• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte se světu Sigma

DeletedUser10159

Guest
Dobrý den Grepolisáci

Nevíte kde se představit?
Na to mám řešení.Zde se můžete představit všem.

jak se představit?

Jméno: Jak se jmenuješ na na tomto světě (nebo i v reálném životě)?
Moře: Na jakém moři hraješ?
Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)?
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

Přeji krásné představování a dodržování pravidel http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?4996-Pravidla-f%C3%B3ra&p=70780&viewfull=1#post70780
Z pozdravem štírek
 

DeletedUser

Guest
Jméo: poděs pro přátele IŠEK
Moře: rozbouřené moře
Aliance: Konec štírů
Předchozí světy: Rho, úspěch - 14 dní jsem odolával útokům
Zajímaosti:jsem defař,hraji už 4 měsíce, mám samé přátele a jen 3 nepřátele (štírka,inkfarkta a zastaralé PC), bydlím u maminky, rád si telefouji s mistrem firstazazelem a probíráme situaci na grepu a nejsem žena
 

DeletedUser

Guest
moment podívám se ....hledám ..... stále hledám ... .-D
 

DeletedUser9911

Guest
Zdravím chceme na sigmu a i na grepolis zavédst "nový" systém hry který byl jednou použit na světě beta a od té doby byl zapomenut. I přez rychlost světa 1 je tento systém časově poměrně náročný a proto hledáme aktivní a komunikativní hráče kteří mají zkušenosti se hrou ale i ty co začínají a chtějí hře věnovat čas. Případní zájemci pište do OZ místa máme zatím dost :)
 

DeletedUser

Guest
tohle není abys tady dal svou alianci tady se můžete jenom představovat
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zde :)

Kdo hrál Divoké Kmeny tak zná, kdo nezná tak určitě pozná.

Na DK jako jeden z kokosů a ex-člen WOTW-M (warriors of the world-MONGOL)
 
Nahoru