• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Památná kniha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
V této části bych chtěl napsat něco o hráčích, u kterých si všimnu že končí s hrou. A pokud to jen bude možné, pokusím se sehnat nějaké informace o těchto hráčích přímo z jejich domovské aliance.
 

DeletedUser

Guest
První hráč, tedy hráčka, o kterém se zde zmíním, je Nomia z Poseidonovi legie. Mé zkušenosti s touto hráčkou nebyly nijak velké. Ale snad jediné co vím, že byla zaměřena převážně na obranou část hry.

Zeptal jsem se přímo zakladatele Pl KRUZE, co by o Nomii řekl.
S Nomií jsem velmi blízko spolupracoval v podstatě od začátku světa a společně s fylyghrem jsme se dostali tam kam jsme se dostali právě díky ní. Bez ní by to bylo daleko těžší a velmi si vážím toho, že kdykoliv bylo potřeba tak pomohla....

Dále jsem se zeptal, na nějakou slavnou bitvu.
Asi největší bitva a velký úspěch byl, když jsme sebrali sarafarce z Gerúsie hned dvě města naráz.

No na tuto bitvu si velice dobře pamatuji, a už bych to nechtěl zažít :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru