• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte sebe světu Ný!

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát (zkopírujte si jej do Vašeho příspěvku, a poté jej jen upravte):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Lambdě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Lambdě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)? 
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 56
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...

Případná diskuze je vítána!
 

DeletedUser352

Guest
Ahoj, v reálnom živote sa volám Peter a mám 17 rokov :) Pochádzam zo Slovenska, konkrétne z malého mestečka menom Šurany. Chodím na SOŠ Elektrotechnickú, na ktorej som v treťom ročníku.
Moje záľuby a záujmy sú hlavne priateľka a online hry. Tejto online hre by som sa chcel venovať naplno kvôli nej som prestal hrávať iné hry. Chcem tu niečo dosiahnuť :) Športujem ,len rekreačne a to hrávam streetbasketbal :) Môj nick v hre vznikol tak že ani neviem :) Tak to už je asi všetko o mne už ani neviem čo mám napísať :) Hrám na mori 45 :) Som v aliancii Achaea :) Hrám aj vo svete Mý :)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: lioke- ( zde salupos )
Moře: 54
Aliance: Ztracené ostrovy
Předchozí světy: epsilon
Zajímavosti: Jsem útočník, grepolis hraji nějaký ten rok

tak, kdopak se představí po mne ? Spoustu vás znám z epsilonu, z aliancí, cassus, draci, prasátka, GW atd. no a spoustu neznám :)
 

DeletedUser

Guest
mě taky znáš, to su přece já - Zdeněček

hral jsem na světě epsylon za nejlepší alianci Gods Warriors, teď hraju za alianci Ztracené Ostrovy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
medvěde u nás na fóru máš odkaz, jinak je to zde na fóru svět NY, alianční kronika, co kdyby někdo založil za nás téma a řekl něco o tom, jak jsme úžasní a jakého máme skvělého taťku, vedení :)
 
Nahoru