• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přepínání mezi světy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
KONCEPT:
Napadlo mě, jak by se dalo ulehčit hraní ve více světech. Mezi světy by se nepřepínalo tím, že se odhlásím a přihlásím na jiný svět.

DŮVOD:
Když jsem např. přihlášený na Alfě, a chci do Bety, tak se musím odhlásit a znovu zadávat jméno a heslo. A přihlašování se natrvalo není v mém případě bezpečné.

DETAILY:
V menu by přibyl příkaz na přepínání světů.
Zobrazit přílohu uživatele 135

ROVNOVÁHA a PODVÁDĚNÍ:
Podle mě se nemůže nic stát.
 

DeletedUser4783

Guest
Když si stáhneš Inno Toolbar, tak tam máš tu možnost, přepínat mezi světy atd. Nebo když si dáš trvale přihlásit, tak se stačí odhlásit a vybrat jiný svět. Nemusíme být tak leniví. Za mě je to NE.
 

DeletedUser

Guest
Psal jsem že v mém případě přihlásit se natrvalo není bezpečné.
A laskavě mi vysvětli, jak mám nainstalovat do Google Chrome toolbar.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Otvor si kazdy svet na inej karte. Takto je to najlepsie. Mas to rychlo a priamo tam kam chces.
 

DeletedUser

Guest
S jednou IP-adresou můžu být ve stejnou chvíli přihlášený s 1 uživatelem v 1 světě! :grr
 

DeletedUser

Guest
Presne ako vravi wolfy, jeden svet jedna karta, nie je co riesit
 

DeletedUser

Guest
S jednou IP-adresou můžu být ve stejnou chvíli přihlášený s 1 uživatelem v 1 světě! :grr
Sak ich mam teraz otvorene na roznych kartach na tom istom prehliadaci. Dokonca aj anglicke aj slovenske servery. A ziadny Grepolis toolbar nemam.

Mozes mat rozne svety. Len nemozes mat roznych hracov. Ak sa napriklad chce na tom istom PC prihlasit iny hrac, tak ten prvy sa musi odhlasit. Vlastne nemusi. Hned ako sa prihlasi druhy hrac tak sa vsetky karty prepnu na toho druheho hraca.

Mozno je to prehliadacom. Na niektorych to mozno nefunguje. Ja mam Mozillu Firefox.
 

DeletedUser

Guest
No právě, máš otevřený na každé záložce jiný server.
A mohu tě ujistit, že tady ani na prohlížeči ani na toolbaru nezáleží.
 

DeletedUser

Guest
Zbytečné, tento problém se dá řešit již popsanými způsoby
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru