• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte se!

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát (zkopírujte si jej):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Lambdě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Lambdě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)? 
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 56
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...
 

DeletedUser8196

Guest
Jméno: greenwood
Moře: 44
Aliance: Gates of Hisarlik
Předchozí světy: Hrám na serveri SK bod menom Billy 2
Zajímavosti: Florball, Fotbal, Basketball.
 

DeletedUser

Guest
představení se

Jméno: jindra1986
Moře: 44
Aliance: --SPARTA--
Předchozí světy: Theta, Zeta
Zajímavosti: Jsem spíš budovatel, ještě jsem se nedostal do situace abych začal všude rabovat. Doufám, že se mi jednou naskytne a budu to moci zkusit, zatím se rozrůstám jak nejgentlemansky dovedu. Práce, pc, bary, holky
:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jméno: Pavel-alias- .S.P.Q.R
Moře: 54
Aliance: Greco Perzians Wars
Předchozí světy: CZ-Kappa, SK-Delta,Zeta,Eta pod nikom Pavel Wariors
Zajímavosti: : grepolis
 

DeletedUser

Guest
Jméno Patris1
Moře 55
Aliance ---Aliance Nováčků---
Hraji cca 6 dní
 

DeletedUser

Guest
Jméno: RuslanofDacia
Moře: 45
Aliance: Dark World
Předchozí světy: Theta (srdcovka : Dobyvatelé nebes)
Zajímavosti: No, podle všeho jsem více útočný hráč :D Grepolis jsem objevil náhodou před 7 měsíci, pěkně mě to chytlo ;)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: drak - ????
Moře: 54
Aliance: Marathón
Předchozí světy: všechny si je nepamatuju :( (hrál jsem je asi před 2-3 rokama a pod jiným jménem)
Zajímavosti: Jsem převážně obránce (útočné vojsko mám taky :) ) a mezi mé zájmy patří lukostřelba a stolní tenis :)
 

DeletedUser4587

Guest
Jméno: ironman987
Moře: 54
Aliance: Assasins akademie
Předchozí světy: Alfa-Berušky , nejlépe 69.místo
Zajímavosti: grepolis jsem zacal hrat 3. den po jeho vzniku u nas a jsu tu stale ikdyz me odpudila verze 2
 

DeletedUser

Guest
Jméno:katka822912,v realnem Katerina
Moře: 65
Aliance:nove imperium
Předchozí světy: Eta,Zeta
Zajímavosti: Jaky jsem hrac no ruznorody,ale hraji malo,tak ty uspechy se od toho dvijeli a odviji. Bydlim v jihomoravskem kraji. Hraji to tak druhym rokem. Nepratele jsou,ale i pratele.
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Thorx
Moře: Především 56, dále pak 55 a 57
Aliance: Animae fidelium (Duše věrných)
Předchozí světy: Beta, Mý, Achilles a Zeta
Zajímavosti: Grepolis hraji zhruba 3 roky, jen dříve pod jiným nickem. Nyní zhruba rok pod tímto. Bydlím v Pardubicích a můj styl hry je zcela nevyzpytatelný a značně se odvíjí od nálady v den, kdy začínám obnovovat z nějakého důvodu vojska ve městě :cool:. Baví mě téměř jakýkoli sport, grepolis a historie
 
Nahoru