• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte sebe Iotě!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Správný formát (zkopírujte si):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Iotě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Iotě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu? Poděl se s námi o něj!
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ?  Kde bydlíš? Jaké máš záliby?  Povíš nám o sobě něco víc?

*Nemusíte odpovídat na všechno.

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 65, 66
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, který si střeží svoji polis, kterou nikomu za nic nedá. Grepolis hraji už rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření.
 

DeletedUser40

Guest
Ale no tak, nestyďte se. Na Iotě je už přes 1.800 hráčů. Toho, kdo o sobě napíše něco jako první, veřejně pochválím. :)
 

DeletedUser

Guest
Představte sebe Iotě :)

Ale tak proč ne že ??? :)

Jméno: Aleš
Moře: 45
Aliance: Lidožrouti
Předchozí světy: Hrál jsem na světech Delta a Eta ale pod jiným nickem, který už stejně nemám :)))
Zajímavosti: Nevím jak to mám napsat, rozhodně nejsem typ co si hraje na vlastním písečku :))) Grepolis sem hrál asi před rokem pak jsem si dal chvíli pauzu a pak jsem zase začal. Taky se rád projedu na kole, většinou po Rakovnicku ;) Mám rád zvířata a přírodu celkově...Rád si zaplavu, ale moje asi největší vášeň je jízda na motorce... Taky si rád poslechnu dobrou Muziku (Korpiklaani, Guns n Roses, Nightwish atd...) a podívám se na nějaký pěkný film nebo seriál ( Nejraději Jmenuji se Earl, Simpsonovi a The Big Bang theory ) A to je asi tak všechno :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jméno:Romana - lioke-1 ( nick na Lotě )
Moře: 44
Aliance: Wars Men
Předchozí světy: Epsylon stále hraji nick lioke a Theta nick zalupos
Zajímavosti: Jsem obojetná hráčka na všech světech ve vedení a mám ráda slušnou hru, abych se případně mohla nepřátelům podivat do oči, fakt nemusím urážky a zesměšňování nepřátel. Grepolis mne dost a ač stále vykládám na další svět nepůjdu, jsem tam :)
 

DeletedUser

Guest
Jméno:onzazaza
Moře:44
Aliance: Banditos
Zajímavosti: Hraji 2 dny Zapadočesky Facebook 13 let :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Miloslav 27
Moře: 55
Aliance: -INDEPENDENT-
Předchozí světy: THETA
Zajímavosti: mám problém, aktivoval jsem si Správce a nejde mi přesouvat do složek zprávy - nemám tam totiž vůbec kolonku přesunu do složky i když mám složku ve správci složek vytvořenou a hlášení mi jdou jen do jediné ... to se pak Diplomatovi diplomatuje :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Nechci skákat spamem do vlákna, které je originální svým nápadem, ale co se týče toho tvého problému se správcem.
Zkus napsat na support poradili již mnohým lidem či opravili několik chyb. Naši supporteri nekoušou (-:. Pokud Tě to opravdu trápí, napiš jim
not-tagged-smiley-10148.gif
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Radu
Moře: 45
Aliance: Teprve hledám tu správnou
Předchozí světy: žádné
Zajímavosti: To se teprve uvidí dle okolností :)
 

DeletedUser

Guest
meno :Felix19
more:54
ali:Ceasarova aliance-Vodca
predchadzajuce svety:slovenske:alfa,beta,gama a epsilon
zaujimavost:boj v ktorom som dobry :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ZJS,

Jméno: izerman/Petr
Moře: 55
Aliance: zatím nevím i když nabídky už byly, rozmýšlím se jak dál
Předchozí světy: žádné
Zajímavosti: Určitě jsem bojovník a jen tak něco nedaruji, hru tohoto typu hraji poprvé, budou to tři týdny, takže jsem bez zkušeností a rozkoukávám se co a jak. Čas ukáže.
Heslo: Nobody Is Perfect
 

DeletedUser

Guest
LePoReLoXIII

Jméno: LePoReLoXIII
Moře: 45
Aliance: Inglourious Basterds
Předchozí světy: Grepolis hraju poprvé, takže zkušenost z předchozími světy nemám...
Zajímavosti: Jsem týmový hráč. Založil jsem vlastní alianci a pomalu jí rozšiřuji. V soukromém životě produkuji hudbu, divadelní texty a povídky. Kromě toho se věnuji fotografování. A mimo to samozřejmě občas v práci zapařím Grepolis:):cool:
 

DeletedUser

Guest
Jméno: =Gomez=
Moře: 44
Aliance: Lidožrouti
Předchozí světy: Grepa hraji od alfy a zatim nejlepsi browserka co jsem hral
Zajímavosti: Hrani her je mym velkym konickem a s prichodem internetu typu "24/7" je online hrani nedilnou soucasti (jiste nejen meho) zivota :p . S prichodem hry Call of Duty jsem zasvetil 2 roky sveho zivota no-life hrani (jedno z nej obdobi meho zivota :-/ ). Zel bohu, zaclenit se mezi pracujici lid je pro kazdeho z nas nutnosti. Nastesti (pro me) v dobe, kdy jiz na internet pronikly prvni browserky a tak jsem mel moznost souperit dale, byt v trochu jinem stylu hrani, jenz me ovsem velice zaujal a zaroven byl slucitelny s kazdodennim povinnostmi pracujiciho cloveka :)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Jmenuji se Van de Grand ale jinak jsem Šimon:)
Moře: Hraji v moři 65
Aliance: Nejsem a hledám:)
Předchozí světy: Grepolis jsem hrál 2 roky mezi elitou ale teď se tomu budu věnovat méně:) Jinak jsem 5 let hrál sesterskou hru The-West takže již mám dost zkušeností...
Zajímavosti: Jsem komunikativní a vyspělý hráč. Spíše obranář ale i občasný útočník. Dá se říct taková zásobárna vojska a surovin:) Vždy jsem hrál hlavně týmově a ne na sebe...
Jinak jsem zažraný do muziky a filmů. Hraju závodně ping-pong. Zájmy: kolo,holky a on-linovky...
 

DeletedUser7718

Guest
jméno:NeMeJa
moře:64
alance:Hells gladiators (zatim slabá)
předchozí světy:delta,theta
zajímavost:dokážu svoje polis udržet útokům až 30za hodinu je jedno jak silné jsou ale dokážu taky silně zaůtočit,jsem komunikujicí hráč
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jo ..
jméno: kaonkl
moře: 64
Aliance: zatím symbolicky malá ostrovní pro klid na budování, časem se rozhodnu, co dál

Grepolis hraji podruhé, první město poté, co bylo už až moc dobré, jsem po dohodě nechala "dobýt" přátelům, kteří se o něj budou starat lépe a hlavně
bude dobře sloužit alianci, která se mi zdála a stále zdá nejlepší na ostrově ;)
Jsem týmový hráč, ale nemám tolik času a ani nechci hodiny vysedávat u compa, tohle období je už za mnou, mám jiné povinnosti, práce kolem dětí zabere času víc než dost.
Nicméně nějaký ten volný časík přeci jen je, takže je i další město, které má myslím opět dobře nakročíno a stále se rozvíjí.
Narovinu říkám, že nejsem dobyvatel, protože je mi líto jiných hráčů, kteří poctivě a dlouho budovali svoje města, vráželi do toho peníze a pak přijde někdo a všechno jim sebere. Tohle opravdu není můj styl, jsem spíš ochránce a pokud budu volit nějakou další alianci, pak takovou, která je ochranitelská a méně útočná. Raději budu "rytíř na bílém koni" než "barbar Conan" :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5107

Guest
Jméno: Solifuga(Radoslav)
Moře: 34
Aliance: Thrákové
Předchozí světy: Stále hraji svět Theta
Zajímavosti: Jsem týmový hráč. Datum registrace byl 03.11.2010,severní Čechy-Chomutov,34 let
s2792.gif
 

DeletedUser7793

Guest
Jméno: katrin80
Moře: 66
Aliance: Zatím žádná ,teprve pře pár minutami jsem se přihlásila na Svět Lota...jinak hraji na Epsilonu a Kappě.
Jsem vybíravá hráčka a jen tak do nějaké aliance nejdu;)
Zajímavosti: Jsem hodně týmový hráč,pomohu,poradím...ráda útočím ale i bráním,hlavně nejslabší nemám ráda když má hráč 20měst a jde na hráče s 2mi městy!!:(
Neříkám ale že nejsem bojovník pokud mám na koho a Morálka mi to umožňuje a i místo tak bojuju jako lvice:D
Bohužel na Epsilonu jsem na místě kde mohu útočit nejblíže (8h cesty) ... už jsme dost rozrostlý no:D
Jinak kdo by chtěl pomoci s aliancí může mě oslovit;)
Středočeský kraj-Benešov....31Let:p
 

DeletedUser

Guest
Nick/jméno Galapetr v civilním životě jen Petr
Moře 66.
Aliance Ztracená Legie. Momentálně hledáme nové členy, kteří jsou komunikativní a ochotní spolupracovat.
Předchozí světy: Beta, Eta, Theta. Nejsem lama a ani ten nejlepší :)
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Hlavně komunikativní, rád poznávám nové lidi. Myslím, že nejdříve obránce a teprve potom kolonizátor, raději komunikuji, než útočím.
Jak dlouho už Grepolis hraješ? S přestávkami asi dva roky.
Kde bydlíš? V Pardubicích
Jaké máš záliby? Nejraději lepím plastiková letadla 1:48, specializuju se na Izraelská IDF, ujíždím na On-line hrách, mimo Grep hraju ještě Goalunited a Empires.
Povíš nám o sobě něco víc? Jsem rozvedený a je mi 43. let
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru