• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

přiřazování hrdinů

Zdravím,
už nějaký čas při přiřazování hrdinů padá prohlížeč ...chtělo by to vyřešit ať se nemusí furt dokola čekat ,až se to ráčí načíst...


bylo by výborné už nějak zlepšovat tu hru smysluplně prosím :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jelikož obdobný problém nebyl dosud zaznamenán nějak četněji ani v jiných komunitách, můžete nám prosím sdělit více informací? Zobrazuje se načítací kolečko, nebo jen prázdné okno, případně vyskakují nějaké chybové hlášky ať už okamžitě nebo po určité době? A především, kdy jste chybu začali pozorovat?

Taktéž nám pomůže zpětná vazba, zda tento problém nastává i v jiných prohlížečích. Pokud ne, vyzkoušejte prosím smazání cookies a cache v prohlížeči, případně tvrdé obnovení webové stránky (skrz Ctrl + F5). Může docházet ke kolizím dat uložených v mezipaměti a těmi zasílanými serverem. Děkujeme!
 
U mně žádná hláška, ani načítací kolečko, prostě při odebrání hrdiny se to seklo a na chvílí zamrzlo a při přiřazení do jiného města to trvalo ještě dýl. Bylo to dost otravné a trvalo to tak půl roku.
Ale musím říct, že po aktualizaci prohlížeče to funguje jak má. Takže problém je spíš u nás než ve hře.
 
Myslim ze tohle trochu souvisi s cache pameti. Pokud se vam seka prirazovani hrdinu, refreshnete kartu a melo by to byt ok, popravde mel jsem s tim problemy taky delsi dobu, ale momentalne uz jsem to delsi dobu nezaznamenal. Ale cim vic mest mate tim casteji se to zacne objevovat myslim.
 
ono i to to jak se musí bourat budovy po jedne urovni je na pěst ... co aktualizace to větší a větší kraviny .... :( před roky se hrálo lepe ...
 
To je pravda, ked chcem búrat mestá po tých hráčoch co si mýlia herný mód tak vždy musím na novo klikat zbúrat kliknút na hradbu kliknút zbúrat kliknút hradbu a tak dokola...
 
Tak to by mělo být opraveno v příští aktualizaci 29.9. co jsem četla.

Problémy ale nejsou jen v záložce hrdinů. Správce taky nezvládá načítat data pokud mám víc jak 100 měst. Teď nemluvím o přetížení při velkém množství příkazů, ale o standardních přehledech měst, jako přehled jeskyní a podobně. Tento problém už taky trvá roky a to se jedná o placenou funkci.
 
Nahoru