• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Pandořina skříňka

DeletedUser12842

Guest
Ironie netřeba - ptal jsem se na odměny (za zavření skříněk) - a o tom na Wiki skutečně není ani slovo. Nakupování bazmeků za prach za odměnu nepovažuju.
Mohlo to být na wiki napsáno polopatičtěji, ať si pak lidi nemusejí domýšlet, co tím chtěli Inno říct... :-D
 

Thasoss

Grepolis tým
Proto jsem to napsal, jak jsem to napsal. Bylo to tak do budoucna... jednoduše - je o něčem někde řeč? Když není, tak s tím absolutně nepočítat. Ono ne vždy se podaří všechno připravit „blbuvzdorně“.
 

DeletedUser12842

Guest
Ono to bylo spíš na Yseru... :-D
Každopádně díky za odpověď, stačil jsem se pak zařídit
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12305

Guest
V pohodě, já jsem to brala tak, že když není specifikováno o co jde, je to to první, co mě napadne. Protože já si odměny z truhel rovnou dávala do inventáře, nenapadlo mě, že by to někdo dělal jinak
smiley_emoticons_biggrin.gif
A ke konci eventu jsem štěstí už ani nepokoušela, nějak mě to nenadchlo...
 

DeletedUser5497

Guest
Zajímalo by mě, jestli se někde našel nějaký blázen, co zavřel 40 truhlu, já jsem skončil u 25 a vyšlo mi to jen tak tak do konce eventu a to mám 160 měst, takže možnosti zásobovat event armádou byly docela značné, je pravda že jsem se posledních 10 dní už tolik nesnažil, myslím že k 31 by se dalo dojít, ale dál to fakt nevím, bez masivního zlaceni dle mého názoru určitě ne. Příště prosím eventy nastavujte tak, aby se daly splnit celé a ne jako tento, musím říct, že to byl nejhorší event, co jsem kdy zažil, i když 3x kultura za odměny s urychlení rekrutování na měsíc se hodilo
 
Nahoru