• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přání - Mates85

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
grepolismates85.jpg
 

DeletedUser

Guest
hodně krve, ale hlavně hodně originality:) líbí se mi!!!
 

DeletedUser

Guest
ou, thanks :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je v tom vidět určitá originalita, většina tu jen ukazuje Zeuse nebo jiné bohy doplněné ohňostrojem, tohle je prostě....krása....:)
 

DeletedUser6172

Guest
taky hrajou hezkou hudbu....Faith Factor....i když já metal moc nemusím
 

DeletedUser

Guest
No a taky mají hezký přebal Faith Factor.. beru zpět co jsem psal..
myslel jsem že jsi měl na obrázku větší podíl než pouhé přidání textu...
 

DeletedUser

Guest
Prave proto me zarazi ten vyrok ze to bude favorit :) . Je to jen stazeny obrazek s textem. Doba prace asi 3 minuty (s pomalym stahovanim).Coz neznamena ze to neni pekne... :)

Prijde na to podle ceho budou lidi hodnotit. Podle me by to melo byt tak 50na50.
Pomer originality a prace ktera je videt. Ja osobne jsem se s tim crcal asi hodinu aby to pasovalo a ladilo (cimz se nechci uprednostnovat).

A abych tedy ohodnotil prani - je pekne, ale pro "prani" do noveho roku bych asi zvolil neco mene drastickeho.
 

DeletedUser

Guest
No já souhlasím s alltaircz ano je to pěkné a originální ale našel sis obrázek a dal tam text proto si podle mě moc nezasloužíš vyhrát když se stím někdo dělá hodinu a víc a ty jenom asi 3 minuty :-/
plus to že obrázek plný krve se moc nehodí k novoročnímu přání
 

DeletedUser

Guest
...ukamenujte mě :)

PS: Dělal jsem to 20 minut, obrázek je retušovaný, a text jakbysmet...
 

DeletedUser

Guest
Nikdo te preci nekamenuje :) vsechno to jsou osobni nazory. I ty si muzes o nasich vytvorech respektive o nas myslet svoje ;)
 

DeletedUser

Guest
Prave proto me zarazi ten vyrok ze to bude favorit :) .
tento výrok byl následně přehodnocen, když mi došlo že je to v podstatě falsifikát..
Mates85: víš kdyby jsi rovnou napsal že jsi stáhl obrázek a přidal do něj nápis.. tak to beru.. spousta lidí začíná na nějaké platformě, nebo kombinuje již hotové obrázky.. málo kdo to dělá "na zelené louce" nicméně.. hm..
 

DeletedUser

Guest
Bohužel, jak Sultán tak i já musím vzít zpět, úprava barev je v řádu cca max 5 minut....jako nápad je to dobré:), líbí se mi to...ale bohužel si jen doplnil text:-/...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru