• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Převzetí města v Dobývání

Thasoss

Grepolis tým
Převzetí města v tzv. Dobývacím systému je poněkud komplikovanější (přeci jen tam hráč potřebuje jak útoč. tak obrannou armádu).
Pár faktů
[SPOIL]Dobývání trvá min. 24 hodin. (záleží na rychlosti světa) Je k tomu nutné:
1) Vyčistit přístav (to je základ)
2) Poslat útok pěchoty se zadáním dobývání. Pokud je město vyčištěno, začíná přebírání města. Přebírání trvá 24 hodin (pokud má obránce vyzkoumanou demokracii, tak 26,4 hodin).
3) Po tuto přebírání nemůže být tvá armáda z města odvelena. Sice město ještě fakticky neovládáš, ale obránce nemůže ani stavět budovy, ani vojáky či lodě.
4) Abys zjistil, jak přebírání pokračuje, stačí kliknout na příslušné přebírání v liště útoků.
5) Po dobu přebírání města je každý útok na město útokem na tvé vojáky, kteří město přebírají, a každá podpora podpoří kolonizační síly. Pomocí podpory si do města můžeš posílat vojsko, aby sis zajistil dobrou obranu v případě útoku.
Pokud se tví vojáci ve městě udrží 24 (26,4) hodin*, tak jsi město získal![/SPOIL]

Jakou máte strategii pro dobývání města v Starém dobývacím systému? Jakým stylem nejvíce zvyšujete šanci na dosed kolonizační lodě a zmatení nepřítele?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jó supér! Já sice hrál na dobývacím světě ale to byli (dost trapné) začátky... :) pište :)
 

DeletedUser

Guest
Tento systém moc nevyužívám, používal jsem ho při úplných začátcích :)

Ale zajímají mě další názory hráčů, jsem zvědav, komu se tento systém líbí a komu moc ne. :)
 
Nahoru