• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte se světu Rho

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10159
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10159

Guest
Ahoj Grepoolisáci,

chcete se představit?

Správný formát (zkopírujte si):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Rhó (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Rhó hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu? Poděl se s námi o něj!
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ?  Kde bydlíš? Jaké máš záliby?  Povíš nám o sobě něco víc?

*Nemusíte odpovídat na všechno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jméno: Jak se jmenuješ na Rhó (nebo i v reálném životě)? Salvador II.,pokud chcete Facebook tak Tomáš Černý
Moře: Na jakém moři na Rhó hraješ? 65 myslim
Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? dohodli sme se o přestupu zatim sem v Legendary Legionaries ale možná pujdu k Piráti
Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu? Poděl se s námi o něj! zatim jen Rho
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc? moc otázek :D nechce se mi moc psát
 

DeletedUser10159

Guest
děkuji za opravu Thasossi a aspoň vidím že teď už se neviprdnul na tohle téma
 

DeletedUser

Guest
Ok, tak ať neotálim. :)

Jméno: Jak se jmenuješ na Rhó (nebo i v reálném životě)? Na Rho se jmenuju Requicat jinak Martin.
Moře: Na jakém moři na Rhó hraješ? 65.:3
Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? V Hunters. :) Jsou tam pecka lidi, nemohl bych od nich odejít. :)
Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu? Poděl se s námi o něj! No hrál jsem tušim na Alfě dva nebo tři roky naz5 můj rekord bylo pět měst. Pak to najednou byla nuda když jsem měl jen jedno. :D
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc? No tak jsem takovej mix na půl popkař na půl útočník, ale z větší části to druhý. :) Grepo hraju podruhý s asi dvouletou pauzou, takže nedokážu odpovědět přesně. ;) No a poslední dvě otázky jsou až moc mimo hru. ;)
 

DeletedUser10159

Guest
Tak se taky přestavím
Jméno:na hře jsem štírek jinak jsem dominik
Moře:55
Aliance:Jsem v alianci Walking Death a od ních už se neodtrvnu
Předchozí světy:no na začátek jsem byl na kappa pak na xi potom na hyperborea pak na ný potom na pí a nakonec na achiles
Zajímavosti:No mám znak štíra a jsem voda.Mám modrozelené oči a chodím na základku (škola) a rád čtu o mythology na dějinách
 

DeletedUser10974

Guest
Jméno: fedor Imperator - vrah malých detí
Moře: M65 momentálne
Aliance: Andelská Garda - Bojovníci z Pekel
Předchozí světy: Lambda - Víťaz ...uspech 2.utočník sveta - na prvého som proste nemal :D
Zajímavosti: útočník bez zlutovania , 2roky online , Bratislava [SVK] , zaujmy ??....žeriem lamy , niečo viac o mne ? Kto se moc ptá moc se dozví ! :)))
 

DeletedUser8565

Guest
Jméno: vachsman
Moře: M65 momentálne
Aliance: Andelská Garda - Bojovníci z Pekel
Předchozí světy: Lambda - Víťaz . pak jsem byl na Mý, Pí, hyperborea, Ný ... co já vím kde včude ještě :D prostě jsem toho procestoval hoodně :D
Zajímavosti: zeptejte se fedora :D ja se popsat neumím :D

P.S. fedore ja s tebe numužu :D že žeru lamy :D ty si prostě klasik :D
 

DeletedUser11415

Guest
Jméno: degesek42 . Reálné Standa :)
Moře: 54
Aliance: HirGreis 1
Předchozí světy: Žádné :)
Zajímavosti: Jsem velmi útočný typ. Grepko hraji teprve 1 měsíc. Bydlím v okolí Pardubic. Hraji hokej, florbal, tenis, fotbal a stolní tenis. (Když je čas) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru