• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinka Předslov

Zdravím všechny, kteří zavítali do této záložky.

Na úvod bych vám rád představil, o co zde půjde.

Jelikož jsem se rozhodl, že si po 7 letech hraní dám delší pauzu od aktivního hraní, rád bych konečně rozjel projekt, který jsem měl v hlavě už dost dlouho. V posledních pár měsících jsem začal poněkud aktivněji přispívat do debat zde na fóru a s postupným koncem na hře jako takové se pro mě z této platformy stal prostředek, pomocí kterého udržuji kontakt s herní komunitou. Rád bych proto přispěl do diskuze něčím užitecným co by mohlo pomoct i ostatním.

Většina mě zná jako velikého puntičkáře a hráče co má vždy všechno dokonale promyšlené a všechno dopodrobna nastudované. Mě opravdu nejvíc na této hře bavilo studovat herní mechaniky, za vším vidět matematiku a vše mít dokonale přemyšlené a naplánované. V praxi to, samozřejmě, ne vždy musí vyjít :)

Chtěl bych začít pravidelně publikovat různé návody, tipy a strategie, které jsem během hraní používal. Některé budou pro začátečníky, některé pro pokročilé hráče; budu se snažit to střídat, aby si přišli na chuť všichni.

Každopádně, vždy jsem dostával hodně dotazů od spoluhráčů, co a jak dělat, tak jsem si řekl, že bych to mohl někde psát veřejně. Aspoň tady něco po mě zbude :).

Nečekejte ale prosím kopírování wikipedie ani všeobecně platné fakty. Půjde čistě o věci, které jsem používal já, a které byli uzpůsobené na můj styl hraní, ale budu se snažit taky vysvětlit proč jsem dané věci dělal tak, jak popisuji a proč jsem je já považoval za vhodné. Neexistuje však obecná strategie, která je nejlepší pro všechny - každému sedí něco jiného. Mým cílem není vám vsugerovat moji pravdu! Já bych vám chtěl spíš ukázat, jaké aspekty jsem zvažoval, co já považuju za důležité a naučit vás, jak nad hrou přemýšlet a jak si vytvářet strategie, které jsou efektivní pro váš styl hry.

Mám totiž pocit, že řada zkušených hráčů neumí nad hrou přemýšlet a jen bezmyšlenkovitě klikají nebo pracují neefektivně. Možná tak přiměju řadu hráčů změnit jejich zaužívané rutiny a přispěju ke zlepšení úrovně herní komunity a tím se tak odvděčím za ty léta skvělých zážitků :)

Témat k rozebírání mám zatím dost, ale je možné, že časem se taky obrátím na vás s případnou inspirací na nové témata.

Na závěr bych měl prosbu - toto vlákno mi bylo vytvořeno na žádost abych mohl někde uceleně publikovat. Rád bych zde zachoval určitý pořádek a strukturu, proto bych vás chtěl poprosit, abyste do této karty nezakládali nové vlákna. Můžete využít ostatních už existujících karet, ale tady bych rád udržel pořádek.

Na druhou stranu, budu velice rád, když budete pokládat své dotazy pod už existující vlákna, které se zde začnou objevovat. Můžete pokládat dotazy, pochvalné či nesouhlasné komentáře, rád se o věcech pobavím a dotazy zodpovím, ani já nemusím mít vždy pravdu.

Díky za váš čas a těším se na plodnou diskuzi :)

E.
 
Nahoru