• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

"Příběh - legenda - štírek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10159

Guest
Byl to den jako každý ale jednoho dne přišel hráč s jménem štírek na svět Rho.Byl připraven čelit všemu a to s městem Lord štírek.Byl odhodlán bojovat i proti nejlepších v dějinách.To je jeho cíl.Ale nemá to lehký musí stavět základy obranu hradby armádu sklady a budovy na suroviny(dřevorubec,kamenolom a důl).Uvědomil si že na to aby mohl bejt vůdce města to je zodpovědnost.Bránil jsem ho, pomáhal jsem s městem slabím a s městem jsem útočil.Každá chvilka je velmi cená dalo by se říct že pro město je každej okamžik jako část srdce.Pořád město stavím a stavím vím že dokážu někdy dosáhnout svého úspěchu.Ale nemůžu vědět budoucnost.Jak mi jednou moudrý člověk řekl nezabívej se budoucnosti zabívej se s přítomnosti měl velkou pravdu a tohle si už pamatuji 3 roky.Ale vždy budu stát svou vůlý za město Lord štírek.Ten kdo na mě zautočí tak to pro mě znamená že je začátek velké války.Budiž si myslím že už tohle hodně lidí zná.Že se nikdy nezdám a nidky se nepřítely nepodlehnu.Ezetries ach to bily časy bojovaly jsme spolu ale vždy má všechno konec.Budiž si myslím že v tíhle době je hodně zmetků kteří mě vyzvou s mým městem.Postatně je normální mít hodně nepřátel.Ale vždy bily mé města pro mě legendou a město Lord štírek je pro mě nej legendou.Doufám že mé slovy některý poučily že život nikdy není spravedlivý.Ale každý má nějakou šanci.Jako naše města.Hlavně nesnáším lidi kteří podvádějí s městma.Mám rád spravedlivý boje ale to už v týhle době moc lidí není kteří si tohle přejí spravedlivý boj.Každej může bejt legenda a to cokoliv.

Doufám že se vám to líbí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru