• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání 2012 - *kulich*

DeletedUser

Guest
Zde jsem vytvořil vánoční a novoroční přání v jednom. Stačí na něj kliknout zvětší se. *kulich*

15453_banner_velky.jpg
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukám, že tento font ti nebere háčky... chtělo by si to stáhnout a nainstalovat český podobný font :)
 

DeletedUser

Guest
Já vím, že to nebere a štve mě to, ale když jsem nějaký našel na netu tak to nějak nefungovalo tak nevím a co na to říkáš je to dobré? hlavně se mi líbí, že jsem to vymyslel jako básen že se to rýmuje.
 

DeletedUser5002

Guest
No tvá grafická podoba na mě působí asi nejlépe. Text je trošku pokroucený a ta báseň... :) No jak myslíš :) Ale umístění je dobré.
Dle mého takhle nějak by mělo přání vypadat. Máš tam dost do sebe zapuštěných obrázků, ale dle mého se to netluče a je to tak akorát.
 

DeletedUser

Guest
Díky jsem rád, že se ti to líbí a rád bych vyhrál, ale nechám to osudu. Ten text trošku mi se pokrutil, protože to šlo na ten obrázek a ta báseň to jsem tak vymyslel. Ty obrázky byly nejtěžší to zapustit do sebe aby prostě nešly vidět okraje a prostě to plynule navazovalo do sebe. Stálo mě to hodně úsilí ale tak ve finále to není zase tka hrozné díky.
 

DeletedUser7382

Guest
Docela to tady smrdělo samochválou. Už je mi jasné, proč je tam tak nevkusně hozený text (barva, poloha, formulace, font neberoucí háčky) a proč tady měl obrázek tak brzy po startu soutěže navzdory tomu, jak jsou udělané okraje obrázků a jakou by to muselo dát práci. Jako básníkovi ti to jde, ale tohle je soutěž, kde stojí v pravidlech, že máme sami vytvořit obrázek, ne kopírovat. Ještě že na to upozornil Thass, "autor" si nedal práci ani s přejmenováním. Mohlo to dopadnout nefér vůči ostatním.


P.S: nevšiml si někdo, že tady stejný hráč odpovídal pod 2 nicky (*kulich* a kulisek) ? Nejsem si jistý, jestli je to správné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
A zrovna obrázek s nejvyšším počtem hlasů v anketě (ačkoliv mi není jasné proč). No, nudil jsem se, tak jsem se jen tak kouknul znovu na přáníčka, na toto najedu shodou okolností myší (ukáže se mi tím info z obrázku, jelikož je uploadnuté přímo z Pc) a vidím název-15453_banner_velky, to mě praštilo do očí, protože kdo by si takto pojmenoval obrázek, tak ten název celý zkopíruju, otevřu Google, přepnu na vyhledávání obrázku a hle hned první obrázek je toto přáníčko bez textu... Pro kontrolu jsem si i ten vygooglený obrázek uložil a ten samý název.

P.S. Jak jsem k tomu došel, píšu proto, aby jste si nemysleli, že jsem chtěl za každou cenu diskvalifikovat lídra soutěže jen proto, že jím není Dan a nebo zamir ;) :D
 

DeletedUser7382

Guest
Já taky nechci nikoho diskvalifikovat, ale vysvětluje to, proč byl tady ten obrázek tak brzo po startu soutěže. A když už se bavíš o infu obrázku, tak na vytvořený obrázek má dost malou velikost - 46,4 KB.
A pokud je tam... takový text, tak obrázky ostatních se mi zalíbily více, ale on má nejvíce hlasů. Zavání mi to snad i tím, že si sehnal hlasy, jinak si to vysvětlit nedokážu, když to údajně nechává osudu. Dále mi nesedí ty 2 nicky jednoho hráče.
 

DeletedUser4388

Guest
Už je to v štádiu riešenia.Ďakujeme za upozornenie.
 
Nahoru