• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představení aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Přeji příjemný večer všem čtenářům fóra,

dnes přišlo, jak mnoho hráčů dnes řeklo na špehování aliancí z první TOP 15 a myslím si, že se máte na co těšit.
Pohodlně se posaďte a nechte své špionážní vlastnosti stranou, vše co tu je, slouží jako představení a případné sblížení hráčů .. :) :grepolis

Ještě před začátkem upozorňuji některé čtenářky, že za gramatiku vůdců, jenž odpovídali nezodpovídám, už tak mi dalo zabrat celé odpoledne dát dohromady celý tenhle projekt .. :) Takže odpovědi jsem už neměl náladu opravovat ..

Dnes jsme se ptal:
1. Mohl by jsi nám říci něco o vaši alianci ? Jaký typ hry preferujete a z jakých hráčů je složena (def,off, atd..)
2. Je vaše aliance složená převážně z lidí, jenž se znáte nebo jste vsadili na nové tváře ?
3. Sice je grepolis nevyzpytatelná hra, ale buďme realisté, jaké jsou cíle vaši aliance pro tento svět ?
4. Máte zde už od začátku cílené nepřátele, kterým jdete po krku ?
5. Jak Vás napadlo právě tohle jméno ?


Aliance: Kamarádi
Odpovídal: Medwydek
Umístění: 1.
  1. Ahoj. Je nás několik, co se skutečně známe z jiných světů /Cz i Sk/, ale co hráči "umí", teprve uvidíme. Budeme se snažit hrát útočně, ale bez obrany se neobejdeme, bez podrazů. Třeba nám tu začíná další tradiční alianční jméno, ale po pár dnech je brzy dělat nějaká velká hodnocení a závěry.
  2. Na to jsem Ti částečně odpověděl. Pro jistotu jsem se podíval na členy v Kamarádi, u mě konkretně je to 50 na 50. S některými hráči se znám se slovenského Grepu, s dalšími setkal po cestě na českém Grepu a to od světa Iota. Mně chvíli trvá, než si na nové tváře zvyknu, předpokládám, že je tomu tak i naopak. Nemůžu, ale mluvit za všechny členy Kamarádů, jak to mají oni.
  3. Cíle? Mám rád tuto hru, našel jsem díky ní i velmi dobré přátele, ale kdo ví, co bude zítra. Cíle musí být vždy ty nejvyšší.
  4. Ne nemáme, pokud se bavíme o aliancích obecně, ale jak budeme uklízet, nechci řešit veřejně.
  5. Na ostrově jsem našel kamaráda, se kterým hraji už nějaký ten pátek, další byl pár minut ode mně, nějak dlouho jsem nepřemýšlel. Vím, že jsem neprojevil žádnou velkou kreativitu, ale ve jméně to není.


Aliance: OTTOMAN EMPIRE
Odpovídal NaughtyRose
Umístění: 8.
  1. Aliance si potrpí na své soukromí a tak nechce sdělovat informace o sobě.
  2. Obojí
  3. Zabrat moře a stavět divy asi jako u každé aliance ne ?
  4. Ne
  5. Chceme být jako Osmanská říse.

Aliance: PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA
Odpovídal Milnus
Umístění: 9.
  1. Ahoj. Je mi ctí tu s tebou udělat rozhovor o naší ali. Jsme aliance která je postavena na hráčích, kteří spolu hrají na jiném světě. Původně to tak i mělo zůstat jako malá skupinka pár hráčů, ale nějak se to zvrtlo :-D Typ hry je u nás bojovný. Nebojíme se postavit přesile. No a jsme složeni ze všech typů hráčů až na domkaře :-D
  2. No řekněme že tak půl na půl.
  3. No udělat si nějaké společné území a pak postupně ničit vše v okolí.
  4. No až na jednoho hráče, kvůli kterému jsme sem s kámošem přišli tak ne. S ali kde tento hráč byl jsme měli válku, ale aliance se rozpadla a on přeběhl jinam
  5. No šli jsme sem s kámošem původně jenom dva a tak mě napadlo že tenhle název se pro dva hráče hodí.

Aliance: Grey Wardens
Odpovídal: Dan999
Umístění: 13.
  1. Tak založil som ju hneď v deň spustenia Grepolisu, hrám to už cca 5 rokov, takže nejaké skúsenosti som už nazbieral. Už som aj bol zakladateľov najlepšej aliancie, ale to na slovenských serveroch, keďže som slovák. :) Hráčov detailne nepoznám, takže o nich ti veľa povedať nemôžem. Možno časom... Snažíme sa aby sme si podmanili more 45.
  2. S niektorými hráčmi sa už poznám z predošlých svetov, takže niektorí sa už poznáme, ale niektorí sú noví.
  3. Nad tým som ešte nerozmýšľal. Hrám to ešte na jednom svete, tu skôr čakám ako sa to bude vyvýjať... Ja to hrám hlavne pre zábavu.
  4. Nie
  5. Nevymyslel som ho ja. :)

Aliance: Mamlasové
Odpovídal: RITABEN
Umístění: 11.
  1. Naše aliance je složená stylem co dům dal...je tu spousta hráčů co už tu hru někdy hráli a tolik matlalů v jedné alianci, to jste ještě neviděli... prý jsou hlavně off ale žádného officíra jsem tu neviděla, takže kecaj...
  2. Povětšinou se známe... je tu pár staronových párů... víd čárlí:))) pár starých známých i někteří neznámí... zakladatel měl představu, že pozve nějaké dobré hráče a vyhraje svět... no většího naivu jste ještě neviděli... dyyt je to tu samej mamlas, patlas a lamidas... To se vždycky navrhne nějaké jméno zájemce, my o něm dlouze diskutujeme, po dlouhé bitvě ho schválíme... těšíme see, jak konečně přijde někdo, kdo nás tu hru naučí a on se z něj vyklube zase mamlas... no a co s ním ted? když už ho máme v ali? přeci ho nevyhodíme na mráz? a tak se nám tu ti mamlasové štosují a nevíme co s nima...
  3. No tak to je jasné... přeci vyhrát tento svět, ne? I když vzhledem k výšše uvedené sbírce mamlasů, patlasů a atd, je pro nás velký úspěch, když kolka dojede do města, podpory jsou poslány za ní a ne před ní... a čistící utoky jedou na město dobývané a ne na hráče, který o ně žádal... ale povětšinou bývá úspěch, když se ná podaří jen dvě věci z výše uvedených a není výjimka když nevyjde ani jedna:(( ale my jsme vytrvalí a zkoušíme to zas a znovu....
  4. No nepřátelé... tak na tom jsme se ještě nedokázzali shodnout... probíhala o tom velká, váššnivá diskuse, kdy servery kolabovaly a klávvesnnice lítaly z okna... nakonec jsme se shodli, že se neshodneme,
    takže každej, kdo se na nás ošklivě podívá je náš nepřítel.... bohužel to vzhledem k oné diskusi platí i o hráčích v této ali a každý, kdo na nás bude hodný, tak my budeme hodní na něj při dobývání jeho města... žádné válečné zločiny se tu trpět nebudou... preferujeme rychlý a čistý konec...


  5. Jméno... jméno, tak nějak vyplynulo z situace v ali... jo padaly tu názvy jako neohrožení boojovníci, talibanští bojovníci, neporazitelná legie... ale my tu hrajeme zpříma... nechceme si něco nalhávat a nechceme ani nic nahrávat protihráčům... jsme prostě mamlasové... boohužel...

Aliance: Legion
Odpovídal: Jadave
Umístění: 14.
  1. Naše ali je teprve na samém začátku, je tu dost snaživých hráčů. Preferujeme off strategii, abychom se hned ze začátku zapsali.
  2. Spíš noví lidi, ti co znám jsou v jiných aliancích.
  3. Naše cíle jsou prosté ... vydržet až dokonce světa i když to bude hodně težké
  4. V nejbližší době to bude rozhodně aliance Kamarádi
  5. Já už ani nevím. Vždy když hraji s kámošem jakoukoliv hru kde se dá něco založit, tak tomu dáme toto jméno nevím ani proč

Aliance: Strážci Scrin
Odpovídal: Shari
Umístění: 12.
  1. Ano mohly. Zejména lidí šikovných
  2. Ano převážně staří dobří, nováčci jen z malé části.
  3. Jistě, že ano, krátkodobé a ty dlouhodobější
  4. My ne oni mají nás, ano, a jak kdo ...nejde mluvit za všechny.
  5. Scrin je taková vzpomínka na staré časy - první co nás napadlo a taky se to může měnit dle momentální nálady členů v alianci.

Aliance: Samurajové
Odpovídal: Youngster
Umístění: 7.
  1. :) samozřejmě já jsu aktivní a zkušený hráč - a naše aliance se skládá s patriotů věrných hráčů !:) chceme si zahrát né vyhrát to je jen bonus , jsme aliance která bere i za čátečníky rádi pomáhám lidem s začátkem ! ústup a prohra nám nic neříká ty definice neznáme ! :D
  2. přišli jsme sem z jiného světa ! :) ale přešlo nás nakonec málo takže tu jsou převážně nové tváře:)
  3. strategie a cíle neprozrazuji , nejste spojenci budu realista ! :) to je naše věc pochop to strategie je naše věc ! :D
  4. Mám tu hráče kteří mě naminulém světě podrazily a vyhodily mě z vlastní aliance ! jelikož jsem jim věřil těm se pomstím :) jinak ne :) ikdyž pár mám
  5. to mě mám rád hystorii , měl sem mnoho názvů ale právě samurajové jsou válečníci které hodně lidí zná , a kteří se jentak nevzdají :)


Doufám, že se vám takové články líbí a budu rád, když zanecháte pozitivní reputaci a případně podpoříte komentářem nebo hodnocením.. Děkuji všem a hezký večer ..
 
Nahoru