• Vážení hráči! Dne 13.11.2019 nový svět - Nicaea otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 13. listopadu proběhne aktualizace hry na verzi 2.201. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Příběh

mikosansobi

Člen týmu
Olymp, místo vysoko na nebesích a sídlo bohů. Hermes, syn Diův a zároveň posel bohů, pomalu kráčí alejí. Čeká ho rozmluva se samotným vládcem bohů a doufá, že nedopadne jako minule. Tehdy to přehnal s vínem u Démétér a neodevzdal důležitý dokument vládci moří.
Zaměstnán myšlenkovými pochody ani nezaregistroval, že se vzduch rozvoněl Afroditiným parfémem. Náhle se kolem něj prohnala a s výkřikem "jůůůůůůů" zmizela v chrámu na břehu moře.
"Hromy a blesky" vykřikl, ale ihned si ústa zakryl rukou. Snad ho nikdo neslyšel. "Jéééééé" ozvalo se znovu a opět kolem něj profičela Afrodita.
Stejná situace se opakovala až k sálu, kde již nedočkavě vyčkával na jeho příchod samotný Zeus. Hermes s vytřeštěnýma očima ukazoval dolů, kde mezi sloupovím chrámu nekontrolovaně pobíhala bohyně lásky a křičela..."jéééé...jupíííí...skvělééééé...a dalšíííí".
"Toho si vůbec nevšímej" pravil konečně Zeus a netrpělivě mu pokynul, aby přistoupil k oválnému stolu.
"Mám pro tebe důležitý úkol a doufám, že ho nezpackáš jako minule" a aniž by čekal na odpověď, ukázal Zeus na stůl. "Víš co to je?"
Hermes chvíli koukal na nějakou mapu s ostrovy a s názvem Grepolis v levém horním rohu. Zavrtěl hlavou.
Zeus dále nečekal na odpověď a vytáhl jinou mapu. "To je sabotáž... Měl jsem v pláni koupit nějaké mýtické jednotky do mého nového Labyrintu, ale nějaký smrtelník mi místo nich poslal zlatá srdíčka. Tedy ne mě, ale Afroditě."
"A co si žádáš ode mě, otče?" pravil Hermes a přikrčil se. Nechtěl být příliš blízko Diova hněvu a už vůbec ne jeho blesku.
"Chci být opět vládcem světa" odpověděl Zeus a vrátil se zpět na trůn.......

pokračování příběhu je již na vás

mikosansobi

Člen týmu
Vážení hráči,

děkujeme za hojnou účast v literární soutěži a za velmi poučné a plodné příspěvky. Odměny jsou rozdány. Přeji krásný víkend. :D