• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání 2012 - Fiddlejumper

DeletedUser

Guest
97n24g.jpg
 

DeletedUser

Guest
myslim ze si dost kopiroval: sikmu mapu od zamir, horná časť..
inak to máš pekné ;)
 

DeletedUser

Guest
Nic jsem od nikoho nekopíroval, jenom jsem se tímto videem inspiroval
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?3063-Trailer-RadimX
A není zúžená, jak ji má zamir, ale mám ji položenou, což je rozdíl

A úplně stejně můžeš říct, že jsem od tebe kopíroval krápníky a text přání...
A od *kulich* boha Dia...

Jínak stromek je kopírovaný z Adventního kalendáře, oblohu jsem stáhl z internetu, mapu "vyfotil" v M1Světu Ný a vše ostatní je kopírované z banerů grepolisu:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to je v poriadku, zle som sa vyjadril, chcel som tým povedať že si tam mohol dodať niečo nové, čím sa budú môcť inšpirovať ďalší ale aspoň tá snaha, vyrobiť niečo je dobrá :)
 

DeletedUser5002

Guest
Řekl bych pěkné. Trošku letní či americké Vánoce i nový rok, ale dá se :) Myslím, že by se dal lépe rozložit text a pak by i více vyniklo pozadí obrázku (Třeba znak "Grepolis" dát 1cm víš, těsně nad moře, aby krásně vyniknul, atd)
 
Nahoru