• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pada grepolis

Zdravim.
stal se mi takovy problem mam samsung A51. Na mobilu mi nejde grepolis... najede mi innog a spadne mi to.. nekolikrat sem aplikaci odinstaloval a nainstaloval po vymzaani dat a pameti se prihlasim take funguje pipak... ale prihlasit se nelze pokud nevymazu data.. do dneska sem nemel problem nemuze to byt ze je event ta slepice jinak nechapu.. proim porad te.
 

DeletedUser13448

Guest
To nevím ale mě normálně funguje jak na mobilu tak i na PC grepolis tak to bude problém asi někde u vás v systému ale Adminka k tomu bude vědět víc
 
uz vyresene android mel problemy celosvetove dneska sem to nasel na natu stacilo aktualizovat apku androidu a bylo to cajk
 
Nahoru