• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Panstvo z Letiste

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2964
  • Vytvořeno

DeletedUser2964

Guest
DiY-uceni se tvoreni tvorbou

Uvod(seznameni)
Sowarixuv Avatar: :)
Amstrdam Athensky z Letiste se diky svym schopnostem stal spravcem sveho more za Alianci AGORA.
On uplacal s Miladou Trojskou z Letiste tri dcery.
Vznesena Degtukas z Letiste se vydala cestou senatorky-Obhajuje Helenismus a vystupuje vuci barbarum a okolnim risim.
Vznesena Foto z Letiste se vydala cestou bojovnice a se svym gangem kentaurich amazonek plenila vesnice a farmy.
Vznesena Tina z Letiste zasvetila svuj zivot Athene a Pegasimu potulnemu radu.
Bastard je po matce z rodu Mytilene.Amstrdam Athensky ho uznava az pri dobyvani mesta Letiste.

Vladce Amstrdam:
1.Probudil jsem se. Moje mesto je dobyto a mnoho mych nejblizsich mrtvich .Ja jsem zmlacenej a poslednich nekolik hodin v bezvedomi.A rozhodne jsem si nemel takhle rychle stoupat.Znovu jsem se ocitl na zemi.No aspon se podivam, kde jsem.
2.Doupe se nachazi v praskline ve skale a slouzi jako paseracke skladiste.Konecne jsem poznal druheho nejmocnejsiho muze tohoto mesta.Mapujem situaci.A byla jedina chyba , ze jsem nepovolal milici.Dozvidam se take , ze pomohl moji nejstarsi dceri Degtukas k uteku z mesta (Ta piiiip s nim jela v nekolika kseftech) ale stejny zpusobem to jiz nepujde.Nicmene mi nabidl moznost se ucastnit poulicnich bouri a drancovani prumyslu za ucelem Modernizace skryse.
3.Oslava zivota a regenerace sil probehla prekvapive pohodove.
4.V prevleku se dostavam do knihovny abych se ucastnil tajneho cajoveho sezeni moudrych.
Beru nekolik chlapcu z kasaren a spolu s poulicnimi chuligany a nespokojenym lidem mesta meho.Se ucastnime posledniho boje.:grepolis
(dle legendy lezi telo a artefakty pod dodatecnymi budovami)

Bitva o Letiste
- se udala na konci mesice zalozeni sveta Beta-tyden pred velikonocemi.
Ucastnilo se ji vic jak 100lodi z toho o trosku vic jak tretina byla bojovych.
vic jak 800 sermiru,300 luku,300 jezdcu a vic jak 500 dalsich jednotek vseho mozneho.
V neposledni rade priblizne tucet mytickych jednotek.

stary vek
Byla to jedna z mnoha bitev, ktere v dane dobe menili podobu dejin sveta.
Skoncilo tim obdobi ranych dejin sveta reckych mest.
A prichazi obdobi slavy - Magna Graecia -.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2964

Guest
Z deniku kentauri bojovnice

Vjizdime s revem do vesnice abychom jako pravidelne neco narabovali.Uprime radsi drancuji ve mestech ale tuhle vesnicku muzu. Do cesty se mi stavi nejakej chlapek s vidlema. Tak ho prispendlim sipem. Zacnu cvalat s ostatnimi centrem , abychom potreli veskery odpor. Ti co se bourili a neumreli nyní stoji v ohrade. Nase skupina však otroky nebere.
Budou oznaceni a vypusteni abychom je mohli nahanet a masakrovat. Vitez v tomto sportu si vybira
to nejlepsi z koristi. Dneska nic nezajistuji ale soutezim. Pousmeji se a vyrazim dopredu.
„Rachel“ ozve se za mymi zady, spise prikazujicim tonem.Hned mam neprijemny pocit. Chtela bych jet dal ale na tuhle vzdalenost nemuzu delat ze neslysim.Zastavim a otocim se.
„Ano vznesena?“ tazi se s nadsenim, jenz snad ani nemuze byt moje.
„Misa ma něco v kopytu. Ja ji to vytahnu. A ty místo ni pujdes na straz a pohlidas odpocivadlo.“ Zaryju kopytem do zeme a lehce se nadzvednu na znameni odporu neboť radsi bych sla si sportovne zalovit. Nadech, vydech.Napocitam si do 10. Pak nahodim usmev a odpovim lehce arogantnim hlasem: “Dobre rada zastoupim svoji sestru“.(Obzvlaste „svoji sestru“ jsem zduraznila).

Na hlidce mam cas premyslet ale i pozorovat jak o nas nase velitelka pecuje.
Ikdyz si to nerada pripoustim je proste skvela. Nepatrim mezi fanousky lidi a rozhodne zadnyho nepovozim ale Foto ma proste styl. Jeji jiz 26 a vic casu travi s nami nez se svým druhem. Ma dostatek chakry a schopnosti aby se v kazdem stretu predvedla jako schopna bojovnice.
A rozhodne bych ji nechtela nastvat. Uz jsme spolu něco vydrancovali, abych vedela ze ona se pro boj a vedeni valek narodila.
Když tak premyslim, to nejlepsi nas asi teprve ceka. Nas gang kentauric se rozsiruje a nase lidska velitelka je jiz pripravena pro velke věci jenz zmeni tento svet.

Cestou zpatky tahame suroviny ale podarilo se mi dostat na cas i na predsunutou pruzkumnou hlidku a uzila si trosku volna v divocine. Vracime se do města a jdeme si odpocinout abychom měli dostatek sil na vecerni skoleni a další drancovani.

Během skoleni zlepsujem operacni schopnosti naseho teamu dale taktiku,strategii. A ja mam prilezitost si psati do denicku. Siri se zprávy, ze na město zautoci několik lodi ale do pristavu se pry nedostanou takze se venujem obvykle zabave. Zejmena ty z nas co jsou ještě polodivoke tyhle skoleni nesnasi a venuji se jen zabave.
(Zbytek deniku je zakrvacen a cast ohorela, dle zprav vsechny prislusnice kentauri bojuvky vcetne ctihodne Foto z Letiste umreli při bojich o hradby)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2964

Guest
poprchavani,stin,tma a mesic

vdechvydec chvydechvdech vydechvdechvydech vdechvydechvdech vydechvdechvydech vdechvydechvdech vydechvdechvydech vdechvydechvdech vydechvdechvydech vdechvydechvdech vydechvdechvydech
vrchol -ted nebo nikdy
noha odraz a skok.
Citim pod sebou tu prazdnotu.Adrenalin uplne prebil unavu.Hodne riskuju.
Dopad-kotrmelec dopredu a postaveni se na nohy.
Mela bych bezet dal ale zda se, ze probehla prestavba.Vzruso teprve zacina.:grepolis
(3+1). 3 vzadech.
Postava zeny rychle skocila za sud.Vytahla prak, odplivla si a zadrepla, pricemz zacala vytahovati dalsi veci.Mezi nimi zrcatko.
Uz bezi.Klid mysli na neco relaxacniho-more,stromecky,malba.
Prvni dva bezi.Zena se zveda.On odrazi se a ona pali z praku.Dostal to a pada do temne ulicky.Druhy o nej zakopava ale chyta se.Zapre se nohama aby vylezl a to se mu skutecne podarilo.Zveda se a dostava to taky.Chvili jeste drzi balanc ale nakonec zacne padat.
Macha rukama a rve jak na lesy, dokud nedopadne na zem.Treti uz pred tim nevypadal, ze by preskakoval tuto cast a nyni jiz urcite ne.
Zena bezi dal k primitivnimu leseni.Sleza aby se bezela postavit dalsimu.
Zhoupne se a dostava se na dlazbu.
Podiva se vedle sebe ale prilis pozde.:-OPleskl ji to tak, ze pada hned na zem aby v druhem okamziku hned sel do ni.To aby ji zpraskal jako psa.
 

DeletedUser

Guest
hehe, ve škole jsem psal něco na tenhle způsob taky :) výsledkem bylo, že učitelka se totálně nas**la a začala mi dávat 5 za každou práci, kterou jsem napsal tímhle způsobem, a jelikož jsem neměl v úmyslu propadnout z povinně volitelného předmětu, přestal jsem blbnout :) Je vidět že v tobě něco je, ale asi to nebude zrovna na psaní fantasy :D Spíš bys mohl psát dech vyrážející knihy/povídky ve stylu Harry Trottel (doporučuju přečíst, i když asi zdaleka ne každému se to zavděčí)
 

DeletedUser2964

Guest
Ta jenz leta s Pegasy

4:00-budicek
Uklid,rozvicka, modleni, ...
6:00
povolen spanek a oslava bohyne-(spim).
9:00-snidane, prace na zahrade, cetba, kurz jogy,....
13:00-obed,ukoly
16:00-cas se proletet nad ostrovem a jeho vnitrnim morem :)))
01:00 -staveni stanu a spanek,BtW:navrat hlasen na 16:00 dalsiho dne.
(01:19)-zare z oblasti meho mesta.
02:45-Bitva-zachranuji bratra(muj pegas ho odnesl) a umiram.
03:00-Coze? Ja jsem smrtka ?????????????? :?
Za dva tydne mel byt sjezd nekolika sester naseho radu, ze vsech okolnich ostrovu.Tohle ctvrtleti se SZ. Je to vzdycky velka sranda.Ted jsem vsak v novem radu .Bezva ted me davaj Moc dva Bozy.
Jsem skrytou postavou.Doufam, ze obevim neco o nekromancii.:p
(jsem bych si prihodil symbol-This is not Grepolis).
 

DeletedUser2964

Guest
Slunce,kava,postel a polstarky?:cool:

Degtukas:"Tak ty polstarky jo.Tak ty byli uplne vsude neasi."
Senatorko prej dnes si odpocinete.
3dny odpocinku.Ti doktori jsou diktatori."Ty me nemuzes ublizit. Budu se branit"
Celou tu administrativu bych rozkopala.Blabla z duvodu emocionalniho soku, pry nemam tri dny pristup do senatu Agorskeho.("Neublizuj mi, ja te neohrozuji.")Hlavne, ze jsem ten zakon tak propagovala.HHh.To zas bude vtipu.hhhh
Stojim v senatu a vyzivam k navraceni majetku a celkoveho vlastnictvi.
Spartsti budou prozatimnimi okupanty pry.hh
Soustredime se na posilovani a valka by vedla k opaku.pokritci.smejdi,zradci.
"Ty nejsi tak silny.Co je tvoje slaba stranka.Nenavidim te"
Zase jsem v telocvicne, zase busim do sveho zachrance a pak mu placu v naruci, a za se vidim jak na me pada ten chlapek , co me tehdy srazil k zemi a chtel zpraskat jako psa.
Zase jsem v posteli a mam horecku.Zase cestuji po mestech, ktere me udeluji prostor pro ambasadu a polit. azyl.Zase se zamilovavam.Zase se vztekam.
Zase posloucham keci o tom, ze vystupuji proti nereckym , barbarskym a separatistickym aliancem.ALe, ze uctivam barbarske Bohy a mam nerecky separastiticke tendence.
"Nebudu se svami přít.":hmm
 

DeletedUser2964

Guest
Stinove povstani sedi

M36:370-600
zona stinu a sedi povstava aneb Saradomins-Mesto duchu
ferova bitka:Bad boys vs Agora (jedna z poslednich v tehle vesnickach)
zly hosi videjic presilu jezdcu vyrazili kupredu.
Trosku byli prekvapeny, kdyz se za salvou sipu a kamenu obevili nase Harpyje.Az nasledne pokracovali v masakru.
Vozy tvorici prave kridlo zacali nemilosrdne prejizdet z boku na zadek. Vlnu zastavila az nase Meduza.Nicmene druha vlna jiz projela skrze jeji telo.
Na levem kridle Minotauri hrali s nasimi sermiri takzvane kuzelky.
Hopliti se osvedcili a odrovnali jednoho Minotaura.
To uz vsemi projizdela jizda a dotahovala i zbytky.

Zastupce Agora dekuje za Slavnostni pochod.
:grepolis

Vazeni pratele nevidane .Doslova mraveniste se nam z toho stava.Na tomto poli prachu se stretli dalsi chodidla.
Konfederace obsadila kus prachu.Vazeni pratela ovsem cena se ruzni ve vnitrozemi napriklad mnohem lepsi kousky lezi ladem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2964

Guest
Doba sneni

Ve svete Beta mnoho se udalo.:grepolis
Jeden z alternativnich vesmiru by toto popsal ve svych dejinach takto:
Rozvoj kultury se presunul z reckych kolonii mirneho SZ v Italii(Magna) dal na mirny JV(Titans).Jiny by rek, ze Titani tu byli od pocatku.V dalsim by se jina civilizace domahala sveho postaveni.A tak dale.

A co se to stalo u nas na dvorecku::cool:
Milada Trojska postavila nove mesto aby byla skryta stala se [ally]Bad boys[/ally].
Nicmene nakonec vytvorila Agorskou provincii.Konfederace-Taurus potencialne vhodni partneri spoluprace:-/.Jeji nejvetsi rozmach nastal po adopci Agorske provincie nadnarodnim gigantem Bestovkou.;)
Na mori vladnouci -sparta- se diky naborum perspektivnich provincii brzy predehnala a Bestovka proste valila. Jeji mesta se rozsirovala a vliv v oblasti silil.V osobnim zivote stridal jeden mejdan druhy, tak jako noc den.:p

At uz se stalo cokoli-(koks-leceni,potomci,tajna mise,rozvoj nenasili ve mestech,duchovno,...) prisla doba sneni-obdobi, kde prestali pribivat mesta i bodiky avsak sklady byli plne,lidu dostatek a mesta velka.:hmm
 

DeletedUser2964

Guest
Tunel

Soustredeni jako by rusilo neco nezvykleho.Na co myslet.
Je vubec moralni znicit posledni mesto, kdysi pocetnejsi Ali.
Zotrocila ale i znicila jednu celou ALi a nekolik samostatnych mest.Vymlatila a prispela k padu na mori dalsi Ali.Rozvratila zaklady a prebrala schopne z jine ALi. Zoldacky napadla mesta Nejvetsich Alianci.Oloupila mnoha dalsi mesta.A intrikami prosadila sve zajmy.Avsak neco takoveho potom vsem, co se naucila preci nepodepise.Vzala do ruky tusku a napsala esej o Humanismu.
Jenz vlozila do prepisu knihy mrtvych a usnula vecnym spankem.

Milada Trojska-vidouci lecitelka a prvni z filozoficke aristokracie republiky.
Kultura a Bozska prizen, jest tim cim zacala.
A kdyz koncila ostrovni samospravnou komunitu budovala.
 

DeletedUser2964

Guest
Smetánka

"Milá Amelie, byla by jsi tak laskava a vzala si již své šaty na Maškarní Bál oslavující naše prvenství na M25, konečně máme vlastní zem-sice malá ale krásná"
Na počátku byl jeden rod s jedním městem a přilehlými městy.Nyní byli čtyři správní celky.Na počátku byla Agorská republika a později císařství.Nyní něco mezi.
 

DeletedUser2964

Guest
Agora68

Pád říše se nekoná, ikdyž se stál:"ať žije Alternativní Agora a vesmír".Tímto komentářem bych udělal vyjímku ve stylu, jenž jsem rozjel.Mám tedy v plánu napsat toto.
Agora paralela 68.K čemuž dodávám:Osobně se domnívám, že Levice umřela v 60 letech a Pravice v 70letech-zbytek je jen iluze, která dojíždí.
Dále Jakož i dopsat recenzy a zapisky o hře na svůj blog(za pár týdnů).A pokračovat samostatným dílem Vzpoura Mytických jednotek.A také se za pár měsiců vratit ke hře samotné-snad ;).


Agora69:present květen 68 live
Let is go rock.
Republika je mrtvá, ať žije Republika.
Agoru zachvátili nepokoje a stávky.Země se ocitla na pokraji barbarství nicméně z dlouhodobého hlediska přispěla občanská vzpoura k polit.,kulturním a ekonom. reformám.Znovu bylo oběveno Tao :) a připomenuta stěžejní myšlenka odporu proti utláku a vzpouře proti vladě, jenž neplní své povinnosti.

Motivy a kulturní pozadí revoluce:
A)Již několik let dříve se Lázně proměnili na místa živých debat ale i místa orgii plné Hipis jenž propagovali: volná láska,seberealizace,sexualní revoluce.Známý pichman Robert v duchu antickém projel každou štěrbinu bez ohledu na Orient odkuď pochází.
Tedy Generační střet, jenž vyustil v odchod časti hnutí na nudapláže.Nicméně po protestech vznikly i plně nudalázně.(jojo přestali dělat bublinky)
B)V akademiích,přístavech a knihovnách-se zrodili kroužky a studentské skupiny , jenž volali po větší svobodomyslnosti a založení Univerzit.A začali vytvářet workshopy na principech volného sdílení.Dále vznikali první squaty-z čistě přistavních-kavarních studentských kroužků.(Už nevozte to opium)
V Přístavu a chrámech Poseidona(vládce moří a oceánů) vzniklo několik manifestů a pamfletů.
1.Pokrok a společnost.
2.Vě věci volného pohybu osob,zboží a služeb.
3.Reforma Solonovych reforem-zde je nutno zmínit, že během této akce byl vyhozeno z čajových lodí přímo do moře několik pokrokářů , jenž chtěli privilégia pro určitou část obyvatelstva.
Což by nevadilo, kdyby to ovšem nebylo v reálu podpoření rodinek se stranickými vazbami, jenž požíraji moc na úkor stěžejní myšlenky VFR(asi Aliance): prospěšnosti pro celek.
C)Protesty proti válkám ve snících městech- Které část lidí začalo chápat jako ideálno-jak řekl známý to umělec- né-li přímo Agorské svědomí M-Agor Agorsky:
"Ano přestali růst města i bodíky avšak sklady byli plné, lidu vyškoleného dostatek a města velká."
D)Atentát na Filosofa Rudistetola z Dučkatu zásáhl Banditu Danilos coolman natolik, že začal loupit i přes den.:)


Ajistoteles se vzbudil po kalbě a v senátu prskal na ostatní:"Tihle finančníci, jenž - tak hromadí zlato ve svých úkrytech,trezorech,jeskyních,bankách a pojišťovnách- nejsou nic jiného než zloději, jenž podporují nekalou činnost..................."
Socrateks nicméně podotkl(Na druhou stranu podporuji přehled a jistoty přeci, nemluvě o tom -jak jsou žádáni).
Debata pokračovala a nabírala na ostrosti
Aristoteles pokračoval "Je nadbytek.Jsme schopni vyrábět to stejné, co včera i dnes.Dále my jedinci a skupiny, jenž na sobě pracujeme jsme lepší dnes- více, jak včera.Tudíž je logické a v souladu s řádem nejvyšší bytosti tedy Posejdona-že je čas více relaxovat a užívat volného času, jakož i plánovat další efektivnost včetně zítřejší pokračující automatizaci.Místo toho příjde krize?Zde nejde o nic jiného než mocenskou hru .............Tihle ti stříbralisti nejsou nic jiného než anarchisti"..."
Socrateks Oponoval a promluvil i velmi liberální senator, jenž obhajoval myšlenky určité samoobnovy trhem a tedy i myšlenky, když je něco v krachu, ať to padne.Pokud je to skutečně k užitku.Volná ruka trhu do toho vloží nějákým prostřednictvím energii(práce,čas,kapitál,...).Ikdyž to pak může ve struktuální podobě vypadat jinak.
V předvečer revoluce se tedy hodně mluvilo o reformách financí.Mluvil zde i majitel několika majáku, jenž toho hodně namluvil o prognozách na další období atd.A jak je nutné šetřit a tvrdě pracovat.Zatím, co mu jeho zaměstnanci zespolečenštili Majáky.A začali tvrdě šetřit u něho(zavřeli mu dveře) a nabídli tvrdou práci.
Ano začalo to, no to:Kapání na maják"

A druhý den již v obchodních kancelařich létali ven papíry
Finanční dobrodruzy ale i někteří zaměstnanci řádili jak pominutí- poukazovali na skutečnost-že klesá počet lidí, jenž se dostávají na vrchol(dej si redbull a volně lítej). Hra je omezena.Burza automat či spíše kasíno_Oběživo drží v kapsách různé živly, jenž brzdí rozvoj."Spalme dluhy a velké majetky se křičelo".:grepolis


Zeusovci se po Ajistetolově proslovu přidávali.
(Oficiální místa řádu protestovala a hájila odpovědnost k penězům,institucím, a dnešnímu řádu/ odpůrci naopak hajili reformy a odpovědnost k pokrokovému řádu.Když se však přidali i mýtické jednotky a příznivci Athény, jakoby oficiální místa přestala existovat)
Přiznivci Athény (válka a taktika)-protestovali proti oficiálnímu směru a lezení do zadku velkým Říším.Hajili novou strategii od základů rozlišnou.
Mýtické jednotky nádále odmítly žít jako zvířata a požadovali svoje vlastní zázemí a budovy.Správně poukazovali na svůj Božský původ.

Athénov-Ve známe beatNIcKE čtvrti povstali prostitutky,důchodci,pracující,mladí i uniformovaní, včetně známého olympijského klubu VIKTOR(k)Y Athénov a sešli se pod sochou své Bohyně.Nic než Athéna.Athénov athéňanům.

Události měli spád i nadále.
Příznivci héry(ochránkyně rodiny-plodnost,sňatky a přírody)Zastánci regenerační ekonomie a bojovníci proti zvětšující se sociální nerovnosti i tomu, jak nezaměstnanost ovlivňuje děti.Přišli s heslem."Výchova a kultivace, místo nenažranosti a vykořisťování."
Statkáři,malorolnictvo a jiní Hospodáři-"pole základ obce".
Otevřela se znovu otázka nedořešených restitucí, zde se ukázalo, že někteří novo tvůrci jsou uzce propojení s minulou Tyranidou.
Hospodáři často zasobovali protestující a trhy zdarma.Během protestů se na trzích rozdávalo jídlo také zdarma.
U větších statku se sabotovalo a vznikli roztržky.
Anarchokumunisté přišli s heslem cajzlovské jaro si zaslouží druhou šanci neasi -odbory následně ovládli kamenné doly, kde měli silnou základnu.
Místní pracující povznesl davy
"Já tvrdě pracuji a zasloužím si tedy své peníze nejen na penzy.Navíc já dávám peníze do Agorského hospodářství a udržuji tím malé a střední podniky.Zatímco ten protekční fracek s protekcí, jenž si nevydělá ani na rohlík si užívá napláži a vile.Nemluvě, že peníze se ztrácí v podobných megaprojektech a zahraničních kševtech.(Chudák el kabat)
V ostatních dolech byla situace rozdílnější nicméně i zde byli pokusy o převrat.
:-!

Rozbor:Dej si jinej obor.Hovor povol.:cool:

Komunardi vystoupili ze stínu a ve skladech vznikly samosprávní celky.:?

Tomby jsme měli piloťák a následuje seriál::p
Radikalizace protestů a proti opatření:
Kasárna aneb Vyhlášení vyjmečného stavu
Barikady ve Věži
Zmatky v tradiční věštírně
Chán z lesa de Gal a konec nepokojů
 

DeletedUser2964

Guest
jak to bylo

Do hry mě vzal jeden bejvalej kněz.Letím takhle do truhly z revolveru.A tu kámen.:"Nazdar kameni, co to děláš?"
Něco namítl a už mě ten blazen posilál pozvání.Jakože snad budu hrát takovou blbost.No, muže tohle dělat někdo normální.řekněte sami?
A tak se podíváme. A pak se to prostě stalo ale to už nejspíš radšej znát sám milej čtenář.Pač jsou nejspíš taky světaGrepa znalý.A pěkně valí.
Prej pojď do ali-Agora.
Tak jsem budoval, učil jsem se a zkoušel.Uběhl měsíc a sejmuli mě.Zrovna jsem si koupil premium, kujva jesusuv drát.Uvšech vyfetovanej židobolševickejch Hašišínů a zednářů.je to vůbec možnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý?Vybil jsem své emoce v antiliterárním dílku.
Uběhl tejden.A já začal znova.M35 prostě west.Přidal jsem se k malé ali Badboys.Ale při první příležitosti jsem zmizel a začal budovat pobočku naší Agorskou.První valka, potenciální spojko a začátek obsazování.Chtěl jsem hodit bitku tři menších ali proti nejsilnější ali na moři.Abychom se postavili jejich rozpinavosti ale na tohle bylo příliš brzo.Vzal jsem buňku do jedné z větších ali.A vklidu sme sa upgradovali.
Naše nová ali si vybudovala prvenství.Tehdy jsme se začali stěhovat z revolveru na žižkov abychom založili centrum undergroundu. Tak se míň hrálo a vznikla doba snění.Po návratu my bylo výzvou vrátit se do ali Agora jako správce.Nicméně ta byla težce rozložena dokonce i přes spojko se sousedy ve válce dřívějška
.Stal jsem se zakladatelem nové éry.
Uzké vazby na Bestku byli podloženy i tím, že tam zůstali členové mojí větve s nimiž jsem dál spolupracoval.Sbíral jsem hráče a posiloval vliv.Obnovil prvotní vazby po znovuzrození a pokračoval ve spolupráci.Lepší posádku na tohle dobrodružství jsem snad nemohl ani mít posbíral jsem drobečky a udělal z nich chléb.
Progresivní styl dál sice zabrat ale uspěch přišel.Aliance zakořenila na utesu světa a nesvěta.Z malého semínka vyrostla rostlina hodná fotky.Díky všem byli jste vážně skvělý.Pak už jsem se jen stavil ABYCH SLEDOVAL DALŠÍ ROZPAD NEUDRŽOVANÉ ORGANIZACE.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2964

Guest
postava:hoplita
"Naše město a jeho vliv je teď na nás"-řekl velitel. Byli jsme na druhý plošině, kde se nachází spřátelená osada. De facto už tady skoro sídlíme páč horalové nás neustále napadaj a hrozej nám. Jejich ležení bývá uplně nahoře a přesunují se dle potřeby.Když neobíraj nás tak obíraj dračí a plebejská města .
Piju a pak chčiju. Teda dneska konkrétně chčije a vše je zabláceno. Bez harpyjí se dnes nedostaneme nahoru alespoň s částečně bojeschopným vybavením a jedině oklikou na dva dny.Ale je rozhodnuto.Moment překvapení bude silnější.
Ženijní připravili cestu a samozřejmě ženijní a mýtové.Což je blbá zkratka pro speciální mýtickou službu - 2.čety. Ale o tom třeba jindy. Vyhoupl jsem ze zbroje a začal šplhat po lanech a lézt po skalách.Vše bylo totál na hubu a došlo k několika úrazům. Ale od nás z drakobijské jsme tam vylezli všichni.Výhodou nám byl speciální trenink a na převisu jsme asistovali ostatním.
Shromaždili jsme se v pozicích. A postupovali.
No to si děláš .......Doslova o do písmene jsme je načapali se staženejma kalhotama a několika korbelama v sobě. A to jsem se bal jak moc jsme vysilujícím stoupáním unavení. Na tom nezáleželo. Tento oběv nám dodal nových sil a vše živé jsme rozsekali. Převzali tábor a celkem příjemně se i vyspali.
Když mě ráno přidělili na 2.týdenní hlídku k vrchní osadě, jež ležela hezký kus několika denní cesty- věděl jsem, že to mám za odměnu.
Byla to příjemná procházka. Přemýšlel jsem o svém životě, Kyae (ženě kterou jsem potkal ), přátelích v novém městě i rozsahu vývoje technologického pokroku. S minimem vybavením jsem šel bezpečnou trasou na okraji skal a měl i dostatek času zpívat mantry boha a přemýšlet o duši. Neuvěřitelně stoupala moje energie.
Dysciplína a mysl jsou mými přatelmi(vždy jsem připraven)
postava:hoplita
"Naše město a jeho vliv je teď na nás"-řekl velitel. Byli jsme na druhý plošině, kde se nachází spřátelená osada. De facto už tady skoro sídlíme páč horalové nás neustále napadaj a hrozej nám. Jejich ležení bývá uplně nahoře a přesunují se dle potřeby.Když neobíraj nás tak obíraj dračí a plebejská města .
Piju a pak chčiju. Teda dneska konkrétně chčije a vše je zabláceno. Bez harpyjí se dnes nedostaneme nahoru alespoň s částečně bojeschopným vybavením a jedině oklikou na dva dny.Ale je rozhodnuto.Moment překvapení bude silnější.
Ženijní připravili cestu a samozřejmě ženijní a mýtové.Což je blbá zkratka pro speciální mýtickou službu - 2.čety. Ale o tom třeba jindy. Vyhoupl jsem ze zbroje a začal šplhat po lanech a lézt po skalách.Vše bylo totál na hubu a došlo k několika úrazům. Ale od nás z drakobijské jsme tam vylezli všichni.Výhodou nám byl speciální trenink a na převisu jsme asistovali ostatním.
Shromaždili jsme se v pozicích. A postupovali.
(podle Dr.dejepisu-je oběv mytických jednotek vyznamným technologickým pokrokem, jenž ukončuje první část výstavby)
No to si děláš .......Doslova o do písmene jsme je načapali se staženejma kalhotama a několika korbelama v sobě. A to jsem se bal jak moc jsme vysilujícím stoupáním unavení. Na tom nezáleželo. Tento oběv nám dodal nových sil a vše živé jsme rozsekali. Převzali tábor a celkem příjemně se i vyspali.
Když mě ráno přidělili na 2.týdenní hlídku k vrchní osadě, jež ležela hezký kus několika denní cesty- věděl jsem, že to mám za odměnu.
Byla to příjemná procházka. Přemýšlel jsem o svém životě, Kyae (ženě kterou jsem potkal ), přátelích v novém městě i rozsahu vývoje technologického pokroku. S minimem vybavením jsem šel bezpečnou trasou na okraji skal a měl i dostatek času zpívat mantry boha a přemýšlet o duši. Neuvěřitelně stoupala moje energie.
Dysciplína a mysl jsou mými přatelmi(vždy jsem připraven)
 
Nahoru