• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Pandořina skříňka 2018

DeletedUser12645

Guest
Nikdy jsem programování mobilních aplikací nezkoušel, ale kdyby se ta událost dala hrát z aplikace přineslo by to ovoce oboum stranám.
Protože cena za úspěch v tomto eventu je otřesně velké množství času a trochu i zlata, kterou v létě málokdo chce zaplatit.

Možná bychom to já a další podobni hráči překousli a jeli to naplno i třeba přes mobilní prohlížeč ale jedině kdyby tam byly lepší odměny, abych na 19 levlu dostal Birky a ještě k tomu takovej Málej počet, to mi vlezte na záda, to radši přepošlu milion surek a náplnim tři birkovy města.

Myslím si že tahle událost je super nápad, stokrát lepší než stupidní kotlík ale minulý rok neuhratelna a tento rok neúrodná.
.
Adre
 

DeletedUser13009

Guest
Vážení členové supportu vaše odpověď která byla ve finále dána od Drachma. Považuji za x krát omílanou písničku, co jiného taky říct hráči na otázku proč z jakého důvodu nebyl event zprovozněn na apce.

--- bohuzel neni mozne kvuli kazdemu eventu predelavat mobilni aplikaci. Tato hra je browserova a aplikace je tak pouze externim doplnkem klasicke hry a tudiz nikdy nebude jeji 100% nahradou---

Todle považuji za tolikrát ohrané že s tím nesouhlasím. Samozřejmě že nemůžete napsat že se na to někteří vývojáři vykašlali a nebo je nezajímáme. Bohužel oni by si měli uvědomit proč vlastně apku zaváděli, doba pokračuje a některé změny plus další věci které bude pro mě osobně nastavení dalšího světa je cesta která pomalu vede k vylidnění hráčů na hře a jsem hráč který tudle hru zná od začátku, stejně jako dlouho DK a podobné kde je vidět i úpadek. Chápu že jsme malý trh a tudíž ani vaše náměty a připomínky nebudou brány vážně jako když se to bude řvát v Německu na forku a ve hře.
Zpátky ale k eventu a všeobecně k nim. Eventy v poslední době byli taky pro apku, s tím jsem myslel že vývojáři pochopili že hraje na nich spousta lidí a proto to pro komunitu začali dělat, todle vaše vyjádření je poněkud nevhodné. Chápu že nemůžete naspat že se prostě na lidi ******* ale todle?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Event je v poslední době každý měsíc oproti dřívějšku nárůst o x procent, hold je potřeba příjem ale který bohužel akorát mrví hru a některým jako já sice pomáhá a házejí do něj prachy ale vzhledem k ostatním je nedůstojný . Některé prvky které jsou na apce zase chybí v pc a naopak tak to je a víme to že apka nenahradí pc ale pro některé kteří jsou v práci je nedůstojné se takto od vás vyjádřit. Pokud jste na otázku že pípák vždy nefunguje na apce odpověděli že je to bonus. Tak ať ho zpoplatní kdo ho bude chtít a myslí tudle hru vážně ten obětuje pár korun aby fungoval a šel i za peníze naopak pokud by byl zpoplatněný tak už by nebyla taková odpověď možná. Event se změnil z prémie na rutinu. S pozdravem Krve.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drachma

Grepolis tým
Asi takto, jsou eventy, ktere jsou jiz do aplikace zahrnute a jejich spusteni na apce neni zas takovym problemem, ikdyz jak vsichni vime, nikdy se to neobejde bez nejakych problemu, ale co se tyce pridavani novych eventu do apky, tak neni zas tak jednoduche celou aplikaci predelat, takze je mozne a celkem i pravdepodobne, ze nekterez eventu se na mobilni aplikaci nikdy nedostanou. Navic jak jsem jiz nekolikrat psal, tak mobilni aplikace neni plnohodnotnou nahradou za klasickou verzi hry a proto nelze ocekavat, ze na ni najdete vse co ve hre pobezi. Jinak co se tyce napriklad oneho zminovaneho pipaku, tak urcite v dohledne dobe zpoplatnen nebude, prave z duvodu, ze nikdo nei schopen zarucit jeho bezchybne fungovani.
 

DeletedUser13009

Guest
První část nový event? Po kolikáté je tento? Takže to taková novinka není. Jednoduché, nejednoduché , dám příklad pokud spustí se nový svět taky je nový nebo je jen někde uložený a dodělává se jenom nějaké detaily v programu? Pokud jsou lidi placeni za to že by to mohly pro hráče dělat tak bych chtěl vidět snahu a ne akorát m****í hry. Které v poslední době jde nádherně.

Navic jak jsem jiz nekolikrat psal, tak mobilni aplikace neni plnohodnotnou nahradou za klasickou verzi hry a proto nelze ocekavat, ze na ni najdete vse co ve hre pobezi. Pokud na apce funguje něco jako je tanky tak což považuji za daleko náročnější než je Grepolis tak mi osobně neříkej že to na apku nejde všechno je to o financích ale i o snaze a jelikož v poslední době hráče cucají spousty zlatek v podobě měsíčních eventů které byli dříve méně časté pokud moje paměť není tak hrozná. Tak finance jsou větší samozřejmě musíme odečíst počet hráčů kteří hrají tudle hru a hráli dříve. Jsou tu hráči kteří nahází 0 a někteří desítky tisíc ročně a někteří se pohybují nám ostatním v metách nedozírných nebo nehorázných ale beru to když někdo na to má at si to dává kam je mu libo. Samozřejmě že část spolyká provoz serverů a atd.

Takže závěr na hodně hráčů včetně mě to působí že to nedávají na apku záměrně ale aby lidi až dojdou domů z práce vytáhly peněženky a naházely do toho prachy a tak dohnaly špičku a nebo co nejvíce v eventu získaly. Proto to veliké množství eventů ,dáme za to možnost výhodně nakoupit zlatky aby jsme měli zdání výhody, hráči nám to tam nahází protože chtějí taky nějaké odměny mít v městech a v inventu. Závěrem pokud hodláš zase něco vtipného napsat tak dlouze se nad tím zamysli a nebo to nech někomu jinému at se tomu zase nesměje celý Fénix jako už několikrát vaše odpovědi našim hráčům které se staly docela vtipnou konverzací po vašem vyplození a akorát více naštvali lidi nebo jsme na to nebyli dost ožralý a nebo opačně.
 
No tak takto domrviť celkom dobru myšlienku na event ktorý zaručoval aktívnym uspech to chce už aj trošku "talentu" fakt ako na podzim ked mal tento event premieru tak to bolo prakticky nehratelne, neviem ako je mozne ze vypustia event ktorý ani realne nevyskušali a výsledok si pamatame, 20 levelov bolo maximum...tento rok? čakal som že sa poučili a upravia len hodnoty a bude to jeden z top eventov....NIEEEEE...pokazili to este viac, to že už v 15. leveli to je hodne o nervoch (levelov je 40) takze fakt neviem kto ten 40. dokonci...ale este aj pridali zlatky na kazdy roh
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
denne odmeny ktoré boli základom uplne zrusili, namiesto toho odpad za ktorý sa ani neoplati tolko sediet u toho kompu a za druhe, zrušenie shopu na aspon nejake použitelne kuzla do hry, GRATULUJEM, peniaze zase zvitazili
 

DeletedUser12866

Guest
No je pravda je už by mohli eventy začít dávat i na mobil, víte kolik se mi už nahromadilo dobrovolníků? Radši kdyby mi šli na pomoc do útoku
hunter.gif
 
Nahoru