5002

Guest
Dle mého každé přání tu má něco, jen prostě někomu se líbí to a jinému zase to. Mě se líbí všechny, jsou to přeci přání, co nám přejou vše krásné :) Navíc každý kdo se pro něco odváží a jde za tím, by měl zasluhovat minimálně respekt.
 
Nahoru