• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte sebe světu Kappa!

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Správný formát (zkopírujte si jej):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Kappě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Kappě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)? 
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte dpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 65, 66
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jméno: JanValtr
Moře: 55
Aliance: zatím není, zkouším zakládat vlastní, viz. téma "Alianční nábory"
Předchozí světy: Beta, Eta
Zajímavosti: Poprvé hraji G2.0. Bydlím v Ostravě, rád fotím a píšu.
 

DeletedUser

Guest
los fejkos
M 44
Argejske kralovstvi jsme banda znamejch takze pohoda
Předchozí světy:gama,eps,Theta
Zajímavosti: rad utocim kdo na mne narazil tak vi :D a jestli tu mam vic nepratel bo pratel ? :D skuste hadat :d kazdej utocnej hrac ma malo pratel :D
 

DeletedUser

Guest
Jméno:jakobin22
Moře:54
Aliance: Joekers
Předchozí světy: Theta, můj nejoblíbenější, Epsilon- nyní v maličké ali Cardinals
Zajímavosti: mám tuto hru prostě rád :)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: SaraS
Moře: 55
Aliance: Jupi-jupi-jeeeee (ps: hledala jsem nějakou hodně šílenou, kde bude sranda a tahle mi přišla jako dobrej kandidát :D :D)
Předchozí světy: tak nějak všechny, ale usídlila jsem se jenom na betě
Zajímavosti: jsem spíš útočnej hráč a tahle hra mě prostě baví :)
 

DeletedUser7718

Guest
jméno:NeMeJa
moře:54
aliance:Hells Gladiators
zajímavost:jsem spíš utočný hráč
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Khán
Moře:55
Aliance: Velké Řecké Impérium
Předchozí světy:Zeta,Theta,lota
Zajímavosti: jsem stratég a poslouchám metal
 

DeletedUser3173

Guest
Vedral19

Jméno: Vedral19
Moře: 55
Aliance: Warrior Angels
Předchozí světy: Beta, Delta, Epsilon, Gama
 

DeletedUser

Guest
Jméno: cede58
Moře: 55
Aliance: Joekers
Předchozí světy: Theta
 

DeletedUser7818

Guest
Jméno: Na Kappě : Hajdu -v realném životě : Jirka
Moře: moře 55
Aliance: New Conquerors ,spokojenost: jsem zvykly na jinou fylozofii aliancí/kmenů takže zatím nejsem moc spokojenej
Předchozí světy: Hrál jsme před rokem Alfu když začala, záleží podle čeho se měří úspěch a taky v jaké fázi hry . určitě jsem nebyl v sini slávy ,ani uz nehraji. Dalo by se říci , že ten jeden čas jsem byl v Topce na svém moři ,vedl jsem s kolegou Ostravarem alianci Freedom Fighters ale pak jsem musel z osobních důvodů skončit a předal učet. takže moc proslavit jsem se nemohl. hrál jsem pod nickem Kovan
Zajímavosti: Typ:jsem hráč ktery si váží cti(když padnout tak se ctí , už nebudu hrat Tr....n protože se tam vytratila čest -s multiučty) ,diplomatický,slušný-nemam potřebu na někoho mluvit sprostě,dál nevim co bych napsal.
No hrál jsem grepolis jen před rokem. Ve hře mám spíš více přátel než nepřátel tím ,že jsem diplomatický. Bydlim v Plzni. Záliby: Esoterika,Historie,Příroda,Fylozofie, a dejme tomu ted Grepolis ,dál to nebudu rozepisovat.
O sobě moc psát nebudu ,takže bez komentáře :)
 

DeletedUser

Guest
Andulik117

Jméno: Andulik117
Moře: 65
Aliance: Lidožrouti Akademie
Předchozí světy: Žádné
Zajímavosti: Ráda fotím a Jezdím na koni:D
 

DeletedUser

Guest
Jméno: SaraS
Moře: 55
Aliance: Jupi-jupi-jeeeee (ps: hledala jsem nějakou hodně šílenou, kde bude sranda a tahle mi přišla jako dobrej kandidát :D :D)
Předchozí světy: tak nějak všechny, ale usídlila jsem se jenom na betě
Zajímavosti: jsem spíš útočnej hráč a tahle hra mě prostě baví :)
jo už dávno změna :D ali: Marathon
 

DeletedUser

Guest
Jméno: swimmm1998
Moře: hranice 43 - 44
Aliance: Brave Soldiers
Předchozí světy: žádnéééééé
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? od každého trochu (útok, obrana, ...)
Jak dlouho už Grepolis hraješ? 1/2 roku
Máš ve hře více nepřátel než přátel? to si nemyslím
Kde bydlíš? doma (Ve Plzni)
Jaké máš záliby? rád se jenom tak válim a koukam na TV
Povíš nám o sobě něco víc? je mi 13 let a nenávidim Aj
 

DeletedUser5968

Guest
legioner

Aliance *WC*. Stejně jako na ALfě, kde jsem hrál. Kdo mne zažil ví.
Dřív jsem hrál DK, ally FLE a *WC* a INNOCENTS.
Ještě předtím #######. Tam poprvé ally *WC* vzešla a byla tou, která dokázala, že malé množství sehraných a odhodlaných dokáže hodně.
Byli jsme jednou z nejmenších, ale největší mizerové celého servru. Většina nás končila do 50 v off a zhruba do 100 v deff.
Jinak jsem z Jižních Čech a mám 4 kříže na hřbetě.
 

DeletedUser

Guest
jmeno: na kappě jsem filip.02 realne petr
moře: 75
aliance: Piráti z Grepolisu
predchozi svety:l ota
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru