• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Pandořina skříňka

Thasoss

Grepolis tým
Pokud to po otestování neupravili (jakože asi ne), tak plno hráčů po prvních pár bedničkách skončí, protože ty nároky na plnění misí byly... neudržitelné. :) Málokdo umí zbrojit, aby do toho mohl investovat tolik jednotek.
 

DeletedUser9261

Guest
Jestli to neni poupravene a bude to mit takove naroky na jednotky tak je to nehratelne. Třeba co hraju ve světě Naxos kde je svět ukrutně pomalej na výstavbu a verbování.Je pro nás takový to event zbytečný.Nikdo tam nedá těch pár jednotek ikteré pak bude týden znovu rekrutovat.
 

DeletedUser12645

Guest
dneska jsem to vyzkušel- na 220 prachu mi umřelo přes 900 obyvatel
tento event je opravdu bohužel nešťastný- kdyby aspoň ceny jednotek byly standardní a né dvojnásobné než obvykle.

myslím že hodně lidí se na tento event vykašle a udělá asi nejlépe.
 

DeletedUser9261

Guest
Ale vidim v tom pozitivum.Ten kdo do toho cpe a já to sleduji pečlivě.Budou tito hráči lehce napadnutelný. :)Respektive bušit do nich po dobu eventu. Budou nešťastný že nemaj armádu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5497

Guest
Tento event rozhodně není dobře nastavený, ani nechci pomyslet, jaké budou nároky na armádu na poslední 40 truhlu a vzhledem k času, který je pro event vyhrazen si myslím, že bude prakticky nedosažitelná. Jinak jako nápad se mi event libí, i odměny jsou pěkné, jen by to chtělo, aby se šance na úspěch tak rapidně nesnižovala s každou další zavřenou truhlou. Jako to že bych do poslední truhly musel narvat jedno skoro full město armády na polapení každého ducha bych asi nějak ustál, ale to že budu mít šanci na úspěch jen 20-30% max mi přijde opravdu přehnané, při takových nárocích a téměř nikdo si nebude moct dovolit tolik army obětovat. Nemluvě o tom, že pokud narvu statisíce vojáků do eventu, je otázka zda se to vůbec vyplatí, abych získal tu poslední odměnu, 50% prozírka na 4 týdny je bezpochyby dobrá, ale náklady vynaložené na její získání budou opravdu enormní.
 

DeletedUser12589

Guest
Mluví o vyšších úrovních, u kterých nám právě vycházely tyhle šance při dobré kombinaci. Samozřejmě nevíme, jak to bude, ale vypočítávali jsme to podle toho, jak se snižuje šance u úrovní prvních... Osobně mi tenhle event nevyhovuje, zisk ani zdaleka nepřevýší ztráty.
 

DeletedUser9008

Guest
Nevím .. možná něco dělám špatně ...

Skřínka č.9 .... nároky na počet obyvatel mise je 86. Odměna 14 prachu - když se to povede. At počítám jak počítám .. tak se to nevyplatí ... odměny NEVYPRODUKUJÍ tolik obyvatel co jsem ztratil. A to počítám že se mě mise povedou na 100%
 

DeletedUser12839

Guest
hraji jiz tuto hru 6 let,ale uz to neni o grepolisu,jeden event za druhym,jenom vycucovani hracu z penez.pravy duch grepolisu je uz ztraceny a neni to uz strategicka hra,ale ruleta
 
Na druhou stranu, tento event ani tak moc na zlatky není...pokud tedy nemáš v plánu zlatit si jednotky...mě osobně stačí jednotky z misí, případně točím ty za prach...
A hlavně - největší užitek nemá být za ten prach, ale za zavření skříňky...tam jsou ty bonusy fakt super...
 

DeletedUser10228

Guest
Tento event je totálně na ... kombinace jednotek i když dá tu nejlepší tak i 8x po sobě duch zdrhl a to jsem teprve u 14.bedny ... nedokážu si představit jak to bude u 30 a víš to na bednu padne tak minimálně 7 full měst než se udělá jedna bedna ... Hrozný to event řekl bych že ten nejhorší za celou dobu co grep hraji
 

DeletedUser12842

Guest
Tendle event mi přijde hodně mírně řečeno nezajímavý a špatně nastavený. Mé soukromé předsevzetí je dostat se k 15té truhle a pak na to prdim. Přijde mi ujeté, když na 11tou truhlu vyčadím 232 vojáčků na jeden pokus a zkoušet to musím snad 11x nebo 12x - a to používám správné kombinace jednotek...
A samozřejmě souhlasím s názorem výš, že těch eventů je už trošku moc. Snaha Inno dostat z hráčů zlatky už je docela zoufalá...
 
Event ako napad sa mi paci pretoze zvyhodnuje ludi co su ochotni u toho byt a klikat
Prevedenie - katastrofalne
Ma napadla taka otazka...existuje vobec pri leveli napr. 40 vobec situacia ze hrac dostane ze jednotky maximalny bonus? lebo mi pride ze tymto tempom tam snad bude potreba 5k jednotek na 1 ulohu co do mesta nenarvete ani nahodou
smiley_emoticons_lol.gif
 
Event je ztrata casu pri vyssich urovnich neskutecne ty jednotky) podle meho to musel vymyslet nekdo kdo to ani nehraje:)

Kdyz vezmu ze mam 23 bednu a 700 jednotek...na hodku (jasne je tam i sem tam nizsi) tak ted vim ze nemuzu na 40 dojit bez toho abych zlatil puleni i armu) teoreticky by mi to jeste vyslo ale za jakou cenu). Jako napad to byl dobrej,ale realizace nekde pokulhava)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10502

Guest
Hmmm tak na to, že mám většinou okolo (i něco přes 50% pravděpodobnost - necpu jednotky doplna, abych měl co dát do dalších misí a zůstal i bojeschopnej) tak není vyjímka, že klidně 5x po sobě, nebo 4x z 5ti pokusů ten duch unikne. Vzhledem k délce trvání jedné mise (hodina a čtvrt) je to fakt bomba.
 

DeletedUser12842

Guest
Zajímalo by mě, jak to bude s trváním eventu - jestli bude k dispozici ještě nějaký čas po skončení, aby byl čas si vybrat odměny...
 
Nahoru