• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Přesídlení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11212
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11212

Guest
Ahoj,
měl bych otázku, kamarád si nedávno postavil první město na světě hrdinů, ale není spokojen s polohou atd. Je možné po zrušení jeho hry na tomto světě aby si založil nové město na pozvánku?
Omlouvám se pokud je to trochu složité :grr
Předem děkuji japanicq
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
môžeš ho pozvať na presídlenie do svojej blízkosti, ale musí najprv počkať na skončenie svojej začiatočníckej ochrany.Ak je v nejakej aliancii, po skončení začiatočníckej ochrany môže dať nový začiatok a priamo v ponuke svetových strán sa mu objaví ponuka na presídlenie do blízkosti svojej aliancie.V tomto prípade nie je nutná žiadna pozvánka.
 

DeletedUser12042

Guest
Zdravím vespolek.
Tady tohle téma mě zaujalo.
Mám tedy na Vás dotaz.
Odeslal jsem pozvánku přes mail, novému hráči, ze kterým jsem byl domluvený, s tím, že jsem klikl na volné město, na ostrově hned vedle mého města, (podotýkám, že je tam volný slot na založení nového města), a po potvrzení mojí pozvánky, hráč dosedl na úplně na úplně jiné moře, do úplně jiného světa...
Dotaz zní...
Je možnost hráče přesídlit ke mne, na ostrov, kam měl být automaticky dán serverem??
Já trvám na tom, aby hráč byl přesídlen ke mně na ostrov: 182974, z ostrova: 192303. a nick hráče je Pazash, město: Město hráče Pazash.
Jelikož se tady stal renonc, za který nemůžu ani já, ani známý, doufám, že mě bude vyhověno. Takhle by to totiž to fungovat nemělo.
Předem děkuji, za kladné a urychlené vybavení mé žádosti..
P.S.: Omlouvám se za kódy a iniciály, ale jsem tady nenašel BB kódy, a jsem to dal kvůli urychlení konání v dané věci..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru