• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání 2012 - Dan 77

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno

DeletedUser7382

Guest
wsnv2t.png
 

DeletedUser5002

Guest
Jako snaha se cení, ale minimálně by jsem změnil barvu písma, aby si to každej dokázal přečíst a bylo to pěkně vidět(samozřejmě to přečtu, ale předpokládám, že přání se má hlavně dát dobře přečíst, pokud je tedy neházíme rovnou do koše.....) A nebo prostě tím textem nekazit to tvé grafické pojetí a text umístit třeba bokem.(Nahoru, dolu, na stranu, do rohu, atd)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo, jenže, kdyby tomu písmu dal výraznější barvu, tak by to ten obrázek dalo do pozadí a kazilo celkový dojem a atmosféru obrázku. A nebo, jak jsi psal, dát text pod to, ale to je Danova volba.
 

DeletedUser5002

Guest
Myslím, že u přání je důležité, aby šlo přečíst. Já neříkám, že nemáš pravdu, či že to nemá dobré. Ale textem bych doplnil slepá místa na přání, nikoli ta, co už vypadají pěkně :) Tam je škoda to kazit :)
 

DeletedUser7382

Guest
Text byl dán doprostřed úmyslně, aby se lámal s obrázkem uprostřed (obrázek se stáčí více). A taky je text uprostřed kvůli rozvržení.
A pokud vám dělá problém přečíst text, tak já to u sebe vidím čitelně. Zase černý text jsem tam dávat nechtěl, protože by to kazil tím, že by byl až příliš výrazný a křiklavý v tom obrázku, nemluvě o dalších barvách. Původně jsem tam chtěl dát tmavě béžovou až zlatou, ale pro mé překvapení to narozdíl od bílé nešlo přečíst skoro vůbec.

Text pod obrázek jsem nedal, protože by pod ním byl další obdélník a to by kazilo koncept obrázku, text uprostřed ho naopak podporuje. A nikam jinam, do nějakého slepého místa, se mi text už bohužel nevešel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru