• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání 2012 - zamir

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6172
  • Vytvořeno

DeletedUser6172

Guest
attachment.php

http://imagelink.cz/images/wallpeprgrep2013.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi grafik fóra? to čtu pod tvojí přezdívkou. Já jen se ptám jestli se můžou žúčastnit i takoví hráči.
 

DeletedUser

Guest
zúčastnit se může kdo chce:) Zamir je uživatel jako každý jiný, a jeho titul nezakládá žádnou protekci:)
 

DeletedUser

Guest
Já se jenom ptal, ale když to je tak jak ot je tak je to v pořádku. Uvidíme kolik vůbec bude přání a jak ot celé dopadne. Nebylo by dobrá protekce v takové soutěži, ale v tomto případě to nic není takže vše OK.
 

DeletedUser7382

Guest
Téda... Někdy mě fascinuje, jak dokážeš takhle upravovat a vytvářet obrázky. :) To muselo dát kus práce. Tohle bych asi nezvládl, to bych s tím musel umět a využívat nějaký dobrý program, zatímco já mám teď problém s nějakou blbou prkotinou.
Moc se mi to líbí, sice se tam moc nehodí to letadlo, ale jinak je to perfektní. Položená mapa, na ní krásné přání, stín za ním, dokonce řečtí vojáci jako rozfázované modely postavené na mapě a ještě značka. :)
 

DeletedUser6172

Guest
já ti nevím...mně to přijde logické...daidalos se vrací ze služební cesty ke své firmě v athénách v době, kdy na planetu dopadlo několik asteroidů...zvedli se hladiny oceánů a voda řástečně zaplavila i nejvýše položenou stavbu ve městě...následné změny klimatu sebou přinesly dramatické snížení teplot...daidalos tak krouží nad městem pohřbeným pod ledovým příkrovem....partička hoplitů hledající svou falangu (podle j. cimrmana to jsou symboličtí tři králové hledající jeruzalém)...dva z nich se krčí ve strachu domnívajíc se, že letadlo je nástrojem božího hněvu...ten v čele skupiny je voják, který přišel při katastrofě o sluch, a tak nevystrašen zvukem letadlového motoru zvědavě zvedá hlavu k obloze....vpravo pak je hlava sochy antického hrdiny chráněná přilbou pokrytou ledem....tato "instalace" byla provedena na základě rekonstrukcí prof. fiedlera z vídeňského institutu archeologie j. f. schnitzela, uveřejněných v díle history and memory, v r. 1854 vydavatelstvím helmut korbel und sohn.....

...dále pak prof. fiedler ve své práci popsal i různé symboly, podobenství, které do svého díla neznámý umělec zakódoval...tak kupříkladu skupinka hoplitů a letadlo před plátnem s ledovou krajinou po katasrofě symbolizují tři dimenze....samotná skupinka hoplitů, která se před svou vojenskou povinností schovala (a zachránila si tím svůj život) v taverně, znázorňuje české přísloví: kdo uteče, vyhraje....letadlo před plátnem jakoby letící do jiného časoprostoru, který znázorňuje ledová krajina v modré barvě, symbolizuje význam vědy a techniky při odhalování bílých míst v historii modré planety...a konečně ani umistění ledové krajiny na mapu grepolisu není bezvýznamným prvkem...má varovat tvůrce z innogames, jak může skončit svět grepolisu, když nebudou přistupovat ve vývoji této hry dostatečně kreativním způsobem....takžeasitak....kdo chce vědět víc, ať navštíví prado....spánembohem )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zamire, ty jsi lepší než wikipedie, smekám.
A obrázek, jako vždy skvělej.
 

DeletedUser6172

Guest
no tak to nevím, přesto děkuji...jen bych doplnil, že obrazem, po své prezentaci (na farmářských slavnostech pořádaných v r. 1874 ve státu michigan), byla fascinována široká vědecká obec....matematik českého původu, bostonského matematicko-fyzikálního ústavu v bostonu j. j. rohleeczech (čti: džej džej rohlíček) dokonce veškerá sdělení, která v obraze objevil, převedl do složitého matematického vzorce, aby potvrdil svoji teorii...teorie tato je postavená na faktu, že výslekem všech operací je absolutní nula...
to jen tak na okraj...je to spiš taková třešnička na dortu pro opravdové fajšmekry, že?...
 

DeletedUser5002

Guest
Jako určitě dobré. Jsme v roce 2012 a bude 2013, v letadlu problém nevidím. Opět škoda překrytého textu, kterým nám asi autor chtěl něco zdělit .) Těžko říci, jak by to vypadalo, kdyby řečtí vojáci byli o kousek níže a třeba rozházený po ostrovech, co se dole nacházejí, otočený proti sobě, atd. Pózy mají dobré. Ale rozhodně bych si pak mohl přečíst to co tam je napsáno :) Nyní to vypadá, že to dělal Čech pro Američany či Angličany a né pro nás :)
Ale jinak moc pěkně sladěné, včetně detailů a nijak nepřeplácané.
 
Nahoru